680 zł premii za założenie konta osobistego w promocji „Mam Konto Jakie Chcę z premią” w Santander Banku

680 zł premii za założenie konta osobistego w promocji „Mam Konto Jakie Chcę z premią” w Santander Banku
Źródło: strona promocji

680 zł
premii

Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

Czy chciałbyś mieć konto osobiste, które przynosi Ci dodatkowe zyski? Jeżeli tak, to właśnie teraz powinieneś zainteresować się Kontem Jakie Chcę w Santander Banku Polska S.A. Załóż konto najpóźniej do 31 lipca 2019 roku i skorzystaj z aż 4 akcji promocyjnych. W ten sposób możesz zyskać nawet kilkaset złotych na nowym koncie.

W lipcu Santander Bank Polska S.A. rozpoczął promocję „Masz Konto Jakie Chcę z premią”. W nowej akcji zyskać można vouchery zakupowe do sieci sklepów Biedronka, o łącznej wartości 150 złotych. Wystarczy jedynie założyć konto poprzez stronę promocji, a następnie aktywnie z niego korzystać przez co najmniej miesiąc. Do promocji można przystąpić najpóźniej 31 sierpnia 2019 roku. 

Nowi klienci banku mogą również zyskać dodatkowe 150 złotych. Jednorazowa premia wypłacana jest w ramach akcji „150 zł za konto z wynagrodzeniem III edycja”. Wystarczy przenieś wynagrodzenie na nowy rachunek i aktywnie korzystać z karty płatniczej przez trzy kolejne miesiące. Do tej akcji można przystąpić najpóźniej do 31 lipca 2019 roku. 

Warto również zwrócić uwagę na to, że Konto Jakie Chcę związane jest z dwoma dodatkowymi programami, prowadzonymi przez Santander Bank Polska S.A.: 

 • w ramach „Polecam mój Bank – edycja IV” (trwający do 30 września 2019 roku) zyskać można 80 złotych za każde skuteczne polecenie Konta Jakie Chcę. Co więcej, premię w wysokości 80 złotych otrzyma również osoba polecona;
 • zwrot za rachunki, czyli nawet 300 złotych więcej na koncie, w skali roku. 

Zgodnie z regulaminem, udział w promocjach mogą wziąć osoby:

 • pełnoletnie;
 • posiadające dowód osobisty;
 • rezydenci;
 • mające pełną zdolność do czynności prawnych;
 • będące nowymi klientami (W przypadku promocji „Masz Konto Jakie Chcę z premią” za nowego klienta uznaje się osobę, która nie posiadała żadnego rachunku osobistego w tym banku, w okresie od 01 lipca 2018 roku, aż do dnia uruchomienia konta w promocji. Z promocji „150 zł za konto z wynagrodzeniem III edycja” mogą natomiast skorzystać te osoby, które konta nie posiadały w okresie od 01 kwietnia 2018 roku do 05 maja 2019 roku).

Moc nagród z Kontem Jakie Chcę

W zależności od tego, z jakich akcji promocyjnych skorzystają klienci Santander Banku Polska S.A., pula nagród może wynosić od 150 złotych do nawet kilkuset złotych. Łącząc kilka promocji zyskać można:

 • 150 złotych wydawane w formie elektronicznych voucherów do sieci sklepów Biedronka i przyznawane w ramach „Masz Konto Jakie Chcę z premią” Vouchery wydawane są jako „Nagroda I” (50 złotych) oraz „Nagroda II” (100 złotych);
 • 150 złotych – jednorazowa premia gotówkowa, za przeniesienie wynagrodzenia (na poziomie minimum 1000 złotych) z tytułu: renty, emerytury, świadczenia ZUS/KRUS, bądź też innych form wynagrodzenia wypłacanego przez świadczeniodawców mających siedzibę na terenie Polski;
 • 80 złotych – premia za skuteczne polecenie Konta Jakie Chcę w ramach programu „Polecam mój Bank – edycja IV”. Premia przyznawana jest zarówno polecającemu, jak i poleconemu. Co więcej, nie ma limitu wypłat premii, a tym samym można konto polecić nawet kilku osobom;
 • do 300 złotych – zwrot 1% wartości rachunków (za prąd, gaz, Internet oraz abonament TV) opłacanych z Konta Jakie Chcę. Maksymalna premia w skali miesiąca to 25 złotych, a w skali roku 300 złotych. 

Jak zyskać bony na zakupy?

W ramach promocji „Masz Konto Jakie Chcę z premią” otrzymać można łącznie 150 złotych w formie elektronicznych bonów zakupowych. Bony mogą być zrealizowane w dowolnym sklepie należącym do sieci sklepów Biedronka.

Voucher o wartości 50 złotych mogą otrzymać osoby, które spełnią łącznie następujące warunki:

 1. W terminie do 31 lipca 2019 roku złożą wniosek o Konto Jakie Chcę z dostępem do usług bankowości elektronicznej (karta debetowa jest opcjonalna),
 2. W trakcie rejestracji wyrażą zgody wymagane przez Santander Bank Polska S.A.
 3. W terminie do 15 września 2019 roku podpiszą umowę o prowadzenie konta, wraz z dostępem do usług bankowości elektronicznej. 

Voucher o wartości 100 złotych mogą otrzymać osoby, które w ciągu 30 dni od założenia konta, jednak nie później niż w terminie do 15 października 2019 roku: 

 1. Uzyskają wpływ na konto, na poziomie minimum 1000 złotych.
 2. Wykonają przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych z konta. 

Nagrody będą wydane w formie kodu elektronicznego, przesyłanego na adres mailowy wskazany w czasie rejestracji, w terminie do 31 października 2019 roku. Warunkiem otrzymania nagrody jest posiadanie aktywnego rachunku w trakcie jej wydawania. 

150 zł więcej na koncie

Promocja „150 zł za konto z wynagrodzeniem III edycja” to szansa na dodatkowe środki na nowym rachunku. 

Aby otrzymać jednorazową premię na konto należy łącznie spełnić następujące warunki:

 1. W miesiącu zawarcia umowy (najpóźniej do 31 lipca 2019 roku) złożyć dyspozycję przekazania wynagrodzenia na nowy rachunek, korzystając w tym celu z usług Santander internet lub infolinii banku 1 9999.
 2. Wyrazić zgody w zakresie wymaganym przez bank.
 3. W każdym z trzech kolejnych miesięcy:
  • uzyskiwać wpływy wynagrodzenia na konto,
  • realizować co najmniej 5 transakcji kartą debetową. 

Wypłata nagrody nastąpi najpóźniej do końca 5 miesiąca kalendarzowego, następującego po miesiącu przystąpienia uczestnika do promocji. 

O Koncie Jakie Chcę

Konto Jakie Chcę w Santander Banku to jedna z atrakcyjniejszych propozycji rachunków osobistych dostępnych obecnie na rynku. Konto skonstruowano w taki sposób, że każdy klient może dopasować jego parametry do swoich potrzeb. Co więcej, Santander Bank Polska S.A. doczekał się tytułu Złotego Banku według portalu Bankier.pl oraz „Pulsu Biznesu”. Bank okazał się najlepszy w kategoriach: jakość obsługi, konto osobiste oraz kredyt gotówkowy.
 
Najważniejsze cechy konta: 

 • brak opłat za otwarcie i prowadzenie konta;
 • dwie karty do wyboru: Dopasowana Mastercard lub Dopasowana Visa; 
 • brak opłat za używanie karty, jeżeli w danym miesiącu rozliczeniowym wykonanych zostanie minimum 5 transakcji bezgotówkowych (w systemie bankowości internetowej należy wybrać ten wariant obsługi karty);
 • darmowa bankowość internetowa i mobilna;
 • brak opłat za przelewy w systemie Express Elixir i BlueCash;
 • brak opłat za polecenia zapłaty;
 • brak opłat za smsKody do zatwierdzania przelewów internetowych;
 • płatności w systemie BLIK;
 • brak opłat za wypłaty z bankomatów Santander Bank;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, które realizowane są za pomocą BLIK;
 • brak opłat za wypłaty z bankomatów zagranicznych (z Pakietem wielowalutowym, za który naliczana jest opłata miesięczna w wysokości 9 złotych. Brak opłat w przypadku, gdy posiadaczem rachunku i karty jest osoba poniżej 26. roku życia);
 • zwrot 1% wartości rachunków opłacanych za prąd, gaz, Internet, TV, telefon;
 • możliwość korzystania z programu Visa Oferty;
 • możliwość korzystania z programu Mastercard Priceless Specials;
 • możliwość realizacji płatności zbliżeniowych za pomocą telefonu i/lub zegarka.

Podsumowanie

Konto Jakie Chcę to zdecydowanie godna polecenia propozycja rachunku osobistego. Jest tanie, elastyczne, funkcjonalne, a przy tym ułatwia generowanie dodatkowych zysków. Na korzyści oferty Santander Banku działa przede wszystkim mnogość różnych i łączących się ze sobą akcji promocyjnych. Nowy klient może w ten sposób zyskać nawet kilkaset złotych, co stanowi bezkonkurencyjną propozycję na rynku usług bankowych. 

Zalety promocji prowadzonych w Santander Banku:

 • proste warunki,
 • przejrzystość oferty,
 • promocje dostępne nawet dla osób z niskim dochodem,
 • możliwość pozyskania nawet kilkuset złotych w skali roku.

Wady promocji:

 • różne terminy obowiązywania, każdej z promocji,
 • konieczność zachowania określonej kolejności przystępowania do promocji, aby móc zyskać jak najwięcej,
 • 1% zwrotu za rachunki jest relatywnie niski, a maksymalną premię mogą otrzymać te osoby, których standardowe rachunki kształtują się na poziomie minimum 2500 złotych miesięcznie. 

Super premia – tak zyskasz więcej!

Uzyskanie możliwie jak najwyższej premii wymaga świadomego działania i zachowania określonej kolejności przystępowania do promocji. Istotne jest również to, aby pamiętać o terminach obowiązywania promocji. 

Jeżeli chcesz otrzymać 300 złotych, powinieneś:

 1. W lipcu (najlepiej do ok. 15-20 lipca) przystąpić do promocji „Masz Konto Jakie Chcę z premią”, zawierając umowę o prowadzenie konta razem z kartą debetową. 
 2. Mając zawartą umowę o prowadzenie konta, złożyć dyspozycję przekazania wynagrodzenia na Konto Jakie Chcę (jednak nie później niż do 31 lipca 2019 roku).
 3. Spełnić warunki obu promocji – „Masz Konto Jakie Chcę z premią” oraz „150 zł za konto z wynagrodzeniem III edycja”. 

Dodatkowe 300 złotych (w skali roku) otrzymasz, jeżeli z nowego konta będziesz opłacał rachunku za prąd, gaz, Internet i TV. Pamiętaj jednak o tym, że bank zwraca tylko 1% wartości opłacanych rachunków. Uwzględnij wobec tego rzeczywistą kwotę swoich miesięcznych zobowiązań. 

Jeżeli wśród Twoich znajomych są osoby, które również chciałyby skorzystać z tak dobrej oferty, to śmiało możesz im polecać Konto Jakie Chcę poprzez program „Polecam mój Bank – edycja IV”. Premię w wysokości 80 złotych zyskasz nie tylko Ty, ale i Twój znajomy. Co więcej, w programie nie ma limitów premii. Możesz wobec tego polecić konto nawet 10 osobom (lub więcej), a na Twoim koncie znajdzie się kilkaset złotych więcej.

Informacje o Santander Bank Polska

Santander Bank Polska to jedna z większych instytucji finansowych w Polsce. Suma jego aktywów została oceniona na 134 501 milionów złotych. Obecnie posiada on blisko 1000 placówek na terenie całego kraju.

Konta, promocje i opinie w Santander Bank Polska
Więcej o Santander Bank Polska

Komentarze i opinie o promocji

 • Krystyna
  ale jak promujecie jakąś okazję, to przekazujcie dokładne informacje. Cytując Was, to nagrody otrzymają ci, którzy m.in.: " Uzyskają wpływ na konto, na poziomie minimum 1000 złotych.
  Wykonają przynajmniej 5 transakcji bezgotówkowych z konta. " W rzeczywistości nie wystarczyło wykonać obojętnie jakich 5 transakcji bezgotówkowych, bo przynajmniej jedna z nich musiała być wykonana BLIK-iem (tego warunku z mężem nie spełniliśmy i nagroda przeszła nam obok nosa). Brawo Wy...
  Odpowiedz
  • KontoManiak
   Redaktor
   Krystyna
   Pani Krystyno, w regulaminie nie ma mowy o tym wymaganiu. Jeśli taką informację otrzymała Pani z banku chętnie skontaktujemy się z bankiem aby to wyjaśnić.
   Odpowiedz
 • Jamal
  Warto otworzyć konto a przy okazji zdobyć oferowane premie. Dużym plusem są darmowe ekspresowe przelewy.
  Odpowiedz