Promocje w ING Banku Śląskim

Atrakcyjna i mocno rozbudowana oferta produktowa w ING Banku Śląskim S.A. to także szansa na dodatkowe zyski. Wystarczy odpowiednia promocja, a w prosty sposób zyskasz więcej.

Zakładając konto osobiste możesz uzyskać premię finansową, przy równoczesnym spełnieniu prostych warunków aktywności. ING Bank Śląski S.A. docenia oszczędność swoich klientów, dlatego też masz szansę na promocyjne oprocentowanie kont oszczędnościowych i lokat terminowych. Z promocji banku możesz skorzystać również wówczas, gdy prowadzisz własną firmę. 

Dzięki naszej stronie w krótkim czasie sprawdzisz najciekawsze promocje ING Banku Śląskiego S.A. Podpowiemy też co powinieneś zrobić, aby otrzymać premię i czy aktualna promocja to w rzeczywistości atrakcyjna propozycja dla Ciebie.  

Aktualne promocje w ING Banku Śląskim:

160 zł premii za otwarcie konta osobistego Direct w promocji ING Banku Śląskiegopromocja kończy się za 2 miesiące

160 zł
premii

160 zł premii za otwarcie konta osobistego Direct w promocji ING Banku Śląskiego

Załóż Konto Direct, Komfort lub Mobi przez stronę internetową ING Banku Śląskiego S.A., uruchom Otwarte Konto Oszczędnościowe z oprocentowaniem i spełnił proste warunki aktywności. Tylko tyle wystarczy, aby zyskać do 160 zł premii, w ramach promocji „Do 160 zł za otwarcie Konta Direct albo Komfort” lub „Do 160 zł za otwarcie Konta Mobi”.

Przeczytaj

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami!

Nie przegap żadnej promocji.
Śledź KontoManiaka na Facebooku lub na Twitterze

Archiwalne promocje w ING Banku Śląskim:

140 zł za otwarcie Konta dla młodych Mobi w promocji ING Banku Śląskiegopromocja jest zakończona

140 zł za otwarcie Konta dla młodych Mobi w promocji ING Banku Śląskiego

Do końca roku otwórz konto Mobi z kartą i kontem oszczędnościowym, a zyskać możesz do 140 zł premii na dobry start. Weź udział w promocji „Do 140 zł za otwarcie konta Mobi” w ING Banku Śląskim S.A. i przekonaj się sam, jakie to proste. Płać kartą i BLIKiem, a przy tym ciesz się nowoczesnym kontem dla młodych.

Przeczytaj
20 zł za wykonanie 2 transakcji przy pomocy Google Pay w ING Banku Śląskimpromocja jest zakończona

20 zł za wykonanie 2 transakcji przy pomocy Google Pay w ING Banku Śląskim

Prosta promocja ING Banku Śląskiego, w której do zgarnięcia jest 20 zł za dodanie i dwukrotne użycie karty do portfela Google Pay.

Przeczytaj
140 zł za otwarcie Konta Direct w promocji ING Banku Śląskiegopromocja jest zakończona

140 zł za otwarcie Konta Direct w promocji ING Banku Śląskiego

ING Bank Śląski rozdaje premie na konto, za założenie Konta z Lwem Direct lub Komfort, a także za aktywne korzystanie z karty i płatności BLIK. Aktualna edycja promocji rozpoczyna się 1 października 2019 r. Czas na założenie konta i przystąpienie do promocji kończy się 31 grudnia 2019 r. Promocja została kolejny raz przedłużona.

Przeczytaj
100 zł za otwarcie konta i nawet 1000 zł za polecenia w ING Banku Śląskimpromocja jest zakończona

100 zł za otwarcie konta i nawet 1000 zł za polecenia w ING Banku Śląskim

W ING Banku Śląskim S.A. ruszyły dwie nowe promocje. „100 zł za otwarcie Konta” to propozycja dla nowych Klientów, którzy chcą założyć konto osobiste wraz z kartą i rachunkiem oszczędnościowym. Dodatkowo w promocji „Poleć konto znajomemu” zyskać można nawet 1000 zł premii na konto.

Przeczytaj
Do 120 zł premii za otwarcie Konta z Lwem Direct oraz płatności bezgotówkowe w promocji ING Banku Śląskiegopromocja jest zakończona

Do 120 zł premii za otwarcie Konta z Lwem Direct oraz płatności bezgotówkowe w promocji ING Banku Śląskiego

ING Bank Śląski zachęca do korzystania z bankowości internetowej poprzez kolejną promocję. W najnowszej akcji „do 120 zł za otwarcie Konta” może zyskać praktycznie każdy, kto zdecyduje się na uruchomienie Konta z Lwem Direct lub Komfort do 15.04.2017r., a przy tym aktywnie będzie korzystać z karty.

Przeczytaj
200 zł premii za otwarcie konta firmowego w nowej promocji ING Banku Śląskiegopromocja jest zakończona

200 zł premii za otwarcie konta firmowego w nowej promocji ING Banku Śląskiego

Alior Bank S.A. przygotował dla nowych Klientów biznesowych ciekawą ofertę, opartą na zasadach sprzedaży premiowej. Wystarczy uruchomić iKonto Biznes, by każdego miesiąca uzyskać do 125 zł premii. W skali roku to dodatkowe 1500 zł dla firmy, w zamian za aktywne użytkowanie rachunku.

Przeczytaj
100 zł premii za otwarcie konta osobistego w ING Banku Śląskimpromocja jest zakończona

100 zł premii za otwarcie konta osobistego w ING Banku Śląskim

Promocyjna oferta skierowania jest do klientów ING Banku Śląskiego, którzy do 31 sierpnia 2016 otworzą Konto z Lwem Direct. Promocja obejmuje tylko osoby, którzy w okresie od 1 stycznia 2015 r. do 6 czerwca 2016 r. nie posiadała kont osobistych: Direct, Komfort, Premium, Klasyczne, Student.

Przeczytaj