Promocje w Citi Handlowy

Nawet kilkaset złotych więcej zyskać można z kartą Kredytową Citi Simplicity. To właśnie ta oferta banku Citi Handlowy jest najczęściej promowana, a niemal każdy nowy klient zyskuje szansę na atrakcyjną nagrodę.

Promocje karty kredytowej niemal na stałe wpisały się w wizerunek obecnego Citi Handlowy. Każdego miesiąca prowadzonych jest kilka akcji, w których zyskać można bony lub e-vouchery zakupowe do sieci różnych sklepów, takich jak Biedronka, Leroy Merlin, drogeria Rossmann czy Allegro.pl. Citi Handlowy dość często przyciąga uwagę nowych klientów również nagrodami takimi jak smartfony.

Razem z nami szybko sprawdzisz jakie promocje aktualnie prowadzi Citi Handlowy i ile możesz w nich zyskać.

Aktualne promocje w Citi Handlowy:

Zyskaj 400 zł na zakupy przez allegro.pl z darmową Kartą Kredytową Citi Simplicitypromocja kończy się za 2 miesiące

400 zł
do Allegro

Zyskaj 400 zł na zakupy przez allegro.pl z darmową Kartą Kredytową Citi Simplicity

Właśnie zaczęła się promocja Citibank, w której zyskać można 400 zł na zakupy w serwisie allegro.pl. Aby otrzymać nagrodę należy złożyć wniosek i zawrzeć umowę o kartę w ramach promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zdobądź voucher do allegro.pl – edycja zimowa”. Następnie w ciągu maksymalnie 3 miesięcy zrealizować transakcje na kwotę minimum 1500 zł i aktywować Citi Mobile. Zgłoszenia przyjmowane są do 15.04.2020 roku.

Przeczytaj
Zdobądź nowy smartfon LG K30 Dual Sim z darmową Kartą Kredytową Citi Simplicitypromocja kończy się za 3 dni

LG K30
gratis

Zdobądź nowy smartfon LG K30 Dual Sim z darmową Kartą Kredytową Citi Simplicity

„Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj smartfon LG K30 Dual Sim LMX320EMW” to kolejna promocja Citibanku, w której zyskać można nowoczesne urządzenie o wartości 599 zł. Wystarczy złożyć wniosek o kartę i zawrzeć z bankiem umowę, a następnie aktywnie z niej korzystać przez miesiąc. Promocja trwa do 31.01.2020 roku.

Przeczytaj
400 zł na zakupy w sklepie Xiaomi za założenie darmowej karty kredytowej w Citibankupromocja kończy się za 2 tygodnie

400 zł
do Xiaomi

400 zł na zakupy w sklepie Xiaomi za założenie darmowej karty kredytowej w Citibanku

W Citibanku pojawiła się nowa akcja promocyjna, dzięki której za zamówienia w oficjalnym sklepie Xiaomi zapłacisz 400 zł mniej. Wystarczy, że spełnisz proste warunki aktywności w ramach akcji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i sprawdź jak otrzymać kod rabatowy na 400 zł do wykorzystania w sklepie internetowym mi–home.pl”.

Przeczytaj

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami!

Nie przegap żadnej promocji.
Śledź KontoManiaka na Facebooku lub na Twitterze

Archiwalne promocje w Citi Handlowy:

400 zł premii do Biedronki za wyrobienie darmowej karty kredytowej Simplicity w Citibankupromocja jest zakończona

400 zł premii do Biedronki za wyrobienie darmowej karty kredytowej Simplicity w Citibanku

18 października rozpoczęła się nowa promocja „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zyskaj 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka”. Aby otrzymać elektroniczny kod zakupowy należy złożyć wniosek o kartę, podpisać umowę z bankiem i w ciągu 3 miesięcy zrealizować transakcje na kwotę łączną min. 1500 zł. Promocja prowadzona jest do 22.01.2020 roku.

Przeczytaj
300 zł na zakupy w Rossmannie z darmową Kartą Kredytową Citi Simplicitypromocja jest zakończona

300 zł na zakupy w Rossmannie z darmową Kartą Kredytową Citi Simplicity

W Citibanku ruszyła nowa promocja „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i sprawdź jak otrzymać Kartę podarunkową Rossmann”. Aktywnie korzystając z karty przez 3 miesiące i realizując transakcje na kwotę łączną min. 2000 zł, zyskać można 300 zł na zakupy w drogeriach Rossmann.

Przeczytaj
400 zł na zakupy w Leroy Merlin z bezpłatną Kartą Kredytową w Citibankupromocja jest zakończona

400 zł na zakupy w Leroy Merlin z bezpłatną Kartą Kredytową w Citibanku

Dzięki akcji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i odbierz 400 zł na karcie podarunkowej Leroy Merlin”, zyskać można ekstra środki na remont lub odświeżenie mieszkania. Wystarczy zamówić kartę kredytową w Citibanku i aktywnie z niej korzystać. Realizując transakcje na kwotę minimum 2000 zł w ciągu 3 miesięcy, nowi klienci banku zyskają karty podarunkowe do Leroy Merlin.

Przeczytaj
Nawet 350 zł w programie Priceless Specials z darmową kartą kredytową w Citibankupromocja jest zakończona

Nawet 350 zł w programie Priceless Specials z darmową kartą kredytową w Citibanku

Ruszyła kolejna edycja promocji programu Mastercard Priceless Specials oraz Citibanku. Właśnie teraz zyskać można nawet 350 zł, dzięki akcji „21000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartą Kredytową Citi Simplicity - edycja II”. Wystarczy zarejestrować się w programie Mastercard Priceless Specials i za pomocą nowej Karty Kredytowej Citi Simplicity zrealizować transakcje na kwotę minimum 1500 zł.

Przeczytaj
Smartfon OPPO za wyrobienie darmowej karty kredytowej w Citibankupromocja jest zakończona

Smartfon OPPO za wyrobienie darmowej karty kredytowej w Citibanku

W Citibanku rozdają nowe smartfony! W ramach promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj smartfona OPPO AX7 4GB/64GB” nowi posiadacze karty kredytowej w Citibanku mogą otrzymać atrakcyjny model smartfona. Wystarczy zawrzeć z bankiem umowę i aktywnie korzystać z karty przez 3 miesiące. Zgłoszenia do promocji przyjmowane są do 20 listopada 2019 r.

Przeczytaj
Voucher 400 zł na zakupy w Allegro z darmową kartą kredytową w Citibankupromocja jest zakończona

Voucher 400 zł na zakupy w Allegro z darmową kartą kredytową w Citibanku

19 sierpnia br. ruszyła nowa promocja „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zdobądź voucher do allegro.pl – edycja VI”. W kilku prostych krokach zyskać można aż 400 zł, na zakupy przez portal allegro.pl. Wystarczy podpisać umowę o kartę i zrealizować nią płatności na kwotę minimum 1500 zł. Promocja trwa do 13.12.2019 r.

Przeczytaj
400 zł do Biedronki za wyrobienie darmowej karty kredytowej w Citibankupromocja jest zakończona

400 zł do Biedronki za wyrobienie darmowej karty kredytowej w Citibanku

Citibank kolejny raz zachęca nowych klientów do wnioskowania o Kartę Kredytową Citi Simplicity. W akcji „400 zł na zakupy w sklepach Biedronka z Kartą Kredytową Citibank Citi Simplicity – edycja letnia 2019” zyskać można e-bon zakupowy. Promocja prowadzona jest do 03.10.2019 roku i wymaga spełnienia prostego warunku aktywnego korzystania z karty. 

Przeczytaj
400 zł na zakupy na Allegro za wyrobienie darmowej karty kredytowej w Citibankupromocja jest zakończona

400 zł na zakupy na Allegro za wyrobienie darmowej karty kredytowej w Citibanku

Jeżeli poszukujesz dodatkowego źródła pieniędzy, to być może Karta Kredytowa Citi Simplicity jest właśnie dla Ciebie. Sprawdź najnowszą promocję „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zdobądź voucher do allegro.pl – edycja V” i zgarnij dodatkowe 400 zł na allegro.pl. Promocja trwa do 31 lipca 2019 roku.

Przeczytaj
350 zł w bonach za założenie darmowej karty kredytowej w Citibankupromocja jest zakończona

350 zł w bonach za założenie darmowej karty kredytowej w Citibanku

Z Kartą Kredytową Citi Simplicity zyskujesz więcej. Przystępując do promocji „Do 21 000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartami Kredytowymi Citibank” zyskać możesz atrakcyjne nagrody o łącznej wartości 350 złotych. Promocja trwa do 14 maja 2019 r. 

Przeczytaj
400 zł na zakupy w Biedronce z Kartą Kredytową Citibankpromocja jest zakończona

400 zł na zakupy w Biedronce z Kartą Kredytową Citibank

W Citibanku nowy rok zaczyna się promocją, w której zyskać można 400 zł na zakupy w sieciach sklepów Biedronka. Aby wziąć udział w promocji należy zawrzeć umowę o Kartę Kredytową Citi Simplicity, a następnie zrealizować transakcje o łącznej wartości min. 1200 zł. Promocja trwa do 6 marca 2019 roku.

Przeczytaj