Promocje w BNP Paribas

W BNP Paribas Banku Polska S.A. promocji zdecydowanie nie brakuje. Sztandarowe produkty banku – Konto Otwarte na Ciebie oraz Karta Kredytowa Mastercard Standard, to dwie najczęściej promowane (poprzez nagrody) oferty BNP Paribas. Na dodatkowe korzyści mogą liczyć również klienci biznesowi, którzy w ramach aktualnej promocji uruchomią konto firmowe.

Warunki promocji w BNP Paribas Banku Polska S.A. są proste i przejrzyste. Co więcej, zazwyczaj nawet częściowe spełnienie tych warunków zapewnia możliwość uzyskania nagrody. Korzystając z promocji BNP Paribas zyskać możesz przede wszystkim premie finansowe (za założenie konta osobistego lub firmowego), a także karty lub e-vouchery zakupowe do określonej sieci sklepów (za uruchomienie karty kredytowej). 

Z myślą o Twojej wygodzie przygotowaliśmy przegląd najciekawszych i najkorzystniejszych promocji BNP Paribas. Sprawdź sam ile i kiedy możesz zyskać.

Aktualne promocje w BNP Paribas:

300 zł na przejazdy Boltem w promocji „Konto z przejazdem” w BNP Paribaspromocja kończy się za 1 tydzień

300 zł
przejazdy Bolt

300 zł na przejazdy Boltem w promocji „Konto z przejazdem” w BNP Paribas

„Konto z przejazdem” to nawet 300 złotych do wykorzystania w Aplikacji Bolt. Zakładając Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą debetową, wystarczy aktywnie korzystać z konta, karty i aplikacji, aby móc korzystać z darmowych przejazdów Boltem. Zgłoszenia do promocji przyjmowane są do 5 lutego 2020 roku lub do momentu zarejestrowania 3000 uczestników. 

Przeczytaj

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami!

Nie przegap żadnej promocji.
Śledź KontoManiaka na Facebooku lub na Twitterze

Archiwalne promocje w BNP Paribas:

„Noworoczne konto” Otwarte na Ciebie z zasileniem do 250 zł w BNP Paribaspromocja jest zakończona

„Noworoczne konto” Otwarte na Ciebie z zasileniem do 250 zł w BNP Paribas

„Noworoczne konto” w BNP Paribas Banku Polska S.A. to kolejna szansa na Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą i premią do 250 zł. Wystarczy założyć konto, a następnie w lutym i marcu uzyskać wpływy na kwotę minimum 1000 zł. W obu miesiącach należy dodatkowo wykonać po 5 transakcji bezgotówkowych.

Przeczytaj
Do 300 zł więcej z Kontem Otwartym na Ciebie w „Przedświąteczny szale” w BNP Paribaspromocja jest zakończona

Do 300 zł więcej z Kontem Otwartym na Ciebie w „Przedświąteczny szale” w BNP Paribas

Kiedy masz stałe wpływy na konto i chętnie korzystasz z karty debetowej, to w BNP Paribas Banku zyskujesz nawet 300 zł premii. Załóż Konto Otwarte na Ciebie z dowolną kartą i skorzystaj z nowej promocji „Przedświąteczny szał”.

Przeczytaj
Tylko do 8 grudnia! 250 zł i 100 zł na zakupy w H&M z Kontem Otwartym na Ciebiepromocja jest zakończona

Tylko do 8 grudnia! 250 zł i 100 zł na zakupy w H&M z Kontem Otwartym na Ciebie

„Mikołajki z bankiem” BNP Paribas to szansa na 100 zł do wydania w sklepach H&M i do 250 zł premii na koncie. W promocji zyskają jednak tylko najszybsi, ponieważ całkowity okres przyjmowania zgłoszeń to zaledwie 3 dni. Zgłoszenia do promocji przyjmowane są do momentu zarejestrowania 500 uczestników, jednak nie dłużej niż do 08 grudnia 2019 r.

Przeczytaj
250 zł, czyli „Premia na zimę” z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribaspromocja jest zakończona

250 zł, czyli „Premia na zimę” z Kontem Otwartym na Ciebie w BNP Paribas

W BNP Paribas Banku Polska S.A. ruszyła promocja „Premia na zimę”. Załóż Konto Otwarte na Ciebie z dowolną kartą, a następnie w styczniu i lutym 2020 roku wykonaj po 4 przelewy. Nie zapomnij o zapewnieniu sobie wpływów na konto. 1000 zł miesięcznie to wymagane minimum, aby zyskać do 250 zł premii. Zgłoszenia do promocji przyjmowane są do momentu zarejestrowania 3000 uczestników, jednak nie dłużej niż do 20.12.2019r.

Przeczytaj
„Odbierz 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka – II edycja” w BNP Paribas Bankpromocja jest zakończona

„Odbierz 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka – II edycja” w BNP Paribas Bank

1 grudnia br. ruszyła nowa promocja „Odbierz 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka – II edycja”. Wystarczy złożyć wniosek o kartę, podpisać umowę i wykonać transakcje na kwotę minimum 2000 zł, aby bank przyznał nagrodę gwarantowaną oraz dodatkowe 5000 punktów w programie mamBonus.

Przeczytaj
Nawet 400 zł z Kontem Otwartym na Ciebie w promocji „Konto z zyskiem”promocja jest zakończona

Nawet 400 zł z Kontem Otwartym na Ciebie w promocji „Konto z zyskiem”

„Konto z zyskiem” w BNP Paribas Banku S.A. to szansa na dodatkowe 400 zł na Koncie Otwartym na Ciebie. Premia wypłacana jest przez maksymalnie 4 kolejne miesiące, w zamian za realizację warunków aktywności. Maksymalną premię otrzymają osoby, które założą konto, aktywnie będą korzystać z karty, uzyskają wpływy na konto i wykonają minimum 5 przelewów z konta.

Przeczytaj
Nawet 350 zł w promocji „Zyskuj jesienią” z Kontem Otwartym na Ciebiepromocja jest zakończona

Nawet 350 zł w promocji „Zyskuj jesienią” z Kontem Otwartym na Ciebie

„Zyskuj jesienią” z Kontem Otwartym na Ciebie. Załóż konto wraz z kartą debetową, aktywnie korzystaj z karty i konta, a otrzymasz kod zakupowy na Allegro.pl i nawet 300 zł premii na swoim nowym koncie. Zgłoszenia do promocji przyjmowane są do momentu zarejestrowania 3000 uczestników, jednak nie dłużej niż do 26.11.2019r.

Przeczytaj
Sięgnij po 400 zł premii dzięki Black Friday z Kartą Otwartą na eŚwiatpromocja jest zakończona

Sięgnij po 400 zł premii dzięki Black Friday z Kartą Otwartą na eŚwiat

Nowi klienci BNP Paribas Banku Polska S.A. zakładający Konto Otwarte na Ciebie wraz z kartą Otwartą na eŚwiat zyskać mogą do 50 zł na zakupy przez Allegro.pl i do 350 zł premii na konto. Wystarczy założyć konto i wykonać transakcje kartą, na kwotę min. 500 zł.

Przeczytaj
Wybierz „Konto z możliwościami” i weź aż 350 zł w promocji BNP Paribas Bankupromocja jest zakończona

Wybierz „Konto z możliwościami” i weź aż 350 zł w promocji BNP Paribas Banku

„Konto z możliwościami” to promocja BNP Paribas Banku Polska S.A. Spełniając proste warunki aktywności zyskać można nawet 350 zł premii w zaledwie 2 miesiące. Zgłoszenia do promocji przyjmowane są tylko do 31.10.2019r. lub do momentu zarejestrowania 4500 uczestników.

Przeczytaj
400 zł na zakupy w Biedronce z kartą kredytową BNP Paribas Bankpromocja jest zakończona

400 zł na zakupy w Biedronce z kartą kredytową BNP Paribas Bank

Weź Kartę Kredytową Mastercard Standard lub Gold w BNP Paribas Banku i „Odbierz 400 zł na zakupy w sklepach Biedronka”. W nowej promocji wystarczy aktywnie korzystać z karty. Jeżeli w ciągu 3 miesięcy wykonasz transakcje na min. 1500 zł, ekstra kasa na zakupy będzie Twoja.

Przeczytaj