BIZ Bank

BIZ Bank - Opisy kont, promocje i opinie

BIZ Bank jest częścią FM Bank PBP SA, banku od wielu lat obecnego na terenie Polski. Jego właścicielem jest brytyjski fundusz private equity AnaCap. BIZ Bank wywodzi się bezpośrednio z Polskiego Banku Przedsiębiorczości i powstał w ramach fuzji z FM Bankiem SA w 2013 roku. Polski Bank Przedsiębiorczości pojawił się w Polsce w 2010 roku.

BIZ Bank koncentruje się przede wszystkim na stworzeniu konkurencyjnej oferty dla biznesu. Jego misję stanowi wspieranie polskiej przedsiębiorczości. W czasie 15 lat obecności na polskim rynku kapitałowym, Bank przyczynił się do pomocy 60 tysiącom firm. Biznesowy model BIZ Bank opiera się na pełnej obsłudze mikro - i małych przedsiębiorstw. Cele rozwoju Banku oscylują wokół chęci stania się liderem bankowości biznesowej. Decyzje przez Bank są podejmowane szybko, ale przy wyłączeniu zbędnego ryzyka. Ponieważ grupą docelową usługobiorców BIZ Bank są właściciele firm, to na przejrzystość i partnerstwo z nimi właśnie stawiają właściciele spółki. Korzystanie z urządzeń mobilnych stanowi wygodne rozwiązanie, które usprawnia zarządzanie własnymi produktami finansowymi, co istotne jest zwłaszcza dla osób na co dzień zajmujących się prowadzeniem własnej działalności gospodarczej.

Sesje Elixir w BIZ Banku

1 Sesja2 Sesja3 Sesja
Sesje wychodzące 09:00 12:00 14:30
Sesje przychodzące11:3015:3017:30

Przeanalizowane konta w BIZ Banku

BIZ Bank - BIZnes konto active
konto firmowe

BIZnes konto active

BIZnes konto active w BIZ Banku to bezpłatny rachunek firmowy dla osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą, a także różnego typu spółek. Przy saldzie na poziomie od 5000 do 10000 złotych, rachunek oprocentowany jest na poziomie 4% w skali roku, a to nie koniec korzyści.

Biznes Konto Active zostało wycofane z oferty banku w ramach zmiany marki na Nest Bank. O nowym koncie możesz przeczytać na stronie naszej analizy BIZnest Konta.

Słownik finansowy

Zapoznaj się ze znaczeniem pojęć bankowych, używanych w naszych artykułach i poradnikach.