Orange Finanse

Orange Finanse - Opisy kont, promocje i opinie

W październiku 2014 roku swą działalność rozpoczęło Orange Finanse. Był to nowy podmiot na rynku usług finansowych, jednak działający pod dobrze znanym logo i przy wsparciu mBanku. To właśnie ta współpraca sprawiła, że Orange Finanse chociaż nowe, zdecydowanie nie było nikomu obce.

Lata doświadczeń i nowoczesna technologia

Orange Polska S.A. jako wiodący dostawca usług telekomunikacyjnych w Polsce, może pochwalić się nie tylko największą infrastrukturą techniczną, ale i szeroko rozbudowaną działalnością determinującą rozwój firmy. Nawiązanie współpracy z jednym z największych banków w Polsce sprawiło, że znana marka telekomunikacyjna sięgnęła do segmentu usług finansowych. Łącząc wysoki standard bankowości mobilnej, lata doświadczeń i nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, Orange Finanse zapewnia wysoką i kompleksową obsługę klientów detalicznych i biznesowych.

Indywidualnie i dla firm

Oferta Orange Finanse to standardowe produkty bankowe, dostarczane przez mBank. Zarówno klienci detaliczni, jak i biznesowi, mogą korzystać z produktów takich jak: rachunki bankowe, karty płatnicze, produkty oszczędnościowe oraz kredyty. Od samego początku działalności, firma stawia na mobilność swych usług dostarczając Klientom wygodne, bezpieczne i proste rozwiązania. Orange Finanse to także preferencyjne warunki i oferty dla Klientów sieci Orange, takie jak zniżki na zakup akcesoriów w sklepie Orange czy 30% więcej za doładowania telefonu. 

Sesje Elixir w Orange Finanse

1 Sesja2 Sesja3 Sesja
Sesje wychodzące 06:00

Dyspozycja musi być złożona do 05:55

10:00

Dyspozycja musi być złożona do 09:55

13:30

Dyspozycja musi być złożona do 13:25

Sesje przychodzące11:1515:0018:15

Przeanalizowane konta w Orange Finanse

Orange Finanse - Konto Osobiste
konto osobiste

Konto Osobiste

Konto Osobiste w Orange Finanse to bezwarunkowo darmowe, nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie, które doskonale dopasowuje się do potrzeb większości Polaków. Liczne promocje i ciekawe produkty dodatkowe sprawiają, że jest to oferta godna polecenia.

Orange Finanse - Konto dla Firm
konto firmowe

Konto dla Firm

Konto dla Firm w Orange Finanse to rachunek dla osób fizycznych prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą oraz przedstawicieli tzw. wolnych zawodów. Dzięki promocji, przez 6 miesięcy bank nie pobiera opłat za prowadzenie konta oraz użytkowanie karty. To prosty rachunek, który docenią właściciele firm prowadzący działalność na terenie Polski.

Promocje w Orange Finanse

promocja

Bardzo prosta promocja, w której można zgarnąć 30 zł premii. Wystarczy być klientem Orange Finanse i wykonać 5 transakcji przy pomocy płatności mobilnych Android Pay. Nagradzane jest 5 pierwszych płatności bezgotówkowych dokonanych w terminie od 06 czerwca 2017 r. do 06 lipca 2017 roku.

Słownik finansowy

Zapoznaj się ze znaczeniem pojęć bankowych, używanych w naszych artykułach i poradnikach.