Promocje w PKO BP

W PKO BP S.A. większość promocji związanych jest z rachunkami osobistymi i kontami firmowymi. Stając się klientem PKO BP S.A. możesz liczyć również na promocyjne oprocentowanie rachunków osobistych, a także preferencyjne warunki zakupu jednostek funduszy inwestycyjnych.

Promocja w PKO BP S.A. to przede wszystkim szansa na dodatkowe środki na rachunku. Warto jednak zwrócić uwagę na Program Przywilejów i promocje dla posiadaczy aplikacji IKO, które zapewniają dodatkowe korzyści, takie jak np. rabaty. 

Na naszej stronie znajdziesz informacje o najciekawszych, aktualnych promocjach w PKO BP S.A. Sprawdź sam ile, kiedy i za co możesz zyskać!

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami!

Nie przegap żadnej promocji.
Śledź KontoManiaka na Facebooku lub na Twitterze

Archiwalne promocje w PKO BP:

1000 zł na dobry start z kontem firmowym w promocji PKOpromocja jest zakończona

1000 zł na dobry start z kontem firmowym w promocji PKO

„Premia 1000 zł dla Firmy” to nowa promocja w PKO BP S.A. Aby móc skorzystać z promocji należy zawrzeć umowę o prowadzenie PKO Konta Firmowego lub PKO Rachunku dla Biznesu wraz z kartą debetową PKO Biznes Partner. Premia przyznawana będzie za korzystanie z karty kredytowej PKO Euro Biznes oraz oferty leasingu lub pożyczki.

Przeczytaj
Karta podarunkowa o wartości 100 zł do empiku za otwarcie Konta Dla Młodych w PKO BPpromocja jest zakończona

Karta podarunkowa o wartości 100 zł do empiku za otwarcie Konta Dla Młodych w PKO BP

Promocja PKO BP„#NAJŁATWIEJSZADECYZJA NA ŚWIECIE” to prawdopodobnie również najłatwiejszy sposób na zdobycie 100 zł na zakupy w sklepie internetowym empik.com. Wystarczy założyć PKO Konto dla Młodych w terminie do 18.05.2018r. i przystąpić do promocji. Trzeba się jednak spieszyć, bo w puli jest tylko 1000 kart podarunkowych.

Przeczytaj
Voucher 100 zł na zakupy na Allegro za założenie Konta Dla Młodych w PKO BPpromocja jest zakończona

Voucher 100 zł na zakupy na Allegro za założenie Konta Dla Młodych w PKO BP

W lutym Bank PKO BP rozpoczął nową promocję „MOŻESZ WSZYSTKO, ALE NIE MUSISZ”, która skierowana jest do młodych ludzi w wieku od 18 do 26 lat. W zamian za założenie konta, nowi klienci otrzymają 100 zł na zakupy przez allegro.pl. Promocja trwa od 19.02.2018r. do 30.03.2018r. Równocześnie prowadzona będzie nowa edycja „Mam PKO”, w której zyskać można nawet kilka tysięcy złotych.

Przeczytaj
Voucher wart 150 zł Orlen za otwarcie PKO Konta Firmowegopromocja jest zakończona

Voucher wart 150 zł Orlen za otwarcie PKO Konta Firmowego

W PKO Banku Polskim nowi klienci biznesowi mogą zyskać 150 złotych do wykorzystania na stacjach Orlen. Wystarczy założyć konto wraz z kartą, a następnie zrealizować płatności bezgotówkowe za min. 200 złotych. Pierwszy etap promocji „Szerokiej drogi z PKO Bankiem Polskim” trwa do 11.09.17r., drugi do 31.12.17r.

Przeczytaj
Bony o wartości 100 zł na zakupy w Intersport za otwarcie Konta dla Młodych w PKO BPpromocja jest zakończona

Bony o wartości 100 zł na zakupy w Intersport za otwarcie Konta dla Młodych w PKO BP

Wraz z nadejściem wiosny, PKO BP przygotowało nową promocję dla młodszych Klientów. Osoby, które w terminie 21.03.17–05.05.17r. podpiszą umowy o prowadzenie PKO Konto dla Młodych wraz z kartą Mastercard, a także zrealizują min. 1 płatność kartą, otrzymają 100 zł w bonach zakupowych do sieci sklepów Intersport.

Przeczytaj
Doładuj telefon w Orange i odbierz bilety do Cinema City. Polecaj także konto i odbierz premię!promocja jest zakończona

Doładuj telefon w Orange i odbierz bilety do Cinema City. Polecaj także konto i odbierz premię!

Darmowe bilety do kina za doładowanie konta w Orange? Tak! W PKO Banku Polskim pula nagród to 2000 podwójnych voucherów do Cinema City. Trzeba się jednak spieszyć, bo promocja trwa do 26 marca 2017r. lub wyczerpania nagród. To jednak nie koniec, bo do 1 maja 2017 r. potrwa VI edycja „Mam PKO”.

Przeczytaj
10 biletów do kina w promocji „Kino za 0” za otwarcie Konta dla Młodych w PKO BPpromocja jest zakończona

10 biletów do kina w promocji „Kino za 0” za otwarcie Konta dla Młodych w PKO BP

Nowa promocja PKO BP, tym razem kierowana do młodych, to szansa na zdobycie 10 wejściówek do kina Helios lub Cinema City. Wystarczy do 19.02.2017 r. założyć PKO Konto dla Młodych wraz z kartą Mastercard, by nawet przez pół roku nie płacić za bilety do kina.

Przeczytaj