promocja

Voucher 100 zł na zakupy na Allegro za założenie Konta Dla Młodych w PKO BP

Voucher 100 zł na zakupy na Allegro za założenie Konta Dla Młodych w PKO BP

PKO BP to bank, który co jakiś czas przypomina, że pamięta o potrzebach młodych klientów. W nowej promocji „MOŻESZ WSZYSTKO, ALE NIE MUSISZ”, nagrodą są bony elektroniczne o wartości 100 złotych. Dzięki nagrodzie można zrealizować płatność za dowolne zakupy w portalu allegro.pl. Promocja rozpoczyna się 19 lutego i zakończy się 30 marca, lub w momencie wyczerpania puli nagród.

Warto zwrócić uwagę na nową, VIII edycję programu poleceń „Mam PKO”, w której zyskuje zarówno polecający, jak i osoba polecona. Tak jak w poprzednich edycjach, tak i tym razem Bank PKO BP nie ustalił górnej granicy premii. Dodatkowo przewidywane są nagrody finansowe w wysokości 1000 zł, 2000 zł oraz 3000 zł, dla osób z najlepszymi wynikami poleceń. Program rozpoczyna się 2 lutego i zakończy się 4 maja 2018 roku.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych;
 • osoby mieszkające na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
 • osoby, które w okresie od 01.01.2017 roku do 31.12.2017 roku nie posiadały w PKO BP rachunku bankowego (w tym Inteligo);
 • osoby, które wyraziły zgodę na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym, drogą elektroniczną oraz za pomocą urządzeń telekomunikacyjnych i automatycznych systemów wywołujących.

100 złotych na zakupy przez allegro.pl

Całkowita pula nagród to 3500 kart prezentowych, wydawanych w formie kodu elektronicznego (przy czym bank zastrzega prawo do zwiększenia puli nagród, w momencie jej wyczerpania). Każda nagroda to 100 złotych, które należy zrealizować w ramach jednorazowej transakcji (nie pokrywa ona kosztów wysyłki zakupionych produktów).

Warunki uczestnictwa w promocji

Nagroda wydawana w formie kodów elektronicznych o wartości 100 złotych przysługuje osobom, które spełnią łącznie następujące warunki:

 1. W terminie od 19 lutego do 30 marca 2018 roku złożą elektronicznie wniosek o otwarcie konta wraz z kartą poprzez stronę internetową banku.
 2. Na podstawie przesłanego wniosku zawrą umowę o otwarcie i prowadzenie PKO Konta dla Młodych wraz z kartą Mastercard.
 3. Wyrażą zgodę na otrzymywanie od PKO BP informacji o charakterze marketingowym i handlowym, przesyłanych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.
 4. W terminie od 19 lutego do 30 marca 2018 roku zgłoszą chęć udziału w promocji, poprzez rejestrację na stronie www.pkobp.pl/mozeszwszystko

Nagrody wydawane będą w dwóch turach: do 16 marca, jeżeli warunki promocji zostaną spełnione do 9 marca 2018 roku, oraz do 20 kwietnia 2018 roku, jeżeli uczestnik promocji spełni wszystkie warunki do końca marca. Kody elektroniczne zostaną przekazane w formie wiadomości dostępnej w serwisie bankowości elektronicznej iPKO.

Z programem „Mam PKO” każdy zyskuje

W VIII edycji programu poleceń „Mam PKO”, tak jak poprzednio, premie przysługują zarówno osobie polecającej, jaki i nowemu Klientowi, który dołączył do grona klientów banku PKO BP korzystający z polecenia:

 • 100 zł – za każde skuteczne polecenie dla obecnego Klienta PKO Banku Polskiego S.A.;
 • dla nowego Klienta, który w czasie trwania programu zawrze umowę na prowadzenie rachunku w PKO Banku Polskim S.A.;
 • 50 zł – dla nowego Klienta, który w czasie trwania programu zawrze umowę na prowadzenie rachunku w PKO Banku Polskim S.A.;
 • dodatkowo przyznawane są nagrody za największą ilość poleceń, które wynoszą odpowiednio:
  • 3000 zł za I miejsce;
  • 2000 zł za II miejsce;
  • 1000 zł za III miejsce.

Udział w VIII edycji programu „Mam PKO” wymaga spełnienia łącznie następujących warunków:

 1. Rejestracja do programu poleceń (jednak nie wcześniej niż 1 lutego 2018 roku).
 2. Ustalenie tzw. „kodu poleceń”, który stanowi numer telefonu wskazany wcześniej jako numer kontaktowy dla banku.
 3. Polecenie otwarcia konta, spośród premiowanych propozycji:
  • PKO Konto dla Młodych;
  • PKO Konto za Zero (również PKO Konto za Zero dla Rodziny 500+);
  • PKO Konto bez Granic.

Zgodnie z regulaminem, skuteczne polecenie to takie, gdy w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia otwarcia Nowego konta PKO Banku Polskiego S.A. zostanie zrealizowana:

 • minimum jedna transakcja bezgotówkowa za pomocą karty debetowej, o łącznej wartości minimum 200 zł;
 • minimum jedna transakcji przy użyciu aplikacji IKO (z wykorzystaniem kodu lub czeku BLIK), o wartości minimum 40 zł.

Wypłata nagród pieniężnych realizowana będzie w formie przelewu, na rachunek zgłoszony w programie (w przypadku dotychczasowych Klientów) lub na rachunek otwarty w trakcie programu.

PKO Konto dla Młodych

PKO Bank Polski przygotowało ciekawą i korzystną ofertę dla młodych Klientów, w wieku od 18 do 26 lat.

Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie konta;
 • brak opłat za wydanie i obsługę karty debetowej;
 • brak opłat za krajowe przelewy internetowe oraz mobilne;
 • brak opłat za pakiet 5 SMS-ów w usłudze Powiadomienia SMS;
 • możliwość skorzystania z debetu na koncie do 500 złotych na 30 dni;
 • dostęp do programów rabatowych i promocji;
 • brak opłat za wypłaty z bankomatów w całej Polsce i zagranicą.

Podsumowanie

Nowa promocja „MOŻESZ WSZYSTKO, ALE NIE MUSISZ” realizowana przez Bank PKO BP, to możliwość pozyskania 100 złotych na allegro.pl, w zamian za założenie PKO Konta dla Młodych. Wystarczy jedynie podpisać umowę z bankiem, aby otrzymać elektroniczny kupon upoważniający do zakupu dowolnych produktów i usług, które dostępne są w portalu allegro.pl. Dodatkowo, zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci, mają możliwość potrzymania premii za skuteczne polecenia rachunków bankowych. Wysokość premii zależna jest od ilości skutecznych poleceń, przy czym za każdego poleconego polecający otrzymuje 100 złotych premii na konto. W ten sposób zyskać można od kilkuset do nawet kilku tysięcy złotych premii. Warto podkreślić również to, że PKO Konto dla Młodych to darmowe, nowoczesne i funkcjonale rozwiązanie, zapewniające dostęp do licznych ofert i programów promocyjnych.

Opinie użytkowników

(Ocena 5 z 1 opinii)
 • Filek
  super, promocja jest prosta, z poleceń pewnie nie skorzystam ale 100 zł na Allegro przyda się na pewno! Dzięki
  Odpowiedz