Do 250 złotych premii z kartą kredytową w BZ WBK

Do 250 złotych premii z kartą kredytową w BZ WBK
Źródło: strona promocji
Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

„Wakacje z kartą kredytową” to promocja Banku Zachodniego WBK, do której przystąpić można od 1 czerwca do 31 sierpnia 2017 roku. Tym razem z promocji skorzystać mogą nie tylko nowi klienci, ale i ci, którzy z karty kredytowej już korzystają. Co więcej, osoby zawierające umowę o kartę kredytową Masterworld mogą dodatkowo zyskać bon zakupowy o wartości 100 złotych, dzięki promocji „Priceless Specials”.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • pełnoletnie osoby fizyczne;
 • osoby mające pełną zdolność do czynności prawnych,
 • osoby, które na trzy miesiące przed przystąpieniem do promocji nie posiadały karty kredytowej w BZ WBK (lub mobilnej karty kredytowej w przypadku obecnych klientów).

Gotówka i bony na zakupy

W promocji z kartą kredytową BZ WBK można zdobyć nagrody o łącznej wartości 250 złotych, a w tym:

 1. 100 złotych – nagroda główna w promocji „Wakacje z kartą kredytową”, przyznawana za zawarcie umowy o prowadzenie karty kredytowej i zrealizowanie nią minimum 5 transakcji w miesiącu otwarcia karty i/lub kolejnym miesiącu;
 2. 50 złotych – nagroda dodatkowa za zawarcie umowy o dodatkową kartę kredytową do karty głównej oraz zrealizowanie co najmniej 5 płatności kartą dodatkową w miesiącu jej otwarcia i/lub kolejnym miesiącu;
 3. Voucher o wartości 100 złotych – nagroda w promocji „Priceless Specials”, którą można uzyskać przy zawarciu umowy o kartę kredytową Masterworld i wykonaniu nią minimum 5 transakcji. Pula nagród to 3000 bonów do: sieci kin Cinema City (950 sztuk), RTV Euro AGD (950 sztuk), New Balance (280 sztuk), Decathlon (670 sztuk) oraz w formie cegiełek fundacji World Food Programme (150 sztuk).

Jak zyskać do 150 złotych premii?

„Wakacje z kartą kredytową” to podstawowa promocja, w której zyskać można do 150 złotych.

Aby otrzymać premię w wysokości 100 złotych należy:

 1. W okresie od 01.06.2017r. do 31.08.2017r. złożyć wniosek i w oparciu o pozytywną decyzję kredytową zawrzeć z bankiem umowę o dowolną kartę kredytową, lub w przypadku obecnych klientów – zawrzeć umowę o mobilną kartę kredytową.
 2. Wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz działania marketingowe banku.
 3. Podać numer telefonu komórkowego do kontaktu w sprawie promocji.
 4. W miesiącu otwarcia karty i/lub w miesiącu kolejnym zrealizować co najmniej 5 transakcji wydaną w promocji kartą kredytową.

Dodatkowe 50 złotych można otrzymać jeżeli:

 1. Zostanie zawarta umowa z bankiem o wydanie dodatkowej karty kredytowej do karty głównej otwartej w ramach promocji.
 2. Zostanie zrealizowanych co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych za pomocą dodatkowej karty kredytowej, w miesiącu jej otwarcia i/lub w kolejnym miesiącu.

Wypłata premii (głównej oraz dodatkowej) zostanie zrealizowana w formie przelewu na konto głównej karty kredytowej, w drugim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu otwarcia karty.

Z Masterworld jeszcze więcej korzyści

Osoby, które zdecydują się na zawarcie umowy o kartę kredytową Masterworld mogą zyskać dodatkowo elektroniczny bon zakupowy o wartości 100 złotych, w ramach promocji „Priceless Specials”.

Aby zyskać voucher należy:

 1. W okresie od 01.06.2017r. do 31.08.2017r. zawrzeć z bankiem umowę o kartę kredytową Masterworld.
 2. Podpisać Formularza przystąpienia do Programu Priceless Specials.
 3. W miesiącu otwarcia karty i/lub w miesiącu kolejnym zrealizować co najmniej 5 transakcji wydaną w promocji kartą kredytową.

Nagrody w formie elektronicznego bonu zakupowego przesyłane będą na adres mailowy uczestnika, który znajdzie się na liście osób upoważnionych do odbioru nagrody i odbierze telefon od konsultanta, który poinformuje go o przyznanej nagrodzie.

Więcej o promocji – strona regulaminu

Karta kredytowa Masterworld

Karta kredytowa to alternatywne rozwiązane dla kredytów czy pożyczek, a przy tym odsetki naliczane są tylko od kwoty wykorzystanej w danym okresie rozliczeniowym.

Najważniejsze cechy karty kredytowej Masterworld:

 • 0 zł za opłaty roczne, przy realizacji minimum 5 transakcji w ciągu 3 miesięcy od uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej i zawarcia umowy);
 • 0 zł prowizji za przewalutowanie transakcji zrealizowanej w innej walucie niż PLN;
 • limit kredytowy do 100 000 złotych;
 • oprocentowanie 4% w skali roku (przez 12 miesięcy);
 • fast cash – możliwość przelania na inny rachunek środków przyznanych w ramach karty kredytowej, już w dniu zawarcia umowy;
 • możliwość realizowania przelewów na dowolny rachunek;
 • radio – możliwość rozłożenia na raty transakcji zawartych kartą oraz przelewów zrealizowanych z karty kredytowej;
 • 0 zł za ubezpieczenie podróżne;
 • 0 zł za ubezpieczenie Ochrona Zakupów;
 • możliwość korzystania z atrakcyjnych promocji w ramach program Priceless Specials.

Podsumowanie

Oferta BZ WBK z kartą kredytową to ciekawa i atrakcyjny propozycja dla osób, które poszukują źródła dodatkowych pieniędzy na niespodziewane wydatki. Korzystając z promocji „Wakacje z kartą kredytową” zyskać można co najmniej 100 złotych, za sam fakt zawarcia umowy i zrealizowania co najmniej 5 transakcji za pomocą wydanej karty. Wybierając przy tym kartę Masterworld i realizując warunki promocji podstawowej, zyskać można dodatkowe 100 złotych w formie elektronicznego bonu zakupowego, do jednego z partnerów program Priceless Specials. Istotne jest również to, że z promocji mogą skorzystać również obecni klienci BZ WBK korzystający z karty kredytowej. Wystarczy, że zawrą oni umowę o wydanie mobilnej karty kredytowej i spełnią warunek aktywnego jej użytkowania. Czy warto skorzystać z promocji BZ WBK? Tak, o ile w rzeczywistości poszukuje się alternaty kredytu lub pożyczki, a przy tym chce się opłacić odsetki tylko od rzeczywiście wykorzystanej kwoty kredytu.

Informacje o Santander Bank Polska

Santander Bank Polska to jedna z większych instytucji finansowych w Polsce. Suma jego aktywów została oceniona na 134 501 milionów złotych. Obecnie posiada on blisko 1000 placówek na terenie całego kraju.

Konta, promocje i opinie w Santander Bank Polska
Więcej o Santander Bank Polska

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!