Eurobank

Eurobank - Opisy kont, promocje i opinie

Ponad 500 placówek w całej Polsce, rozbudowana sieć bankomatów i wpłatomatów, a także intuicyjna bankowość internetowa. To wszystko sprawia, że dziś Eurobank może pochwalić się ponad milionem klientów korzystających z około dwóch milionów jego produktów.

Bank dla ludzi

Euro Bank S.A. pojawiły się na polskim rynku w 2003 roku, a od 2004 roku należy do Grupy Société Générale. Zgodnie z głównym zamysłem jego twórcy – Mariusza Łukasiewicza, Eurobank miał być tzw. „bankiem po drodze”, a więc znajdującym się tam, gdzie przebywają najczęściej klienci. Charakterystyczne czerwone boksy pojawiające się w centrach handlowych, zapewniały profesjonalną pomoc i obsługę klientom banku. Co ważniejsze, w tej formie bank mógł być czynny od poniedziałku do niedzieli w godzinach otwarcia centrum handlowego, a więc znacznie dłużej niż konkurencja. Eurobank stał się także pionierem w zakresie m.in.: tworzenia sieci wpłatomatów online, a także zastosowania tokenów GSM poprawiających bezpieczeństwo transakcji online.

Bank tylko dla klientów indywidualnych

Eurobank jako bank komercyjny zajmuje się obsługą tylko i wyłącznie klientów indywidualnych. W ofercie banku można odnaleźć m.in.: konta osobiste, rachunki oszczędnościowe, lokaty, karty kredytowe, kredyty gotówkowe i hipoteczne, a także ubezpieczenia. Rozbudowana kanał komunikacji i obsługi klientów zapewnia wygodny i szybki dostęp do  poszczególnych ofert, z możliwością ich indywidualnego dopasowania do potrzeb i możliwości każdego klienta. 

Sesje Elixir w Eurobanku

1 Sesja2 Sesja3 Sesja
Sesje wychodzące 07:30 11:30 14:30
Sesje przychodzące11:0015:0017:00

Przeanalizowane konta w Eurobanku

Eurobank - Konto Active
konto osobiste

Konto Active

Konto Active oferowane przez Eurobank to rachunek osobisty jaki idealnie trafia w potrzeby osób aktywnie korzystających z konta i płatności kartami. To także bardzo dobre rozwiązanie dla kredytobiorców Eurobanku, posiadaczy kart kredytowych i beneficjentów Programu Rodzina 500+.  

Promocje w Eurobanku

promocja

250 złotych premii oraz szereg dodatkowych korzyści, to promocja Euro Banku S.A. oraz Media Expert. Poza premią finansową bank zapewnia również roczną gwarancję bezpłatnego prowadzenia Konta Active lub Prestige wraz z wydaną do niego kartą. Do akcji „Konto z Media Expert” przystąpić można do 31.12.2017 roku.

promocja

„Zyskaj z Kontem Active” to promocja w Euro Banku S.A., w której do zdobycia jest nawet 120 złotych premii za aktywne korzystanie z karty płatniczej. To również gwarancja darmowego prowadzenia rachunku wraz z kartą przez 12 miesięcy. Promocja prowadzona jest od 12.06.2017 r. do 31.08.2017 r. Dodatkowo, w ramach programu „Rodzina i Przyjaciele” zdobyć można dodatkowe 720 złotych.

Słownik finansowy

Zapoznaj się ze znaczeniem pojęć bankowych, używanych w naszych artykułach i poradnikach.