Promocje Bankowe w BNP Paribas

W BNP Paribas Banku Polska S.A. promocji zdecydowanie nie brakuje. Sztandarowe produkty banku – Konto Otwarte na Ciebie oraz Karta Kredytowa Mastercard Standard, to dwie najczęściej promowane (poprzez nagrody) oferty BNP Paribas. Na dodatkowe korzyści mogą liczyć również klienci biznesowi, którzy w ramach aktualnej promocji uruchomią konto firmowe.

Warunki promocji w BNP Paribas Banku Polska S.A. są proste i przejrzyste. Co więcej, zazwyczaj nawet częściowe spełnienie tych warunków zapewnia możliwość uzyskania nagrody. Korzystając z promocji BNP Paribas zyskać możesz przede wszystkim premie finansowe (za założenie konta osobistego lub firmowego), a także karty lub e-vouchery zakupowe do określonej sieci sklepów (za uruchomienie karty kredytowej). 

Z myślą o Twojej wygodzie przygotowaliśmy przegląd najciekawszych i najkorzystniejszych promocji BNP Paribas. Sprawdź sam ile i kiedy możesz zyskać.

Aktualne promocje:

Nawet 400 zł z Kontem Otwartym na Ciebie w promocji „Konto z zyskiem”promocja kończy się za 2 tygodnie

400 zł
premii

Nawet 400 zł z Kontem Otwartym na Ciebie w promocji „Konto z zyskiem”

„Konto z zyskiem” w BNP Paribas Banku S.A. to szansa na dodatkowe 400 zł na Koncie Otwartym na Ciebie. Premia wypłacana jest przez maksymalnie 4 kolejne miesiące, w zamian za realizację warunków aktywności. Maksymalną premię otrzymają osoby, które założą konto, aktywnie będą korzystać z karty, uzyskają wpływy na konto i wykonają minimum 5 przelewów z konta.

Przeczytaj
400 zł na zakupy w Biedronce z kartą kredytową BNP Paribas Bankpromocja kończy się za 1 tydzień

400 zł
do Biedronki

400 zł na zakupy w Biedronce z kartą kredytową BNP Paribas Bank

Weź Kartę Kredytową Mastercard Standard lub Gold w BNP Paribas Banku i „Odbierz 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka”. W nowej promocji wystarczy aktywnie korzystać z karty. Jeżeli w ciągu 3 miesięcy wykonasz transakcje na min. 1500 zł, ekstra kasa na zakupy będzie Twoja.

Przeczytaj

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami!

Nie przegap żadnej promocji.
Śledź KontoManiaka na Facebooku lub na Twitterze

Archiwalne promocje:

Nawet 350 zł w promocji „Zyskuj jesienią” z Kontem Otwartym na Ciebiepromocja jest zakończona

Nawet 350 zł w promocji „Zyskuj jesienią” z Kontem Otwartym na Ciebie

„Zyskuj jesienią” z Kontem Otwartym na Ciebie. Załóż konto wraz z kartą debetową, aktywnie korzystaj z karty i konta, a otrzymasz kod zakupowy na Allegro.pl i nawet 300 zł premii na swoim nowym koncie. Zgłoszenia do promocji przyjmowane są do momentu zarejestrowania 3000 uczestników, jednak nie dłużej niż do 26.11.2019r.

Przeczytaj
Sięgnij po 400 zł premii dzięki Black Friday z Kartą Otwartą na eŚwiatpromocja jest zakończona

Sięgnij po 400 zł premii dzięki Black Friday z Kartą Otwartą na eŚwiat

Nowi klienci BNP Paribas Banku Polska S.A. zakładający Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą Otwartą na eŚwiat zyskać mogą do 50 zł na zakupy przez Allegro.pl i do 350 zł premii na konto. Wystarczy założyć konto i wykonać transakcje kartą, na kwotę min. 500 zł.

Przeczytaj
Wybierz „Konto z możliwościami” i weź aż 350 zł w promocji BNP Paribas Bankupromocja jest zakończona

Wybierz „Konto z możliwościami” i weź aż 350 zł w promocji BNP Paribas Banku

„Konto z możliwościami” to promocja BNP Paribas Banku Polska S.A. Spełniając proste warunki aktywności zyskać można nawet 350 zł premii w zaledwie 2 miesiące. Zgłoszenia do promocji przyjmowane są tylko do 31.10.2019r. lub do momentu zarejestrowania 4500 uczestników.

Przeczytaj
Nawet 350 zł ekstra na Twoim nowym Koncie Otwartym na Ciebie z „Premia na jesień”promocja jest zakończona

Nawet 350 zł ekstra na Twoim nowym Koncie Otwartym na Ciebie z „Premia na jesień”

„Premia na jesień” z Kontem Otwartym na Ciebie to szansa na dodatkowe 350 zł. Otwierając konto w październiku zyskać można 150 zł na start. W listopadzie wystarczy zasilić konto kwotą 1000 zł i wykonać transakcje bezgotówkowe na kwotę minimum 300 zł.

Przeczytaj
Do 300 zł premii z Kontem Otwartym na Ciebie w promocji „Przelew dla przyrody” w BNP Paribaspromocja jest zakończona

Do 300 zł premii z Kontem Otwartym na Ciebie w promocji „Przelew dla przyrody” w BNP Paribas

„Przelew dla przyrody” to szlachetna inicjatywa i promocja związana z Kontem Otwartym na Ciebie. Otwierając konto wraz z kartą w ramach promocji zyskać można do 300 zł premii. Można również podzielić się premią z jedną z trzech fundacji działających na rzecz ochrony środowiska.

Przeczytaj
Weź 251 zł w gotówce z Kontem Otwartym na Ciebie w promocji „Skorzystaj z kontem” w BNP Paribaspromocja jest zakończona

Weź 251 zł w gotówce z Kontem Otwartym na Ciebie w promocji „Skorzystaj z kontem” w BNP Paribas

„Skorzystaj z kontem” Otwartym na Ciebie i sięgnij po dodatkowe środki na Twoim koncie. Otwierając w BNP Paribas Banku konto wraz z dowolną kartą debetową można zyskać do 251 zł premii. Wystarczy aktywnie korzystać z konta i karty w okresie od października do grudnia 2019 roku.

Przeczytaj
350 zł na zakupy w Biedronce z Kontem Otwartym na Ciebie w promocji BNP Paribaspromocja jest zakończona

350 zł na zakupy w Biedronce z Kontem Otwartym na Ciebie w promocji BNP Paribas

„Powrót do szkoły” z Kontem Otwartym na Ciebie i kartą debetową stanie się atrakcyjniejszy, gdy nowi klienci BNP Paribas Banku Polska S.A. otrzymają nawet 350 zł na zakupy w sieciach sklepów Biedronka. Rejestracja w promocji trwa do 15.09.2019 r. lub momentu uzyskania 2500 zgłoszeń.

Przeczytaj
350 zł premii za otwarcie konta osobistego z promocją w BNP Paribaspromocja jest zakończona

350 zł premii za otwarcie konta osobistego z promocją w BNP Paribas

Kiedy aktywnie korzystasz z konta i karty od sierpnia do listopada 2019 roku, to na Twoim koncie jest ekstra 350 zł. Promocja rozpoczyna się 9 lipca i trwa do 28 lipca 2019 roku lub też do momentu zarejestrowania 2500 zgłoszeń.

Przeczytaj
300 zł premii za otwarcie Konta Otwartego na Ciebie z kartą w promocji BNP Paribaspromocja jest zakończona

300 zł premii za otwarcie Konta Otwartego na Ciebie z kartą w promocji BNP Paribas

BNP Paribas Bank Polska S.A. kontynuując swoją akcje promocyjną nowego rachunku osobistego – Konta Otwartego na Ciebie, zaprasza do nowej akcji „Zyskaj w promocji”. Do zdobycia jest nawet 300 zł, w zamian za aktywne korzystanie z konta i karty. Zgłoszenia przyjmowane są do 12.07.2019r. lub do momentu uzyskania 2000 rejestracji.

Przeczytaj
9 miesięcy Fit z Kontem Otwartym na Ciebie z promocją „Aktywnie z Bankiem” w BNP Paribaspromocja jest zakończona

9 miesięcy Fit z Kontem Otwartym na Ciebie z promocją „Aktywnie z Bankiem” w BNP Paribas

Zakładając w czerwcu Konto Otwarte na Ciebie wraz z Kartą Otwartą na Dzisiaj w BNP Paribas Banku Polska S.A. zyskać można nawet 9 miesięcy bezpłatnych zajęć sportowych. Wystarczy założyć konto w ramach akcji „Aktywnie z bankiem” i cieszyć się super bonusem. Promocja trwa do 30 czerwca 2019r. lub do momentu uzyskania 1500 zgłoszeń.

Przeczytaj