promocja

Zgarnij 300 zł premii moneyback w promocji mBanku „Zyskuj z eKontem”

Zgarnij 300 zł premii moneyback w promocji mBanku „Zyskuj z eKontem”

Najnowsza promocja mBanku „Zyskaj z eKontem – IV edycja” to szansa na dodatkowe 300 złotych na koncie dla tych osób, które jeszcze nie należą do grona klientów mBanku i po 01.01.2016 roku nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku typu ROR lub konta oszczędnościowego w mBanku.

W nowej edycji promocji mBanku wystarczy założyć eKonto Standard lub eKonto Plus wraz z kartą debetową, uzyskiwać wpływy na poziomie minimum 1000 złotych miesięcznie i aktywnie korzystać z karty płatniczej lub płatności BLIK, a mBank każdego miesiąca przeleje na rachunek Klienta do 50 złotych.

Dodatkowa premia w wysokości 50 złotych przysługuje osobom, które założą eKonto w ramach programu „PolecamBank”.

Do promocji można przystąpić w okresie od 20 kwietnia do 31 maja 2017 roku.

300 zł zwrotu moneyback za zakupy i ekstra premia 50 zł

W nowej edycji promocji „Zyskaj z eKontem” łączna premia może wynosić nawet 300 złotych. mBank przyznaje premię na konto w ramach zwrotu 2% od wartości bezgotówkowych płatności zrealizowanych za pomocą karty płatniczej i/lub w ramach płatności BLIK.

Maksymalna miesięczna wysokość premii wynosi 50 złotych i można ją pozyskiwać przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych.

Łączna wartość premii przysługująca jednemu uczestnikowi promocji może wynosić maksymalnie 300 złotych za okres 6 miesięcy.

Dodatkową premię w wysokości 50 złotych można zyskać jako polecony w promocji „PolecamBank”.

Jak zyskać z eKontem?

Aby zyskać premię w promocji „Zyskaj z eKontem – IV edycja” należy spełnić łącznie następujące warunki:

 1. W okresie od 20 kwietnia 2017r. do 31 maja 2017r.:
  • złożyć wniosek o otwarcie rachunku eKonto wraz z kartą debetową wydawaną do rachunku;
  • zaakceptować oświadczenie zawarte na wiosku;
  • zawrzeć z mBankiem umowę o prowadzenie bankowych rachunków dla osób fizycznych.
 2. Zapewnić wpływy na rachunek na poziomie minimum 1000 złotych (w ramach jednego przelewu z rachunku, którego uczestnik promocji nie jest posiadaczem lub współposiadaczem).
 3. Zrealizować w danym miesiącu kalendarzowym transakcje bezgotówkowe (rozumiane jako płatności za zakupy w punktach handlowo-usługowych) za pomocą karty płatniczej i/lub płatności BLIK, na kwotę minimum 250 złotych.
 4. Zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku, przynajmniej raz w danym miesiącu kalendarzowym.

Premia moneyback stanowiąca zwrot 2% od wartości zrealizowanych transakcji (maksymalnie 50 złotych) wypłacona będzie na rachunek w kolejnym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji.

Uwaga! Premia naliczana będzie od początku kolejnego miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji.

Dodatkowa premia w wysokości 50 złotych zostanie wypłacona na rachunek Klienta jeżeli:

 1. Na wniosku o otwarcie konta zostanie wskazany numer identyfikacyjny osoby, która bierze udział w programie „PolecamBank”.
 2. W okresie 60 dni od dnia zawarcia umowy o prowadzenie rachunku, zostanie zrealizowanych minimum 5 transakcji bezgotówkowych za pomocą karty płatniczej.

Premia dla poleconego zostanie przekazana na rachunek uczestnika promocji, w kolejnym miesiącu kalendarzowym po miesiącu, w którym zostały wypełnione warunki uzyskania premii.

Regulamin promocji znajduje się pod tym linkiem.

eKonto Standard

Nowoczesne, funkcjonalne i dostępne na kliknięcie. Takie jest eKonto. Oferta mBanku to odpowiedź na potrzeby Klientów, którzy poszukują nowoczesnego, a zarazem prostego w obsłudze konta osobistego z dostępem przez Internet oraz aplikację mobilną.

Najważniejsze cechy konta dla aktywnych posiadaczy:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku;
 • 0 zł za wydanie i używanie karty debetowej (przy realizacji minimum 5 transakcji miesięcznie);
 • 0 zł za realizację krajowych przelewów przez Internet;
 • 0 zł za usługę Cashback;
 • 0 zł za wypłatę gotówki (od 100 złotych) z bankomatów sieci Planet Cash, BZ WBK oraz Euronet;
 • 0 zł za SMS kody potwierdzające operacje;
 • możliwość korzystania z płatności BLIK.

Więcej o rachunku osobistym przeczytasz w naszej recenzji

Podsumowanie

mBank znany jest ze swych promocji. W kwietniu, już po raz czwarty, ruszyła akcja „Zyskaj z eKontem”, w której zyskać można nawet 300 złotych w ciągu 6 miesięcy. Co więcej, korzystając z polecenia znajomego można otrzymać jednorazową premię w wysokości 50 złotych, jako polecony.

Łącznie zyskać można nawet 350 złotych dodatkowych środków na koncie, w zamian za regularne wpływy na rachunku i aktywne korzystanie z karty i/lub płatności BLIK. Jest to zdecydowanie korzystna oferta dla każdego, kto poszukuje darmowego i nowoczesnego rachunku osobistego z całodobowym dostępem przez Internet i aplikację mobilną.

 

Otwórz konto w mBanku i zyskaj premię

 

Opinie użytkowników