Karta kredytowa Millennium Impresja w Banku Millennium

Karta kredytowa Millennium Impresja w Banku Millennium
Źródło: Millennium Bank

Szukasz dodatkowego źródła finansowania niespodziewanych wydatków lub zagranicznych wojaży? A może chcesz mieć pewność, że dodatkowe środki będą zawsze pod ręką? Sprawdź kartę kredytową Millennium Impresja, z limitem do 100 000 złotych i atrakcyjnymi programami lojalnościowymi. Z tą kartą zyskać możesz nawet 760 złotych ekstra, w ciągu roku. Warto również zwrócić uwagę na atrakcyjne pakiety ubezpieczeń.

Konta, promocje i opinie w Millennium Banku
Karta kredytowa Millennium Impresja w skrócie
Karta 0 / 7,99 zł
Oprocentowanie 18,5%
Bankomaty 3,99%
Okres bezodsetkowy 51 dni
Karta kredytowa Millennium Impresja w naszych rankingach
Ocena karty:
Wysokość opłat:
Dostęp internetowy i mobilny:
Promocje i premie:
Dodatkowe usługi i korzyści:

Zalety karty:

 • brak opłat za wydanie i aktywne użytkowanie karty,
 • wysoki limit karty, nawet do 100 000 złotych,
 • ujednolicone opłaty za transakcje bezgotówkowe,
 • atrakcyjny program rabatowy i partnerski,
 • możliwość uzyskania nawet 760 złotych rocznie, w ramach programu partnerskiego.

Wady karty:

 • dość krótki okres bezodsetkowy (maksymalnie 51 dni);
 • opłata na poziomie minimum 9,99 złotych za transakcje bezgotówkowe sprawia, że wartość 3,99% uzyskuje się dopiero przy realizacji transakcji na poziomie minimum ok. 250 złotych. Przy realizacji transakcji na poziomie 100 złotych, rzeczywisty koszt np. wypłaty z bankomatów wzrośnie do poziomu 9,99%. 

W Banku Millennium S.A. na uwagę zasługuje karta kredytowa Millennium Impresja. Karta objęta jest dość atrakcyjnym oprocentowaniem, pozwala korzystać z bezpłatnego systemu ratalnego, a przy tym umożliwia jej użytkownikom regularne korzystanie z ofert specjalnych i promocji. Warto również zauważyć, że to karta, z którą w skali roku zarobić można nawet 760 złotych. 

Zgodnie z regulaminem karty kredytowej, o jej wydanie mogą ubiegać się osoby:

 • będące osobami fizycznymi;
 • posiadające pełną zdolność do czynności prawnych;
 • mające stałe źródło dochodu akceptowane przez bank;
 • posiadające zdolność kredytową.

Z tą kartą możesz więcej

Biorąc pod uwagę znaczną rozpiętość limitów karty kredytowej Millennium Impresja, można stwierdzić, że jest to propozycja zarówno dla osób z niewielkimi dochodami, jak i tych, którzy osiągają ponadprzeciętne dochody. Ta karta zdecydowanie daje więcej możliwości niż standardowe propozycje dostępne na rynku.

Charakterystyczne i najważniejsze cechy karty kredytowej:

 • brak opłaty za wydanie głównej karty (Mastercard lub Visa);
 • brak opłaty miesięcznej za użytkowanie karty głównej, przy realizacji co najmniej 5 transakcji (standardowa opłata to 7,99 złotych);
 • brak opłaty miesięcznej za użytkowanie karty dodatkowej, przy realizacji co najmniej 5 transakcji (standardowa opłata to 2,99 złotych);
 • limit kredytowy od 1000 do 100 000 złotych;
 • 51 dni okresu bezodsetkowego;
 • oprocentowanie na poziomie 14,55% RRSO (10% oprocentowanie zmienne w skali roku);
 • 3,99% (nie mniej niż 9,99 złotych) za realizację transakcji bezgotówkowych (w tym wypłaty z bankomatów i przelewy z rachunku karty);
 • 2% za przewalutowanie transakcji zagranicznych;
 • darmowa bankowość internetowa oraz mobilna;
 • atrakcyjny program „Wygodne Raty” oraz „Wygodne Raty 0%”;
 • możliwość ustawienia automatycznej spłaty. 

Dodatkowe usługi i korzyści 

Klienci Banku Millennium S.A. korzystający z kart kredytowych, zyskują dostęp do wielu dodatkowych produktów i usług. Warto przy tym zwrócić uwagę na rozwiązania takie jak:

 1. „Wygodne Raty” – możliwość rozłożenia na raty wykorzystanej kwoty przyznanego limitu na karcie, nawet na 12 miesiące. Za uruchomienie spłaty ratalnej pobierana jest opłata w wysokości 1% od wartości przyznanego kredytu.
 2. „Wygodne Raty 0%” – możliwość skredytowania zakupów opłaconych kartą kredytową, na okres 6, 9 lub 12 miesięcy. Maksymalna kwota kredytu to 3000 złotych. Za uruchomienie spłaty ratalnej pobierana jest opłata w wysokości 1% od wartości przyznanego kredytu.
 3. Zabezpieczenia transakcji – w ramach usług mających na celu zwiększenie bezpieczeństwa transakcji realizowanych kartami wydanymi przez Bank Millenium, klient może korzystać z usługi m.in. 3D Secure (zabezpieczenia transakcji internetowych), Powiadomienia SMS (o realizowanych transakcjach), limity transakcyjne ustalane indywidualnie przez klienta, telefoniczne zastrzeganie kart (system 24/7).
 4. Do 5% zwrotu za zakupy u ponad 20 partnerów (maksymalnie 760 złotych rocznie).
 5. Program Inspiracje zapewniający atrakcyjne zniżki w około 1000 punktach handlowych i usługowych.

Obiektywnie o karcie kredytowej Millennium Impresja

Propozycja Banku Millennium S.A. należy do jednej z najatrakcyjniejszych ofert kart kredytowych na polskim rynku. To prawdopodobnie jedna z nielicznych kart, która oferuje klientom detalicznym tak wysoki limit. Co więcej, dzięki specjalnemu programowi partnerskiemu za realizację płatności kartą kredytową można zyskać nawet 760 złotych w skali roku. Atrakcyjność karty wzmacnia również Program Inspiracje, zapewniający dodatkowe rabaty w licznych punktach handlowych i usługowych w całej Polsce.

Informacje o Millennium Banku

Obecnie Bank Millenium w ramach rankingu największych banków w Polsce (opracowanego w oparciu o sumę aktywów pod koniec 2014 roku), zajmuje siódmą lokatę. Od wielu lat znajduje się on w czołówce bankowości uniwersalnej.

Konta, promocje i opinie w Millennium Banku
Więcej o Millennium Banku

Opinie o Karta kredytowa Millennium Impresja w Millennium Banku

Opinie nie są weryfikowane pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali i mają doświadczenie z danym produktem lub usługą finansową.
 • Wysokość opłat:
  Dostęp internetowy i mobilny:
  Dodatkowe usługi i korzyści:
  Kasia
  Straszna okropna najgorsza ze wszystkich
  Odpowiedz
 • Wysokość opłat:
  Dostęp internetowy i mobilny:
  Dodatkowe usługi i korzyści:
  zawiedziony emeryt
  Odrzucają wnioski emerytów , nawet tych z wysoką emeryturą . Osoby powyżej 70 roku życia są dyskryminowne ze względu na wiek i na przykład dodatkowe ubezpieczenie podróżne do karty już nie przysługuje.
  Odpowiedz
  • Ewa
   zawiedziony emeryt
   Do mnie sami zadzwonili i zaproponowali taką kartę, a jestem emerytką.
   Odpowiedz