Promocje Bankowe w Citi Handlowy

Nawet kilkaset złotych więcej zyskać można z kartą Kredytową Citi Simplicity. To właśnie ta oferta banku Citi Handlowy jest najczęściej promowana, a niemal każdy nowy klient zyskuje szansę na atrakcyjną nagrodę.

Promocje karty kredytowej niemal na stałe wpisały się w wizerunek obecnego Citi Handlowy. Każdego miesiąca prowadzonych jest kilka akcji, w których zyskać można bony lub e-vouchery zakupowe do sieci różnych sklepów, takich jak Biedronka, Leroy Merlin, drogeria Rossmann czy Allegro.pl. Citi Handlowy dość często przyciąga uwagę nowych klientów również nagrodami takimi jak smartfony.

Razem z nami szybko sprawdzisz jakie promocje aktualnie prowadzi Citi Handlowy i ile możesz w nich zyskać.

Aktualne promocje:

400 zł premii do Biedronki za wyrobienie darmowej karty kredytowej Simplicity w Citibankupromocja kończy się za 2 miesiące

400 zł
do Biedronki

400 zł premii do Biedronki za wyrobienie darmowej karty kredytowej Simplicity w Citibanku

18 października rozpoczęła się nowa promocja „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zyskaj 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka”. Aby otrzymać elektroniczny kod zakupowy należy złożyć wniosek o kartę, podpisać umowę z bankiem i w ciągu 3 miesięcy zrealizować transakcje na kwotę łączną min. 1500 zł. Promocja prowadzona jest do 22.01.2020 roku.

Przeczytaj
300 zł na zakupy w Rossmannie z darmową Kartą Kredytową Citi Simplicitypromocja kończy się za 1 miesiąc

300 zł
do Rossmann

300 zł na zakupy w Rossmannie z darmową Kartą Kredytową Citi Simplicity

W Citibanku ruszyła nowa promocja „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i sprawdź jak otrzymać Kartę podarunkową Rossmann”. Aktywnie korzystając z karty przez 3 miesiące i realizując transakcje na kwotę łączną min. 2000 zł, zyskać można 300 zł na zakupy w drogeriach Rossmann.

Przeczytaj
400 zł na zakupy w Leroy Merlin z bezpłatną Kartą Kredytową w Citibankupromocja kończy się za 3 tygodnie

400 zł
premii

400 zł na zakupy w Leroy Merlin z bezpłatną Kartą Kredytową w Citibanku

Dzięki akcji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i odbierz 400 zł na karcie podarunkowej Leroy Merlin”, zyskać można ekstra środki na remont lub odświeżenie mieszkania. Wystarczy zamówić kartę kredytową w Citibanku i aktywnie z niej korzystać. Realizując transakcje na kwotę minimum 2000 zł w ciągu 3 miesięcy, nowi klienci banku zyskają karty podarunkowe do Leroy Merlin.

Przeczytaj
Smartfon OPPO za wyrobienie darmowej karty kredytowej w Citibankupromocja kończy się za 7 godzin

OPPO AX7
gratis

Smartfon OPPO za wyrobienie darmowej karty kredytowej w Citibanku

W Citibanku rozdają nowe smartfony! W ramach promocji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj smartfona OPPO AX7 4GB/64GB” nowi posiadacze karty kredytowej w Citibanku mogą otrzymać atrakcyjny model smartfona. Wystarczy zawrzeć z bankiem umowę i aktywnie korzystać z karty przez 3 miesiące. Zgłoszenia do promocji przyjmowane są do 20 listopada 2019 r.

Przeczytaj
Voucher 400 zł na zakupy w Allegro z darmową kartą kredytową w Citibankupromocja kończy się za 3 tygodnie

400 zł
do Allegro

Voucher 400 zł na zakupy w Allegro z darmową kartą kredytową w Citibanku

19 sierpnia br. ruszyła nowa promocja „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zdobądź voucher do allegro.pl – edycja VI”. W kilku prostych krokach zyskać można aż 400 zł, na zakupy przez portal allegro.pl. Wystarczy podpisać umowę o kartę i zrealizować nią płatności na kwotę minimum 1500 zł. Promocja trwa do 13.12.2019 r.

Przeczytaj
400 zł na zakupy w sklepie Xiaomi za założenie darmowej karty kredytowej w Citibankupromocja kończy się za 1 tydzień

400 zł
do Xiaomi

400 zł na zakupy w sklepie Xiaomi za założenie darmowej karty kredytowej w Citibanku

W Citibanku pojawiła się nowa akcja promocyjna, dzięki której za zamówienia w oficjalnym sklepie Xiaomi zapłacisz 400 zł mniej. Wystarczy, że spełnisz proste warunki aktywności w ramach akcji „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i sprawdź jak otrzymać kod rabatowy na 400 zł do wykorzystania w sklepie internetowym mi–home.pl”.

Przeczytaj

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami!

Nie przegap żadnej promocji.
Śledź KontoManiaka na Facebooku lub na Twitterze

Archiwalne promocje:

Nawet 350 zł w programie Priceless Specials z darmową kartą kredytową w Citibankupromocja jest zakończona

Nawet 350 zł w programie Priceless Specials z darmową kartą kredytową w Citibanku

Ruszyła kolejna edycja promocji programu Mastercard Priceless Specials oraz Citibanku. Właśnie teraz zyskać można nawet 350 zł, dzięki akcji „21000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartą Kredytową Citi Simplicity - edycja II”. Wystarczy zarejestrować się w programie Mastercard Priceless Specials i za pomocą nowej Karty Kredytowej Citi Simplicity zrealizować transakcje na kwotę minimum 1500 zł.

Przeczytaj
400 zł do Biedronki za wyrobienie darmowej karty kredytowej w Citibankupromocja jest zakończona

400 zł do Biedronki za wyrobienie darmowej karty kredytowej w Citibanku

Citibank kolejny raz zachęca nowych klientów do wnioskowania o Kartę Kredytową Citi Simplicity. W akcji „400 zł na zakupy w sklepach Biedronka z Kartą Kredytową Citibank Citi Simplicity – edycja letnia 2019” zyskać można e-bon zakupowy. Promocja prowadzona jest do 03.10.2019 roku i wymaga spełnienia prostego warunku aktywnego korzystania z karty. 

Przeczytaj
400 zł na zakupy na Allegro za wyrobienie darmowej karty kredytowej w Citibankupromocja jest zakończona

400 zł na zakupy na Allegro za wyrobienie darmowej karty kredytowej w Citibanku

Jeżeli poszukujesz dodatkowego źródła pieniędzy, to być może Karta Kredytowa Citi Simplicity jest właśnie dla Ciebie. Sprawdź najnowszą promocję „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i zdobądź voucher do allegro.pl – edycja V” i zgarnij dodatkowe 400 zł na allegro.pl. Promocja trwa do 31 lipca 2019 roku.

Przeczytaj
350 zł w bonach za założenie darmowej karty kredytowej w Citibankupromocja jest zakończona

350 zł w bonach za założenie darmowej karty kredytowej w Citibanku

Z Kartą Kredytową Citi Simplicity zyskujesz więcej. Przystępując do promocji „Do 21 000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartami Kredytowymi Citibank” zyskać możesz atrakcyjne nagrody o łącznej wartości 350 złotych. Promocja trwa do 14 maja 2019 r. 

Przeczytaj
400 zł na zakupy w Biedronce z Kartą Kredytową Citibankpromocja jest zakończona

400 zł na zakupy w Biedronce z Kartą Kredytową Citibank

W Citibanku nowy rok zaczyna się promocją, w której zyskać można 400 zł na zakupy w sieciach sklepów Biedronka. Aby wziąć udział w promocji należy zawrzeć umowę o Kartę Kredytową Citi Simplicity, a następnie zrealizować transakcje o łącznej wartości min. 1200 zł. Promocja trwa do 6 marca 2019 roku.

Przeczytaj
Smartfon LG K4 za założenie karty kredytowej Citi Simplicitypromocja jest zakończona

Smartfon LG K4 za założenie karty kredytowej Citi Simplicity

„Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citi Simplicity i otrzymaj smartfon Xiaomi Redmi 6A 2GB/16GB” to kolejna promocja Citibanku. Nowi klienci banku, którzy zdecydują się na zawarcie umowy o kartę kredytową, a przy tym aktywnie będą z niej korzystać, otrzymają nowego smartfona. Promocja trwa do 24 kwietnia 2019 r.

Przeczytaj
Nawet 15 000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartą Kredytową w Citibankupromocja jest zakończona

Nawet 15 000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartą Kredytową w Citibanku

Jest kolejna promocja Citibanku i jest nagroda. W promocji „Do 15000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartami Kredytowymi Citibank” zyskać można do 250 zł. Wystarczy zawrzeć umowę o kartę kredytową i aktywnie z niej korzystać przez 3 miesiące. Promocja prowadzona jest do 12 lutego 2019 roku.

Przeczytaj
150 zł premii za otwarcie darmowego konta Citi Priority + 4% zwrotu przy płatnościach walutowychpromocja jest zakończona

150 zł premii za otwarcie darmowego konta Citi Priority + 4% zwrotu przy płatnościach walutowych

Choć poszczególne banki starają się prześcigać w przyciąganiu nowych klientów, to zazwyczaj ich oferty są bardzo do siebie podobne. Na tym tyle wyróżnia się najnowsza oferta banku Citi Handlowy, na której zyskają przede wszystkim osoby, które często korzystają z usługi przewalutowania środków. Jednak to nie wszystkie niespodzianki, jakie przygotował Citi Handlowy dla nowych klientów, którzy zdecydują się przystąpić do oferty „Konto internetowe Citi Priority z premią walutową i zwrotem 150 zł za zakupy”.

Przeczytaj
Konsolidacja zobowiązań na 0% z darmową kartą kredytową w Citibankupromocja jest zakończona

Konsolidacja zobowiązań na 0% z darmową kartą kredytową w Citibanku

Konsolidacja zobowiązań kredytowych dzięki karcie kredytowej? Z kartą Citi Simplicity teraz to możliwe. W promocji „Uwolnij swój świat z Kartą Kredytową Citi Simplicity” nowi klienci nie tylko zyskują środki na spłatę zobowiązań, ale i preferencyjne warunki Planu Spłat Ratalnych „Komfort”. Promocja trwa do 17 listopada 2018 r.

Przeczytaj
Zgarnij gwarantowane 250 zł do Biedronki + 250 tys. zł lub smartfon SAMSUNG Galaxy A6 za założenie bezpłatnej karty w Citibankupromocja jest zakończona

Zgarnij gwarantowane 250 zł do Biedronki + 250 tys. zł lub smartfon SAMSUNG Galaxy A6 za założenie bezpłatnej karty w Citibanku

Jeżeli jesteś kreatywny, a do tego potrzebujesz dodatkowych środków, to z całą pewnością najnowsza akcja Citi Handlowego cię zainteresuje. W „Zostań zwycięzcą z Kartą Kredytową Citi Simplicity” możesz otrzymać 250 zł na zakupy w Biedronce, nowego smartfona Samsung Galaxy A6 Dual 2018 lub 250 tys. zł! Nowa akcja rusza już 27 lipca 2018 roku.

Przeczytaj