EnveloBank

EnveloBank rozpoczął swą działalność we wrześniu 2017 roku. Warto jednak podkreślić, że w rzeczywistości EnveloBank posiada silne fundamenty, ponieważ został powołany do życia jako nowa, cyfrowa marka Banku Pocztowego, który istnieje na polskim rynku od 1990 roku.

W ten sposób na rynku usług bankowych pojawił się nowy podmiot, który zapewnia dostęp do bankowości w nowoczesnym wydaniu, integrację z kalendarem Google, a także moneyback za usługi Poczty Polskiej.

Bank Pocztowy w wersji cyfrowej

Historia EnveloBanku nie jest długa, a sam bank powstał z inicjatywy Banku Polskiego, jako jego odrębna, nowa i w pełni funkcjonalna marka bankowa. Główna idea jaka przyświecała nowemu projektowi, to stworzenie banku, który ułatwia życie swoich klientów. EnveloBank wystartował pod hasłem „Finanse w porządku”, ponieważ to właśnie ten bank ma pomóc w utrzymaniu finansowego porządku posiadaczy rachunków w EnveloBank. I wszystko wskazuje na to, że bank zapewnia wszelkie rozwiązania technologiczne, które czynią z niego niemal wirtualnego asystenta finansowego.

Dla klientów detalicznych i mikrofirm

Oferta EnveloBanku skierowana jest zarówno do klientów detalicznych, jak i firm. Do dyspozycji klientów oddano produkty takie jak konta bankowe, lokaty terminowe oraz kredyty gotówkowe. Warto również zwrócić uwagę na program, dzięki któremu robiąc zakupy w Internecie można otrzymać zwrot kosztów przesyłki, która obsługiwana jest przez Pocztę Polską. W skali roku to zwrot do 200 złotych.

Sesje Elixir w EnveloBanku