Nawet 900 zł premii za założenie Konta Firmowego Godnego Polecenia w Santander Bank Polska

Aktualizacja:
Nawet 900 zł premii za założenie Konta Firmowego Godnego Polecenia w Santander Bank Polska

1300 zł
premii

Konto Firmowe Godne Polecenie może nie tylko być bezwarunkowo darmowe przez 2 lata, ale i generować dla Ciebie zyski. Wystarczy, że założyć rachunek dla firmy w ramach „Promocji dla przedsiębiorców III”. Realizując przelewy do ZUS i US i aktywnie korzystając z karty do konta, zyskać możesz nawet 900 zł zwrotu za zrealizowane transakcje.

W ramach promocji „W podróży 2-4-6”, otrzymasz dodatkowo do 200 zł miesięcznie za przejazdy autostradami i noclegi oraz 2% zwrotu za płatności na stacji Circle K.

Uwaga! Promocja została przedłużona do 31 marca 2020 roku!

Jeżeli prowadzisz własną działalność gospodarczą i poszukujesz taniego rachunku dla swojej firmy, to Konto Firmowe Godne Polecenia jest właśnie dla Ciebie!

Przy okazji możesz skorzystać z „Promocji dla przedsiębiorców III” i cieszyć się dodatkowymi korzyściami, takimi jak preferencyjne warunki prowadzenia konta przez 24 miesiące oraz dodatkowe środki na koncie nawet przez 6 miesięcy.

Na tym nie koniec, ponieważ z Mastercard Business Debit zyskać można do 200 złotych zwrotu miesięcznie za przejazdy autostradami i noclegi oraz 2% zwrotu transakcji za płatności na stacji Circle K bez limitu.

Do promocji można przystąpić najpóźniej do 31 marca 2020 roku. 

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą;
 • osoby, które od 31 marca 2019 roku nie posiadały żadnego rachunku firmowego prowadzonego w Santander Bank Polska;
 • osoby, które wyraziły zgodę na przetwarzanie danych marketingowych, a także kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych. 

Promocja „W podróży 2-4-6” prowadzona jest do 30 marca 2020 roku, przy czym jest to ostatni dzień, w którym naliczane będą zwroty za realizowane transakcje.

Z promocji „W podróży 2-4-6” mogą skorzystać osoby fizyczne, osoby prawne i jednostki organizacyjne niebędące osobami prawnymi, którym ustawa przyznaje zdolność prawną, wykonujące we własnym imieniu działalność gospodarczą. 

Co więcej, uczestnikami promocji mogą być tylko te osoby, które na 6 miesięcy przed przystąpieniem do promocji, nie były użytkownikami karty Mastercard Business Debit. 

900 zł premii i konto wolne od opłat

W ramach „Promocji dla przedsiębiorców III” zyskać można przede wszystkim 2-letnią gwarancję prowadzenia rachunku firmowego na preferencyjnych warunkach, a także premie gotówkowe przyznawane przez 6 kolejnych miesięcy.

Realizując płatności kartą wydaną do Konta Firmowego Godnego Polecenia otrzymać można zwrot w wysokości 4% transakcji, jednak nie więcej niż 150 złotych miesięcznie. W ten sposób zyskać można nawet 900 złotych w skali 6 miesięcy.

W ramach promocji „W podróży 2-4-6” posiadacze karty Mastercard Business Debit zyskują zwrot:

 • 2% wartości transakcji realizowanych na stacjach Circle K;
 • 4% wartości płatności kartą za noclegi w hotelach i motelach w Polsce;
 • 6% wartości transakcji za przejazdy autostradami w Polsce.

Łączny zwrot za wydatki realizowane w hotelach, motelach i autostradach nie może przekroczyć kwoty 200 złotych miesięcznie.

Warunki promocji

Zgodnie z przyjętym regulaminem, aby otrzymywać premię przez 6 kolejnych miesięcy, należy łącznie spełnić następujące warunki:

 1. W terminie do 31 marca 2020 roku złożyć wniosek i zawrzeć umowę o Konto Firmowe Godne Polecenia razem z kartą debetową
 2. Zawrzeć umowę na Usługi Bankowości Elektronicznej Mini Firma.
 3. W każdym miesiącu rozliczeniowym wykonać co najmniej jeden przelew do ZUS lub US, na kwotę minimum 200 złotych.
 4. Aktywnie korzystać z karty wydanej do rachunku firmowego. 

Premia będzie przekazywana na rachunek uczestnika promocji w terminie do ostatniego dnia każdego miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Aby zyskać dodatkowy zwrot wartości wykonywanych transakcji w ramach promocji „W podróży 2-4-6” należy:

 1. Złożyć wniosek o wydanie karty Mastercard Business Debit (jeśli nie posiadałeś jej wcześniej).
 2. Aktywnie korzystać z wydanej karty.

Naliczony zwrot wypłacany będzie na rachunek klienta do końca każdego kolejnego miesiąca, następującego po miesiącu, w którym zrealizowane zostały transakcje. 

Przedź na stronę banku

O Koncie Firmowym Godnym Polecenia

Konto
0 / 25 zł
Karta
0 / 7 zł
Bankomaty
0 zł / 3,5% min. 5 zł
Przelew do ZUS i US

0 zł

Uruchamiając Konto Firmowe Godne Polecenia w ramach „Promocji dla Przedsiębiorców”, nowi klienci Santander Banku S.A. zyskują przez 24 miesiące:

 • bezwarunkowo bezpłatne prowadzenie konta firmowego;
 • brak opłat za użytkowanie karty debetowej (głównej);
 • darmowe przelewy realizowane w systemie Elixir w usługach bankowości elektronicznej Santander Mini Firma;
 • 10 darmowych przelewów w systemie BlueCash (w każdym miesiącu rozliczeniowym);
 • bezpłatne przelewy stałe na rachunki prowadzone w innych bankach;
 • bezpłatne polecenia zapłaty;
 • bezpłatne smsKody autoryzacyjne;
 • bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów i terminali obsługiwanych w kraju i za granicą. 

Podsumowanie

„Promocja dla przedsiębiorców III” to atrakcyjna propozycja dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Zakładając Konto Firmowe Godne Polecenia można zyskać nie tylko do 900 złotych premii za realizacji transakcji kartą debetową, ale przede wszystkim 2 lata gwarancji na korzystanie z rachunku na preferencyjnych warunkach. Zwolnienie z podstawowych opłat związanych z najczęściej realizowanymi transakcjami bankowymi sprawia, że Konto Firmowe Godne Polecenia będzie nie tylko nowoczesnym i funkcjonalnym rachunkiem firmowym, ale i najtańszym rozwiązaniem dostępnym obecnie na rynku.

Zalety promocji:

 • proste warunki aktywności;
 • 2-letnia gwarancja prowadzenia konta firmowego na preferencyjnych warunkach;
 • możliwość uzyskania do 350 złotych zwrotu miesięcznie (w obu promocjach łącznie), za realizację transakcji kartami firmowymi. 

Wady promocji:

 • aby otrzymać 150 złotych zwrotu w ramach „Promocji dla przedsiębiorców III” należy zrealizować transakcje kartą na kwotę minimum 3750 złotych;
 • otrzymany zwrot podlega opodatkowaniu, co zmniejsza realny zysk uczestnika promocji. 

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!