Promocje w Credit Agricole

Credit Agricole Bank Polska S.A. jest jednym z tych banków, w których promocje stanowią jeden ze stałych elementów oferty. Zazwyczaj zyskać można preferencyjne warunki korzystania z usług i produktów bankowych (np. wyższego oprocentowania konta oszczędnościowego, atrakcyjniejszych pakietów produktów inwestycyjnych itd.), zwroty za zakupy, zniżki i dostęp do partnerskich ofert specjalnych. 

Promocje Credit Agricole dotyczą różnorodnych produktów, w głównej mierze rachunków osobistych, kont firmowych, kont oszczędnościowych, a także kart płatniczych i produktów dodatkowych, takich jak ubezpieczenia.

Specjalnie dla Ciebie śledzimy bieżące promocje Credit Agricole. Podpowiemy Ci, kiedy zyskasz dodatkowe środki na rachunku za przeniesienie swojego konta, kiedy warto sięgnąć po kartę kredytową, a kiedy zyskasz więcej, dzięki nowej lokacie.

Aktualne promocje w Credit Agricole:

„Radość działa zbliżeniowo”, czyli do 300 zł zwrotu z kartą kredytową od Credit Agricolepromocja kończy się za 1 miesiąc

300 zł
premii

„Radość działa zbliżeniowo”, czyli do 300 zł zwrotu z kartą kredytową od Credit Agricole

Wybierając kartę kredytową w Credit Agricole w ramach promocji „Radość działa zbliżeniowo” można zyskać do 3% zwrotu, za transakcje realizowane przez Google Pay oraz Apple Pay. W roku to nawet 300 zł dodatkowe na koncie. Zgłoszenia do promocji przyjmowane są do 29 lutego 2020 roku.

Przeczytaj

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami!

Nie przegap żadnej promocji.
Śledź KontoManiaka na Facebooku lub na Twitterze

Archiwalne promocje w Credit Agricole:

Do 200 zł premii za przeniesienie i do 500 zł za polecenie konta w Credit Agricolepromocja jest zakończona

Do 200 zł premii za przeniesienie i do 500 zł za polecenie konta w Credit Agricole

Nowi klienci Credit Agrciole Banku Polskiego S.A. tym razem mogą zdobyć nawet 700 złotych. Za przeniesienie rachunku z innego banku nowy klient otrzyma 100 złotych lub 200 złotych. Dodatkowo, w ramach Programu Poleceń bank przewiduje premie w wysokość 50 złotych za pojedyncze polecenie, z maksymalnym limitem na poziomie 500 złotych.

Przeczytaj
200 zł premii za przeniesienie konta osobistego w Credit Agricolepromocja jest zakończona

200 zł premii za przeniesienie konta osobistego w Credit Agricole

Credit Agricole Bank Polski S.A. w najnowszej promocji oferuje nowym Klientom nawet 200 złotych premii, w zamian za zmianę dotychczasowego banku. Aby pozyskać dodatkową gotówkę, należy zawszeć z bankiem umowę o prowadzenie konta wraz z kartą debetową, a także zapewnić regularne wpływy na konto.

Przeczytaj