EnveloBank

EnveloBank - Opisy kont, promocje i opinie

EnveloBank rozpoczął swą działalność we wrześniu 2017 roku. Warto jednak podkreślić, że w rzeczywistości EnveloBank posiada silne fundamenty, ponieważ został powołany do życia jako nowa, cyfrowa marka Banku Pocztowego, który istnieje na polskim rynku od 1990 roku.

W ten sposób na rynku usług bankowych pojawił się nowy podmiot, który zapewnia dostęp do bankowości w nowoczesnym wydaniu, integrację z kalendarem Google, a także moneyback za usługi Poczty Polskiej.

Bank Pocztowy w wersji cyfrowej

Historia EnveloBanku nie jest długa, a sam bank powstał z inicjatywy Banku Polskiego, jako jego odrębna, nowa i w pełni funkcjonalna marka bankowa. Główna idea jaka przyświecała nowemu projektowi, to stworzenie banku, który ułatwia życie swoich klientów. EnveloBank wystartował pod hasłem „Finanse w porządku”, ponieważ to właśnie ten bank ma pomóc w utrzymaniu finansowego porządku posiadaczy rachunków w EnveloBank. I wszystko wskazuje na to, że bank zapewnia wszelkie rozwiązania technologiczne, które czynią z niego niemal wirtualnego asystenta finansowego.

Dla klientów detalicznych i mikrofirm

Oferta EnveloBanku skierowana jest zarówno do klientów detalicznych, jak i firm. Do dyspozycji klientów oddano produkty takie jak konta bankowe, lokaty terminowe oraz kredyty gotówkowe. Warto również zwrócić uwagę na program, dzięki któremu robiąc zakupy w Internecie można otrzymać zwrot kosztów przesyłki, która obsługiwana jest przez Pocztę Polską. W skali roku to zwrot do 200 złotych.

Sesje Elixir w EnveloBanku

1 Sesja2 Sesja3 Sesja
Sesje wychodzące 09:00 13:00 15:00
Sesje przychodzące11:0015:0017:30

Przeanalizowane konta w EnveloBanku

EnveloBank - EnveloKonto Firmowe
konto firmowe

EnveloKonto Firmowe

EnveloKonto Firmowe to mobilny rachunek firmowy, który zapewnia dostęp do konta z każdego miejsca na świecie. Rachunek prowadzony jest bezpłatnie, a EnveloBank nie pobiera opłat również za przelewy internetowe i mobilne. Użytkowanie karty debetowej wolne jest od opłat, jeżeli klient aktywnie z niej korzysta.

EnveloBank - EnveloKonto
konto osobiste

EnveloKonto

EnveloKonto to nowy rachunek osobisty, zaprojektowany z myślą o klientach nastawionych na samodzielną obsługę transakcji bankowych, którzy chętnie korzystających z bankowości mobilnej i internetowej. Dużą zaletą konta jest brak opłat za jego prowadzenie i użytkowanie, a także brak opłat za realizację przelewów, użytkowanie karty i wypłaty z bankomatów w całej Polsce.

Słownik finansowy

Zapoznaj się ze znaczeniem pojęć bankowych, używanych w naszych artykułach i poradnikach.