Eurobank

Ponad 500 placówek w całej Polsce, rozbudowana sieć bankomatów i wpłatomatów, a także intuicyjna bankowość internetowa. To wszystko sprawia, że dziś Eurobank może pochwalić się ponad milionem klientów korzystających z około dwóch milionów jego produktów.

Bank dla ludzi

Euro Bank S.A. pojawiły się na polskim rynku w 2003 roku, a od 2004 roku należy do Grupy Société Générale. Zgodnie z głównym zamysłem jego twórcy – Mariusza Łukasiewicza, Eurobank miał być tzw. „bankiem po drodze”, a więc znajdującym się tam, gdzie przebywają najczęściej klienci. Charakterystyczne czerwone boksy pojawiające się w centrach handlowych, zapewniały profesjonalną pomoc i obsługę klientom banku. Co ważniejsze, w tej formie bank mógł być czynny od poniedziałku do niedzieli w godzinach otwarcia centrum handlowego, a więc znacznie dłużej niż konkurencja. Eurobank stał się także pionierem w zakresie m.in.: tworzenia sieci wpłatomatów online, a także zastosowania tokenów GSM poprawiających bezpieczeństwo transakcji online.

Bank tylko dla klientów indywidualnych

Eurobank jako bank komercyjny zajmuje się obsługą tylko i wyłącznie klientów indywidualnych. W ofercie banku można odnaleźć m.in.: konta osobiste, rachunki oszczędnościowe, lokaty, karty kredytowe, kredyty gotówkowe i hipoteczne, a także ubezpieczenia. Rozbudowana kanał komunikacji i obsługi klientów zapewnia wygodny i szybki dostęp do  poszczególnych ofert, z możliwością ich indywidualnego dopasowania do potrzeb i możliwości każdego klienta. 

Sesje Elixir w Eurobanku

1 Sesja2 Sesja3 Sesja
Sesje wychodzące 07:30 11:30 14:30
Sesje przychodzące11:0015:0017:00

Przeanalizowane konta w Eurobanku

Eurobank - Konto Active
konto osobiste

Konto Active oferowane przez Eurobank to rachunek osobisty jaki idealnie trafia w potrzeby osób aktywnie korzystających z konta i płatności kartami. To także bardzo dobre rozwiązanie dla kredytobiorców Eurobanku, posiadaczy kart kredytowych i beneficjentów Programu Rodzina 500+.  

Promocje w Eurobanku

„Zyskaj z Kontem Active” to promocja w Euro Banku S.A., w której do zdobycia jest nawet 120 złotych premii za aktywne korzystanie z karty płatniczej. To również gwarancja darmowego prowadzenia rachunku wraz z kartą przez 12 miesięcy. Promocja prowadzona jest od 12.06.2017 r. do 31.08.2017 r. Dodatkowo, w ramach programu „Rodzina i Przyjaciele” zdobyć można dodatkowe 720 złotych.

Słownik finansowy

Zapoznaj się ze znaczeniem pojęć bankowych, używanych w naszych artykułach i poradnikach.