promocja

Voucher na 300 lub 500 zł na zakupy w Answear przy wyrobieniu karty w Citibanku

Voucher na 300 lub 500 zł na zakupy w Answear przy wyrobieniu karty w Citibanku

Z okazji dwudziestolecia karty kredytowej, Bank Handlowy w Warszawie S.A. przygotował promocyjną ofertą „Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do ANSWEAR.com”. Oferta ważna jest od 24 kwietnia do 31 lipca 2017 roku i aby z niej skorzystać wystarczy zawrzeć umowę o kartę kredytową i aktywnie z niej korzystać.

Z oferty mogą skorzystać:

 • osoby fizyczne, które ukończyły 21. roku życia;
 • osoby posiadające stałe źródło dochodu na poziomie minimum 1200 złotych netto;
 • osoby zatrudnione w aktualnej firmie od minimum 3 miesięcy;
 • osoby, które od 1 stycznia 2015 roku nie posiadały żadnej głównej Karty Kredytowej Citibank;
 • osoby które złożą wniosek o wydanie karty kredytowej i przedstawią wymagane dokumenty dochodowe.

Do 500 zł na zakupy w ANSWEAR.com

W ofercie Banku Handlowego w Warszawie S.A. nagrodą jest voucher zakupowy do ANSWEAR.com (w formie elektronicznej karty podarunkowej) o wartości:

 • 300 złotych – dla osób, które w czasie promocji zrealizują za pomocą karty kredytowej transakcje za minimum 500 złotych,
 • 500 złotych – dla osób, które za pomocą karty kredytowej realizują transakcje za minimum 500 złotych, a następnie tą kwotę rozłożą na raty.

Jak zyskać voucher na zakupy?

Nagroda w formie elektronicznej karty podarunkowej o wartości 300 złotych przysługuje osobom, które spełnią łącznie następujące warunki:

 1. Wypełnią i prześlą dedykowany formularz kontaktowy dostępny na stronie internetowej.
 2. Podczas rozmowy (zwrotnej, na podstawie przesłanego formularza) z przedstawicielem banku złożą wniosek o wydanie Karty Kredytowej Citibank.
 3. Przedstawią w banku dokument dochodowy potwierdzający zadeklarowane na wniosku źródło i wysokość dochodu.
 4. Podpiszą umowę o kartę kredytową.
 5. Najpóźniej do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy, przynajmniej 1 raz zalogują się w serwisie bankowości internetowej Citibank Online (www.citibankonline.pl) lub za pomocą aplikacji mobilnej Citi Mobile.
 6. Za pomocą wydanej karty kredytowej, dodatkowej karty lub nośnika zbliżeniowego, zrealizują płatności bezgotówkowe o łącznej wartości 500 złotych, najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy.

Voucher o wartości 500 złotych przysługiwać będzie osobom, które dodatkowo:

 • złożą dyspozycję realizacji przelewu w ramach limitu Karty Kredytowej (rozłożonego na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort”) na kwotę minimum 500 złotych lub
 • zawrą porozumienie dotyczące jednorazowego i nieodnawialnego przelewu w ramach Dodatkowego Limitu Kredytu na kwotę minimum 1000 złotych, ze spłatą ratalną w Planie „Komfort” lub
 • zrealizują płatności kartą kredytową za minimum 500 złotych i złożą dyspozycję rozłożenia powstałej należności na raty w ramach Planu spłat ratalnych „Komfort”.

Nagroda zostanie przekazana w formie wiadomości w systemie bankowości elektronicznej Citibank Online, po spełnieniu warunków jej wydania, jednak nie później niż do końca trzeciego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy.

Karta Kredytowa Citi Simplicity

Jedną z najczęściej polecanych kart kredytowych Citibanku jest karta kredytowa Citi Simplicity, która zapewnia dostęp do dodatkowych środków, a przy tym jest jednym z najtańszych wariantów dostępnych w ofercie kart kredytowych.

Najważniejsze cechy Citi Simplicity:

 • brak opłaty rocznej za kartę;
 • karta przyznawana już od 1200 złotych dochodu;
 • do 4000 złotych kredytu z oprocentowaniem 0 złotych przez 12 miesięcy;
 • rzeczywista roczna stopa oprocentowania – 10,47%;
 • możliwość korzystania z programów rabatowych licznych partnerów (np. sklepów odzieżowych, kin, księgarni).

Podsumowanie

Nowa promocja Citibanku to z całą pewnością atrakcyjna oferta dla każdego, kto rozważa zawarcie umowy o prowadzenie karty kredytowej. Decydując się na ofertę w Banku Handlowym w Warszawie S.A. można zyskać do 500 złotych na zakupy w internetowym sklepie odzieżowym Answear.com, który oferuje wysokiej jakości produkty dla kobiet, mężczyzn i dzieci.

Przy okazji można wybrać dowolną kartę kredytową, a w tym Citi Simplicity z limitem do 4000 złotych.

Opinie użytkowników