Biuro Maklerskie Deutsche Bank

Deutsche Bank Polska S.A., działający jako biuro maklerskie, stworzył jedną z najatrakcyjniejszych ofert dla inwestorów giełdowych. Stawiając na nowoczesną technologię i obsługę w systemie online, maksymalnie obniżył koszty prowadzenia rachunków maklerskich oraz realizacji zleceń, a przy tym zapewnia klientom bezpłatne wsparcie doświadczonych doradców inwestycyjnych.

Bank jako biuro maklerskie

Deutsche Bank Polska S.A. prowadzi biuro maklerskie na podstawie zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego, wydanego w październiku 2006 roku. Od 2007 roku działa jako agent firmy inwestycyjnej DB Securities S.A. Co więcej, Deustche Bank Polska S.A. stanowi część grupy Deutsche Bank, w której zatrudnionych jest ok. 65 000 pracowników w 74 krajach na całym świecie.

Online i bez zbędnych kosztów

Klienci Biura Maklerskiego Deutsche Banku Polska S.A. mogą korzystać z różnorodnych usług związanych z inwestycjami na rynkach kapitałowych (krajowym i zagranicznych), a sama oferta biura wyróżnia się na tle konkurencyjnych instytucji finansowych. Deutsche Bank Polska S.A. to darmowe konta maklerskie, bezpłatne wsparcie doradców, a także niskie prowizje za transakcje obsługiwane w systemie online. Dodatkowymi korzyściami są m.in.: dostęp online do notowań giełdowych w czasie rzeczywistym, notowania mobilne, serwis analityczny, przewodnik po świecie inwestycji giełdowych oraz jedna z najlepszych platform transakcyjnych.