Promocje w Nest Banku

Promocje Nest Banku S.A. to zazwyczaj prawdziwy wyścig z czasem. Aby zyskać dodatkowe środki na rachunku wystarczy uruchomić konto w ramach aktualnej promocji, jednak pula nagród często jest ograniczona i o jej zakończeniu decyduje liczba przyjętych zgłoszeń. Istnieje duże ryzyko, że promocja zakończy się w zaledwie 1-2 dni! Trzeba się wobec tego spieszyć, aby móc korzystać z całkowicie darmowego rachunku i cieszyć się premią powitalną od Nest Banku. 

Na powitanie nowych klientów Nest Bank często oferuje promocyjne oprocentowanie Nest Lokaty Witaj, która zapewnia możliwość wygenerowania wyższych zysków. Z atrakcyjnych propozycji mogą skorzystać również klienci biznesowi, którzy decydują się na założenie konta w Nest Banku S.A.   

Aby nie tracić czasu, koniecznie sprawdź na naszej stronie informacje o aktualnych promocjach w Nest Banku.

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami!

Nie przegap żadnej promocji.
Śledź KontoManiaka na Facebooku lub na Twitterze

Archiwalne promocje w Nest Banku:

Nawet 200 zł premii + 400 zł z terminalem płatniczym z firmowym BIZnest Kontempromocja jest zakończona

Nawet 200 zł premii + 400 zł z terminalem płatniczym z firmowym BIZnest Kontem

„Korzystam z BIZnest Konto i zyskuję nawet 600 zł premii” to doskonała promocja dla osób prowadzących własną firmę, w której realizowane mogą być transakcje kartą, za pomocą terminala POS. To właśnie te firmy zyskać mogą 600 zł premii. Warto jednak pamiętać o tym, że spełniając warunek aktywności, Nest Bank wypłaci premię w kwocie 200 zł.

Przeczytaj
200 zł premii z jesienną promocją darmowego Nest Konta w Nest Bankupromocja jest zakończona

200 zł premii z jesienną promocją darmowego Nest Konta w Nest Banku

Ruszyła nowa promocja „Jesienna premia z Nest Kontem”, w której nowi klienci otrzymają do 200 zł premii. Nagroda finansowa przyznawana jest w zamian za uzyskiwanie wynagrodzenia na konto (minimum 2000 zł) i aktywne korzystanie z karty debetowej. Aby otrzymać pełną kwotę premii, warunek aktywności należy spełniać przez 3 kolejne miesiące. Promocja trwa do 30.09.2019r., lub momentu przyjęcia 500 zgłoszeń.

Przeczytaj
400 zł premii + terminal płatniczy z BIZnest Kontem w promocjach Nest Bankupromocja jest zakończona

400 zł premii + terminal płatniczy z BIZnest Kontem w promocjach Nest Banku

Z bezwarunkowo darmowym BIZnest Kontem zyskać możesz nawet 400 zł premii i darmowy rok użytkowania terminala First Data. Wszystko to w ramach dwóch promocji Pamiętaj tylko o tym, że zgłoszenia przyjmowane są do momentu uzyskania 200 uczestników promocji „BIZnest Konto z premią 300 zł”, jednak nie dłużej niż do 10.08.2019 roku. Promocja „Terminal płatniczy z Nest Bankiem” prowadzona jest do odwołania i mogą z niej skorzystać także dotychczasowi klienci banku.

Przeczytaj
Nawet 200 zł z darmowym Nest Kontem dla Ciebie i Twojej rodzinypromocja jest zakończona

Nawet 200 zł z darmowym Nest Kontem dla Ciebie i Twojej rodziny

W Nest Banku S.A. ruszyła nowa promocja „200 zł z Nest Kontem dla Ciebie i Twojej rodziny”. Wystarczy przez 3 miesiące uzyskiwać wpływy na konto (min. 500 złotych) i aktywnie korzystać z karty debetowej, a na koncie nowych klientów znaleźć się może nawet 200 zł premii.

Przeczytaj
Nawet 200 zł z darmowym Nest Kontem osobistym w promocji w Nest Bankupromocja jest zakończona

Nawet 200 zł z darmowym Nest Kontem osobistym w promocji w Nest Banku

W nowej promocji „Nest Konto z premią 200 zł” pierwszych 500 nowych klientów zyskać może dodatkowe środki na swoim rachunku. Wystarczy założyć konto, zapewnić odpowiednie wpływy i aktywnie korzystać z karty, aby bank przekazał premię na konto. Zgłoszenia do promocji przyjmowane są do 30.06.2019r.

Przeczytaj
200 zł za otwarcie darmowego Nest Konta w Wiosennej Promocji w Nest Bankupromocja jest zakończona

200 zł za otwarcie darmowego Nest Konta w Wiosennej Promocji w Nest Banku

Nowa promocja „Nest Konto z wiosennym bonusem 200 zł” to kolejna szansa dla nowych klientów Nest Banku. Załóż konto, spełnij proste warunki aktywności przez 3 kolejne miesiące i ciesz się dodatkową gotówką na koncie. Promocja trwa do 04.06.2019 roku lub momentu uzyskania 650 zgłoszeń.

Przeczytaj
100 zł za otwarcie darmowego Nest Konta w Nest Bankupromocja jest zakończona

100 zł za otwarcie darmowego Nest Konta w Nest Banku

Szukasz nowego rachunku osobistego? Sprawdź nową promocję „Nest Konto z wiosennym bonusem”. W prosty i szybki sposób założysz bezpłatne konto, a przy tym zyskasz premię w wysokości 100 zł. Wniosek o konto możesz złożyć do 30 kwietnia 2019 r., jednak w puli znajduje się tylko 600 nagród.

Przeczytaj
150 zł za otwarcie darmowego Nest Konta w Nest Bankupromocja jest zakończona

150 zł za otwarcie darmowego Nest Konta w Nest Banku

Jeżeli jeszcze nie jesteś klientem Nest Banku, to właśnie teraz masz świetną okazję dołączyć do grona zadowolonych posiadaczy Nest Konta. Składając wniosek w ramach promocji „Nest Konto z bonusem dla aktywnych” możesz zyskać 150 zł premii. Do promocji możesz dołączyć do 31.03.2019r. lub do momentu wyczerpania puli 650 nagród. 

Przeczytaj
200 zł premii dla beneficjentów programu Rodzina 500+ w Nest Bankupromocja jest zakończona

200 zł premii dla beneficjentów programu Rodzina 500+ w Nest Banku

Nest Bank S.A. najnowszą promocję „Nest Kieszonkowe” kieruje do osób korzystających z programu 500+. Wystarczy posiadać Nest Konto, na które wpływają środki z programu, a także stałe wynagrodzenie, aby bank wypłacił na rachunek do 200 zł premii. Promocja obowiązuje aż do 30 września 2018 roku. 

Przeczytaj
Karta Orlen o wartości do 300 zł za założenie BIZnest Konta dla firmpromocja jest zakończona

Karta Orlen o wartości do 300 zł za założenie BIZnest Konta dla firm

Jest Nest Bank S.A. i oferta dla firm zapewniająca bezwarunkowo darmowe konto firmowe. A teraz można zyskać do 300 złotych premii na zakupy na stacjach ORLEN. Wystarczy złożyć wniosek o prowadzenia konta i spełnić kilka dodatkowych warunków, by Nest Bank przekazał premię w postaci karty upominkowej.

Przeczytaj