Orange Finanse

W październiku 2014 roku swą działalność rozpoczęło Orange Finanse. Był to nowy podmiot na rynku usług finansowych, jednak działający pod dobrze znanym logo i przy wsparciu mBanku. To właśnie ta współpraca sprawiła, że Orange Finanse chociaż nowe, zdecydowanie nie było nikomu obce.

Lata doświadczeń i nowoczesna technologia

Orange Polska S.A. jako wiodący dostawca usług telekomunikacyjnych w Polsce, może pochwalić się nie tylko największą infrastrukturą techniczną, ale i szeroko rozbudowaną działalnością determinującą rozwój firmy. Nawiązanie współpracy z jednym z największych banków w Polsce sprawiło, że znana marka telekomunikacyjna sięgnęła do segmentu usług finansowych. Łącząc wysoki standard bankowości mobilnej, lata doświadczeń i nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, Orange Finanse zapewnia wysoką i kompleksową obsługę klientów detalicznych i biznesowych.

Indywidualnie i dla firm

Oferta Orange Finanse to standardowe produkty bankowe, dostarczane przez mBank. Zarówno klienci detaliczni, jak i biznesowi, mogą korzystać z produktów takich jak: rachunki bankowe, karty płatnicze, produkty oszczędnościowe oraz kredyty. Od samego początku działalności, firma stawia na mobilność swych usług dostarczając Klientom wygodne, bezpieczne i proste rozwiązania. Orange Finanse to także preferencyjne warunki i oferty dla Klientów sieci Orange, takie jak zniżki na zakup akcesoriów w sklepie Orange czy 30% więcej za doładowania telefonu. 

Sesje przelewów w Orange Finanse

Sesje wychodzące

1 sesja 06:00

Dyspozycja musi być złożona do 05:55

2 sesja 10:00

Dyspozycja musi być złożona do 09:55

3 sesja 13:30

Dyspozycja musi być złożona do 13:25

Sesje przychodzące

1 sesja11:15
2 sesja10:00
3 sesja18:15