Promocje w Alior Banku

„Wyższa kultura. Bank nowości” i moc promocji dla każdego. Tak działa Alior Bank S.A., którego oferta doskonale trafia w potrzeby nawet najbardziej wymagających klientów. 

W Alior Banku S.A. promocja to często powtarzane hasło. Z ofert specjalnych mogą skorzystać zarówno klienci indywidualni, jak i klienci biznesowi. Premie finansowe i dostęp do rozszerzonych usług bankowych na preferencyjnych warunkach to najczęściej wybierane przez bank nagrody.

Dodatkowe korzyści czekają zarówno na nowych, jak i dotychczasowych klientów. Promocje dotyczą zazwyczaj kont osobistych, rachunków firmowych, konto oszczędnościowych, lokat terminowych, a także kredytów.

Aktualne promocje w Alior Banku:

Załóż iKonto Biznes i zyskaj do 1700 zł premii w Alior Bankupromocja kończy się za 1 tydzień

1700 zł
premii

Załóż iKonto Biznes i zyskaj do 1700 zł premii w Alior Banku

Dwie promocje, jedno iKonto Biznes w Alior Banku i nawet 1700 zł na koncie. Premię w wysokości 200 zł otrzymają osoby prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, które założą konto w ramach promocji i zasilą je kwotą min. 500 zł. Dodatkowe środki to premie od Alior Banku, za aktywne korzystanie z konta i karty.

Przeczytaj
1500 zł premii z kontem firmowym iKonto Biznes w Alior Bankupromocja jest aktywna

1500 zł
premii

1500 zł premii z kontem firmowym iKonto Biznes w Alior Banku

Alior Bank S.A. przygotował dla nowych Klientów biznesowych ciekawą ofertę, opartą na zasadach sprzedaży premiowej. Wystarczy uruchomić iKonto Biznes, by każdego miesiąca uzyskać do 125 zł premii. W skali roku to dodatkowe 1500 zł dla firmy, w zamian za aktywne użytkowanie rachunku.

Przeczytaj

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami!

Nie przegap żadnej promocji.
Śledź KontoManiaka na Facebooku lub na Twitterze

Archiwalne promocje w Alior Banku:

Z iKontem Biznes masz więcej! Zyskaj do 1700 zł premii w 7 edycji promocjipromocja jest zakończona

Z iKontem Biznes masz więcej! Zyskaj do 1700 zł premii w 7 edycji promocji

Bankier.pl i Alior Bank kolejny raz łączą swe siły. W promocji „Zgarnij Premię z iKontem Biznes Alior Banku – 7 edycja” zyskać można 200 zł premii, zakładając konto firmowe i zasilając je kwotą minimum 500 zł. Dodatkowo w promocji „1500 zł dla firm” Alior Bank nagradza aktywność swoich klientów, nawet przez cały rok. Do promocji „Zgarnij Premię z iKontem Biznes Alior Banku – 7 edycja” przystąpić można do 31 grudnia 2019 roku. Promocja „1500 zł dla firm” prowadzona jest do odwołania. 

Przeczytaj
Wybierz iKonto Biznes i zyskaj do 1700 zł premii w promocji Alior Bankupromocja jest zakończona

Wybierz iKonto Biznes i zyskaj do 1700 zł premii w promocji Alior Banku

Portal murator.pl przygotował promocję „Konto Biznes Alior Bank Edycja 3”. Nowi klienci biznesowi Alior Banku mogą otrzymać 200 zł premii za założenie konta i zasilenie kwotą minimum 500 zł. Dodatkowo prowadzona jest akcja Alior Banku „1500 zł dla firm”, w której premiowane jest aktywne korzystanie z rachunku i karty debetowej.

Przeczytaj
Złap 200 zł w jesiennej promocji Alior Banku „z nami najlepiej - 2 edycja” z Kontem Jakże Osobistympromocja jest zakończona

Złap 200 zł w jesiennej promocji Alior Banku „z nami najlepiej - 2 edycja” z Kontem Jakże Osobistym

Zakładając Konto Jakże Osobiste w Alior Banku S.A. zyskać można 200 zł premii. Właśnie ruszyła promocja „z nami najlepiej – 2 edycja”, w której nagrodzeni zostaną klienci aktywnie korzystający z konta, karty i aplikacji mobilnej przez 3 miesiące.

Przeczytaj
200 zł premii, czyli „z nami najlepiej” z Kontem Jakże Osobistym w Alior Bankupromocja jest zakończona

200 zł premii, czyli „z nami najlepiej” z Kontem Jakże Osobistym w Alior Banku

Alior Bank S.A. ogłosił nową akcję promocyjną „z nami najlepiej”, w której zyskać można 200 zł premii z Kontem Jakże Osobistym. Bank nagrodzi nowych klientów banku, którzy przez 3 kolejne miesiące zapewnią na rachunku wpływy na co najmniej 1000 zł i zrealizują po 3 transakcje bezgotówkowe miesięcznie, logując się przy tym do aplikacji mobilnej. Zgłoszenia do promocji przyjmowane są do 15.10.2019 roku.

Przeczytaj
Otwórz iKonto Biznes i odbierz nawet 1700 zł w promocji Alior Bankupromocja jest zakończona

Otwórz iKonto Biznes i odbierz nawet 1700 zł w promocji Alior Banku

Portal Bankier.pl kolejny raz aktywnie promuje iKonto Biznes. We wrześniu ruszyła akcja „Zgarnij Premię z iKontem Biznes Alior Banku – 6 edycja”. Dzięki niej nowi klienci Alior Banku otrzymają 200 zł premii. Co więcej, nadal prowadzona jest promocja Alior Banku „1500 zł dla firm”, w której premiowane jest aktywne korzystanie z rachunku i karty debetowej. Promocja portalu Bankier.pl prowadzona jest do 15 października 2019 roku.

Przeczytaj
150 zł premii i iPhone XS MAX 64 GB z Kontem Jakże Osobistym w Alior Bankupromocja jest zakończona

150 zł premii i iPhone XS MAX 64 GB z Kontem Jakże Osobistym w Alior Banku

Z Kontem Jakże Osobistym w Alior Banku zyskać można 150 złotych na dowolny cel. Wystarczy złożyć konto w ramach promocji „Superkasa z Kontem Jakże Osobistym Alior Banku” i spełnić proste warunki aktywności. Przy okazji można wziąć udział w konkursie, w którym do wygrania jest m.in. iPhone XS MAX 64 GB. Promocja trwa do 6 września 2019 r.

Przeczytaj
1700 zł premii za założenie konta firmowego iKonto Biznes w Alior Bankupromocja jest zakończona

1700 zł premii za założenie konta firmowego iKonto Biznes w Alior Banku

23 lipca 2019 roku ruszyła druga edycja promocji Super Expressu. Kolejny raz przedsiębiorcy decydujący się na założenie iKonta Biznes w Alior Banku mogą zyskać dodatkowe 200 zł na swoim koncie. Akcja „Konto Biznes Alior Bank Edycja II” potrwa do 31 sierpnia 2019 roku. Warto również pamiętać o tym, że wciąż trwa promocja Alior Banku „1500 zł dla firm”.

Przeczytaj
1700 zł premii za założenie i aktywne korzystanie z iKonta Biznes w Alior Bankupromocja jest zakończona

1700 zł premii za założenie i aktywne korzystanie z iKonta Biznes w Alior Banku

W czerwcu ruszyła nowa promocja „Zgarnij Premię z iKontem Biznes Alior Banku – 5 edycja”, w której nowi klienci biznesowi Alior Banku otrzymają 200 zł premii od portalu Bankier.pl. Dodatkowo, za aktywne korzystanie z rachunku i karty debetowej Alior Bank wypłaci nawet 1500 zł premii w skali roku. Promocja portalu Bankier.pl prowadzona jest do 22 lipca 2019 roku.

Przeczytaj
1700 zł premii z kontem firmowym iKonto Biznes w Alior Bankupromocja jest zakończona

1700 zł premii z kontem firmowym iKonto Biznes w Alior Banku

Zakładając iKonto biznes w ramach akcji „Konto Biznes Alior Bank” zyskać można 200 zł. Za aktywne realizowanie transakcji Alior Bank wypłaci nawet 1500 zł premii w skali roku. Akcja promocyjna Super Expressu trwa do 30 kwietnia 2019r.

Przeczytaj
Nawet 1620 zł za iKonto Biznes w 2 edycji promocji Alior Banku i Bankier.plpromocja jest zakończona

Nawet 1620 zł za iKonto Biznes w 2 edycji promocji Alior Banku i Bankier.pl

Od 14 czerwca osoby decydujące się na założenie iKonta Biznes w Alior Banku mają możliwość zyskania do 1620 złotych premii. Wszystko za sprawą dwóch łączących się ze sobą akcji promocyjnych. „Zgarnij premię z iKonto Biznes w Alior Bank – 2 edycja” trwa do 29 lipca 2018r. i można w tym samym czasie skorzystać z promocji „1500 zł dla firm”.

Przeczytaj