Karta kredytowa MasterCard Standard w BGŻ BNP Paribas

Karta kredytowa MasterCard Standard w BGŻ BNP Paribas
Źródło: BNP Paribas

Z Kartą Kredytową Mastercard Standard w BNP Paribas Banku Polska S.A. zyskujesz więcej. Masz zapewniony stały dostęp do dodatkowych środków finansowych, a przy tym każda transakcji nagradzana jest punktami wymiennymi na cenne nagrody. Dzięki Programowi mamBonus możesz korzystać z atrakcyjnych promocji i ofert specjalnych w ok. 2500 sklepach i punktach usługowych. Co więcej, wybierając ubezpieczenia w atrakcyjnych cenach, zapewniasz bezpieczeństwo sobie i swoim bliskim.

Konta, promocje i opinie w BNP Paribas
Karta kredytowa MasterCard Standard w skrócie
Karta 0 / 9 zł
Oprocentowanie 18,5%
Bankomaty 4,9% min. 10 zł
Okres bezodsetkowy 56 dni
Karta kredytowa MasterCard Standard w naszych rankingach
Ocena karty:
Wysokość opłat:
Dostęp internetowy i mobilny:
Promocje i premie:
Dodatkowe usługi i korzyści:

Zalety karty:

 • ujednolicone opłaty za wypłaty z bankomatów na całym świecie,
 • długi okres spłaty w ramach programu ratalnego, 
 • wakacje kredytowe nawet 2 razy w roku,
 • Program mamBonus – atrakcyjne zniżki i promocje w ok. 10 000 punktach handlowych i usługowych.

Wady karty:

 • okres bezodsetkowy obejmuje jedynie transakcje bezgotówkowe;
 • opłata roczna pobierana za użytkowanie zarówno karty głównej (72 złote), jak i dodatkowej (36 złotych);
 • prowizja za wypłaty z bankomatów oraz przelewy z rachunku na poziomie minimum 10 złotych, która stanowi 4,9% wartości operacji dopiero przy realizacji transakcji na poziomie ok. 200 złotych.

Doskonała zarówno w czasie podróży, jak i na co dzień. Karta Kredytowa Pełna Korzyści Mastercard Standard to jedna z propozycji oferowanych przez BNP Paribas Bank Polska S.A. Wraz z kartą klienci banku mogą wybrać dowolne ubezpieczenie z bogatego pakietu różnorodnych wariantów, w tym Pakiet Bezpieczeństwo czy Wygodniej w Życiu. Warto również zwrócić uwagę na program mamBonus, w którym każda transakcja zrealizowana kartą nagradzana jest punktami wymiennymi na nagrody. W ramach programu mamBonus klienci zyskują również dostęp do licznych ofert promocyjnych i rabatów u partnerów programu. 

Zgodnie z regulaminem karty kredytowej, o jej wydanie mogą ubiegać się osoby:

 • będące osobami fizycznymi (klientami detalicznymi);
 • posiadające pełną zdolność do czynności prawnych;
 • posiadające zdolność kredytową. 

Użytkownikiem dodatkowej karty kredytowej Mastercard Standard Karta Pełna Korzyści mogą być również osoby, które ukończyły 13 lat.

Karta kredytowa dla każdego 

Karta Kredytowa Mastercard Standard to propozycja dla każdego, kto poszukuje dodatkowego źródła finansowania zarówno niespodziewanych wydatków, jak i codziennych zakupów w ulubionych sklepach. Doskonale sprawdzi się zarówno podczas urlopów w Polsce, jak i za granicą. Ujednolicony poziom opłat ułatwia samodzielne kontrolowanie wydatków, np. przy realizacji przelewów z rachunku karty czy też wypłatach z bankomatów. 

Charakterystyczne i najważniejsze cechy karty kredytowej:

 • brak opłat za wydanie głównej karty;
 • brak opłat za wydanie karty dodatkowej;
 • 72 złote (opłata roczna) za użytkowanie karty głównej;
 • 36 złotych (opłata roczna) za użytkowanie karty dodatkowej;
 • okres bezodsetkowy od 26 do 56 dni (tylko za transakcje bezgotówkowe);
 • oprocentowanie na poziomie 14,29% RRSO (10% oprocentowanie zmienne w skali roku);
 • 4,9% (minimum 10 złotych) - opłata za wypłatę gotówki z bankomatów w Polsce i za granicą;
 • 2% wartości transakcji za przewalutowanie transakcji realizowanych za pomocą karty Visa;
 • 4,9% (minimum 10 złotych) za krajowe przelewy z rachunku karty;
 • darmowa bankowość internetowa oraz mobilna;
 • możliwość korzystania z aplikacji Google Pay oraz Apple Pay;
 • możliwość ustawienia automatycznej spłaty;
 • możliwość wydania dodatkowej karty dla osób, które ukończyły 13. rok życia;
 • możliwość ustalenia indywidualnego terminu zakończenia okresu rozliczeniowego, a także wprowadzenia zmiany terminu (do wyboru 5, 10, 15, 20, 25 dzień miesiąca);
 • możliwość skorzystania z tzw. wakacji kredytowych (nawet 2 razy w roku).

Dodatkowe usługi i korzyści 

Klienci BNP Paribas Bank Polska S.A. korzystający z kart kredytowych, zyskują dostęp do wielu dodatkowych produktów i usług. Warto przy tym zwrócić uwagę na rozwiązania takie jak:

 1. Plan Ratalny – możliwość rozłożenia na raty wykorzystanej kwoty przyznanego limitu na karcie (nie mniej niż 200 złotych). Maksymalny okres spłaty w ramach Planu Ratalnego to 48 miesięcy. Oprocentowanie kredytu w ramach Planu Ratalnego wynosi 10%, a za jego uruchomienie bank nie pobiera dodatkowych opłat.  
 2. Przelewy na rachunek bankowy – możliwość zrealizowania przelewu środków z rachunku karty kredytowej na dowolny rachunek. W przypadku realizacji przelewu naliczana jest prowizja w wysokości 4,90%, jednak nie mniej niż 10 złotych. 
 3. Płatności telefonem – bezpieczne, wygodne i funkcjonalne rozwiązanie. Korzystając z aplikacji Google Pay i/lub Apple Pay posiadacze karty kredytowej wydanej przez BNP Paribas Bank Polska S.A., zyskują możliwość swobodnego realizowania transakcji w punktach handlowych i usługowych, bez potrzeby korzystania z karty w postaci fizycznej. 
 4. Program mamBonus – to tańsze nawet o 50% zakupy u około  2500 partnerów programu, a także transakcje nagradzane punktami wymiennymi na nagrody.
 5. Atrakcyjne pakiety ubezpieczeń – posiadacze kart kredytowych wydawanych przez BNP Parbias Bank Polska S.A. mogą skorzystać z atrakcyjnych ofert ubezpieczeniowych, takich jak:
  • Indywidualne Ubezpieczenie Bezpieczna Karta – zapewnia ochronę przed nieupoważnionym użyciem karty płatniczej, utratą środków pieniężnych pobranych z bankomatu przy użyciu karty lub z kasy Banku, na wypadek pojawienia się kosztów wymiany utraconych dokumentów, karty, portfela, a także w sytuacji utraty lub zniszczenia zakupów dokonanych za pomocą karty.
  • Pakiet Bezpieczeństwo – gwarancja spłaty zadłużenia karty kredytowej w sytuacji: śmierci, trwałej i całkowitej niezdolności do pracy, utraty pracy lub poważnej choroby. 
  • Ubezpieczenie Wygodniej w Życiu – pakiet zapewniający m.in. pomoc specjalistów różnych branży (np. hydraulika, informatyka itd.), opiekę medyczną dla dzieci, pomoc prawną, wsparcie osobistego asystenta. 

400 zł więcej dzięki promocji

BNP Paribas Bank Polska S.A. przygotował promocję „Zyskaj do 400 zł na zakupy z kartą kredytową”, w której nowi klienci banku wybierający kartę kredytową Mastercard w wersji Standard zyskać mogą bony zakupowe, o łącznej wartości 400 złotych.
Wystarczy przez 4 kolejne miesiące promocyjne aktywnie korzystać z wydanej karty, realizując transakcje na poziomie co najmniej 1000 złotych miesięcznie. Za każdy miesiąc, w którym zostały spełnione warunki promocji, uczestnik otrzyma bon o wartości 100 złotych.

W ramach promocji zyskać można bony do sieci sklepów Empik, RTV Euro AGD, drogerii Douglas lub umożliwiających realizacji zakupów przez portal Allegro.

Promocja trwa do 31 sierpnia 2019 roku, lub do momentu przyjęcia 6000 zgłoszeń. 

Więcej informacji o promocji przeczytasz w naszym artykule

Obiektywnie o karcie kredytowej Mastercard Standard 

Karta Pełna Korzyści Mastercard Standard to bardzo atrakcyjna oferta dla tych osób, które nie tylko poszukują karty kredytowej, ale i chciałyby móc skorzystać z wielu dodatkowych produktów i usług na preferencyjnych warunkach. W BNP Paribas Banku Polska S.A. odnaleźć można m.in. korzystne oferty ubezpieczeń, a dzięki Programowi mamBonus, każdy z klientów zyskuje możliwość korzystania z rabatów i promocji, przy równoczesnym zbieraniu punktów wymiennych na nagrody.

Informacje o BNP Paribas

Bank BNP Paribas to uniwersalny bank, który notowany jest na Giełdzie Papierów Wartościowych. Zajmuje pozycję lidera bankowości w segmencie rolno-spożywczym oraz w segmencie kredytów konsumpcyjnych. Bank w 2015 roku zajmował jedenastą pozycję w kraju pod względem wielkości aktywów.

Konta, promocje i opinie w BNP Paribas
Więcej o BNP Paribas

Opinie o Karta kredytowa MasterCard Standard w BNP Paribas

Opinie nie są weryfikowane pod kątem ich pochodzenia od konsumentów, którzy używali i mają doświadczenie z danym produktem lub usługą finansową.
Bądź pierwszy, napisz opinię!