Premia 250 zł za założenie rachunku firmowego w mBanku

Premia 250 zł za założenie rachunku firmowego w mBanku
Źródło: strona promocji
Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

Słynący ze swej szczególnej otwartości na nowych klientów mBank kolejny raz przygotował ofertę promocyjną dla przedsiębiorców. W czerwcu ruszyła nowa promocja „100 zł na ZUS z mBiznes konto Standard edycja IV”. Dodatkowo działania mBanku wspierane są przez portal Bankier.pl, który wypłaci 150 złotych premii za złożenie wniosku przez stronę www.zgarnijpremie.pl. Aby móc skorzystać z podwójnej premii konieczne jest zawarcie umowy o prowadzenie mBiznes konta Standard najpóźniej do 30 czerwca 2017 roku.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą;
 • wspólnicy spółek cywilnych;
 • spółki jawne, partnerskie, oraz spółki z o.o.;
 • fundacje;
 • stowarzyszenia rejestrowe;
 • spółdzielnie;
 • osoby, które do 31.05.2017 roku nie posiadały żadnego rachunku firmowego (dla danego numeru NIP) prowadzonego w mBanku.

Jedno konto dla firmy – potrójne korzyści

W czerwcu przedsiębiorcy decydujący się dołączyć do licznego grona klientów biznesowych mBanku mogą zyskać znacznie więcej. Wszystko za sprawą dwóch, łączących się ze sobą promocji, w których do zdobycia są następujące nagrody:

 • 150 złotych premii na konto od Bankier.pl za złożenie wniosku i zawarcie umowy o prowadzenie mBiznes Konta Standard;
 • 100 złotych na ZUS od mBanku za wykonanie przelewu do ZUS na kwotę minimum 250 złotych;
 • 24 miesiące gwarancji prowadzenia mBiznes Konta Standard na preferencyjnych warunkach (całkowity brak opłat).

Warunki uczestnictwa w promocji

W najnowszych promocjach mBanku przedsiębiorcy mogą zyskać podwójną premię. Należy jednak zwrócić uwagę na daty obu promocji. 250 złotych premii mogą zyskać tylko te osoby, które złożą wniosek i podpiszą umowę w okresie od 6 czerwca do 30 czerwca 2017 roku.

Aby móc zyskać 150 złotych od Bankier.pl, należy:

 1. W okresie od 06 czerwca 2017r. do 30 czerwca 2017r. złożyć wniosek o  otwarcie mBiznes konto Standard poprzez stronę promocji.
 2. W ciągu 30 dni od złożenia wniosku, jednak nie później niż do 31 lipca 2017r. zawrzeć umowę o prowadzenie rachunku mBiznes konto Standard.
 3. W ciągu 30 dni od otwarcia rachunku, jednak nie później niż do 31 sierpnia 2017 roku, wykonać przynajmniej jedną transakcję bezgotówkową i/lub przelew z uruchomionego konta.

Wypłata premii nastąpi w ciągu 14 dni od dnia powiadomienia uczestnika promocji o przyznanej nagrodzie, przy czym organizator promocji zastrzega, że powiadomienia mogą być wysyłane najpóźniej do 30 września 2017 roku.

Dodatkowe 100 złotych na ZUS od mBanku oraz mBiznes Konto Standard na preferencyjnych warunkach otrzymają osoby, które w czasie maksymalnie 30 dni od zawarcia umowy opłacą składkę ZUS na kwotę minimum 250 złotych, poprzez realizację przelewu z nowo otwartego rachunku.

Premia w wysokości 100 złotych zostanie przekazana na rachunek bieżący, do 30 dnia miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym zostaną spełnione wszystkie warunki promocji.

mBiznes konto Standard – 24 miesiące za 0 zł

W IV edycji promocji „100 zł na ZUS z mBiznes konto Standard” kolejny raz przedsiębiorcy mają szansę na pozyskanie nie tylko dodatkowych środków na rachunku, ale przede wszystkim możliwość korzystania z całkowicie darmowego konta dla firmy przez 24 miesiące.

Najważniejsze cechy konta:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku;
 • 0 zł za wydanie i używanie karty debetowej;
 • nielimitowany pakiet darmowych, krajowych przelewów przez Internet (ELIXIR);
 • 0 zł za przelewy do ZUS i US;
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów sieci Planet Cash, Euronet, BZW BK S.A.;
 • 0 zł za wpłaty gotówki w 2225 wpłatomatach;
 • całodobowa pomoc online lub mLinii.

Podsumowanie

Kolejny raz mBank wychodzi naprzeciw potrzebom klientów biznesowych. Za sprawą promocji „100 zł na ZUS z mBiznes konto Standard edycja IV” można zyskać 100 złotych premii na konto oraz 24 miesiące gwarancji na całkowity brak opłat za prowadzenie i użytkowanie mBiznes konta Standard wraz z wydaną do niego kartą płatniczą. Warunki promocji, tak jak w poprzednich edycjach, są niezwykle proste.

Wystarczy jedynie opłacić 1 składkę ZUS na kwotę minimum 250 złotych, a bank przyzna uczestnikowi premię finansową wraz z preferencyjnymi warunkami prowadzenia konta. Tym razem można zyskać jeszcze więcej, ponieważ w tej edycji promocja łączy się z promocją organizowaną przez Bankier.pl, który wypłaci dodatkowe 150 złotych każdemu, kto złoży wniosek i podpisze umowę z bankiem. Łącznie to 250 złotych premii i bezwarunkowo darmowe konto przez 24 miesiące.

Aby jednak skorzystać z podwójnej premii, należy zawrzeć umowę najpóźniej do 30 czerwca 2017 roku.

 

 

Informacje o mBanku

W 2015 roku mBank znalazł się tuż za podium największych banków w Polsce pod względem wartości aktywów. Odnotował równocześnie kilkunastoprocentowy wzrost w porównaniu z rokiem wcześniejszym. Przez długi czas mBank utrzymuje również status lidera w zakresie bankowości elektronicznej.

Konta, promocje i opinie w mBanku
Więcej o mBanku

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!