Promocje w Banku Pekao

Promocje w Banku Pekao S.A. to zwykle propozycje dla nowych klientów banku, którzy decydują się na założenie Konta Przekorzystnego lub Konta Przekorzystnego Biznes. Na powitanie Bank Pekao S.A. przygotował dodatkowe zasilenie rachunku, na poziomie od 100 złotych do nawet kilkuset złotych. Co więcej, klienci Banku Pekao mogą skorzystać z atrakcyjnego oprocentowania produktów oszczędnościowych. 

O tym jaka promocja będzie dla Ciebie najkorzystniejsza, jakie warunki musisz spełnić i czy wybrany produkt jest atrakcyjny, piszemy na naszej stronie. Z nami łatwiej podejmiesz decyzję. 

Aktualne promocje w Banku Pekao:

200 zł premii i 3% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Pekaopromocja kończy się za 2 miesiące

200 zł
premii

200 zł premii i 3% na Koncie Oszczędnościowym w Banku Pekao

W Banku Pekao S.A. rozpoczęły się dwie promocje. ”Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą i aplikacją mobilną PeoPay i otrzymaj nagrodę do 200 zł” – edycja II” oraz „3,00% na Koncie Oszczędnościowym albo na Koncie Oszczędnościowym Premium”.

Przeczytaj

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami!

Nie przegap żadnej promocji.
Śledź KontoManiaka na Facebooku lub na Twitterze

Archiwalne promocje w Banku Pekao:

200 zł premii z osobistym Kontem Przekorzystnym w promocji Banku Pekaopromocja jest zakończona

200 zł premii z osobistym Kontem Przekorzystnym w promocji Banku Pekao

„Otwórz Konto Przekorzystne lub Konto Świat Premium wraz z Kartą lub usługa bankowości elektronicznej Pekao24 i otrzymaj nagrodę do 200 zł” to promocja w Banku Pekao S.A., w której wystarczy założyć konto i aktywnie z niego korzystać, przez co najmniej miesiąc.

Przeczytaj
600 zł dla Twojej firmy z Kontem Przekorzystnym Biznes w promocji Banku Pekaopromocja jest zakończona

600 zł dla Twojej firmy z Kontem Przekorzystnym Biznes w promocji Banku Pekao

W Banku Pekao S.A. przedsiębiorcy mają lepiej. W nowej promocji „600 zł premii i 0 zł za wpłaty PeoPay – II edycja” zyskać można dodatkowe środki na koncie. 200 zł bank wypłaci w zamian za aktywne korzystanie z konta i karty debetowej. Podpisując umowę o terminal płatniczy oraz pożyczkę klienci firmowi otrzymają dodatkowe 400 zł.

Przeczytaj
Do 150 zł na zakupy w Empik.com w promocji aplikacji PeoPay Banku Pekaopromocja jest zakończona

Do 150 zł na zakupy w Empik.com w promocji aplikacji PeoPay Banku Pekao

W związku z uruchomieniem nowej aplikacji mobilnej PeoPay w grudniu rozpoczęła się promocja „Nowy PeoPay – aktywuj i polecaj”. Za aktywowanie nowej aplikacji, skuteczne polecenia oraz realizację płatności w Masterpass, zyskać można do 150 zł w formie e-kart na zakupy w empik.com. Promocja trwa do 28 lutego 2018 r.

Przeczytaj