680 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w promocjach Santander Banku!

680 zł premii za założenie Konta Jakie Chcę w promocjach Santander Banku!
Źródło: strona promocji

680 zł
premii

Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

To prawdziwa kumulacja nagród! Otwierając Konto Jakie Chcę w Santander Banku S.A. zyskać można nawet 680 zł, dzięki połączeniu kilku promocji.

Konto Jakie Chcę w Santander Banku S.A. to jeden z najbardziej elastycznych rachunków osobistych dostępnych na polskim rynku usług bankowych. To klient decyduje o tym, z jakich pakietów i udogodnień chce korzystać, a przy tym może generować dodatkowe zyski. Co ważniejsze, właśnie teraz z Kontem Jakim Chcę powiązanych jest kilka akcji promocyjnych, w których zyskać można łącznie nawet 680 złotych.

Promocja „Konto Jakie Chcę z Bonusem” prowadzona jest do 31 sierpnia 2019 roku, jednak możliwość przystąpienia do promocji kończy się z dniem 30 czerwca 2019 roku.

Promocja „150 zł za konto z wynagrodzeniem III edycja” prowadzona jest do końca br. jednak zgłoszenia przyjmowane są do 31 lipca 2019 roku (z promocji mogą skorzystać tylko te osoby, które do dnia 5 maja 2019 roku nie posiadały lub nie były współposiadaczami żadnego rachunku osobistego w Santander Banku S.A.).
Promocja „Polecam mój Bank – edycja IV” obowiązuje do 30 września 2019 roku.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą brać osoby:

 • pełnoletnie
 • posiadające dowód osobisty
 • rezydenci
 • mające pełną zdolność do czynności prawnych

Jeszcze więcej z Kontem Jakie Chcę

Potrójna promocja i możliwość otrzymywania zwrotów za rachunki sprawia, że Konto Jakie Chcę w Santander Banku S.A. jest teraz wyjątkowo atrakcyjnym kontem osobistym. W ramach trzech odrębnych promocji zyskać można: 

 • bon o wartości 50 złotych – umożliwia realizację zakupów w sieci sklepów Biedronka, bon w formie elektronicznej przyznawany jest w ramach promocji „Konto Jakie Chcę z Bonusem”
 • 100 złotych – premia gotówkowa przyznawana w ramach promocji „Konto Jakie Chcę z Bonusem”
 • 150 złotych – premia gotówkowa przyznawana w ramach promocji „150 zł za konto z wynagrodzeniem III edycja”
 • 80 złotych – premia przyznawana za skuteczne polecenie Konta Jakie Chcę w ramach akcji „Polecam mój Bank – edycja IV”. Premię w wysokości 80 złotych otrzymuje zarówno polecający, jak i polecony, w zamian za spełnienie prostych warunków
 • do 300 złotych – zwrot stanowi równowartości 1% za przelew z Konta Jakie Chcę, w ramach płatności za prąd, gaz oraz telekomunikację. Maksymalna premia miesięczna wynosi 25 złotych, a w skali roku to 300 złotych
   

Warunki promocji 

Aby otrzymać bon o wartości 50 złotych oraz premię gotówkową w wysokości 100 złotych, w ramach „Konto Jakie Chcę z Bonusem” należy spełnić łącznie następujące warunki:

 1. W terminie do 30 czerwca 2019 roku zarejestrować się w akcji Bonus i aktywować swój profil
 2. Złożyć wniosek o Konto Jakie Chcę z kartą debetową korzystając z Profilu Użytkownika serwisu Bonus.
 3. Do 15 lipca 2019 roku zawrzeć z bankiem umowę o prowadzenie Konta Jakie Chcę z kartą debetową, na podstawie przesłanego wniosku.
 4. W terminie do jednego miesiąca (liczonego od dnia otwarcia rachunku) uzyskać wpływy na rachunek, na kwotę łączną minimum 1000 złotych.
 5. W terminie do jednego miesiąca (liczonego od dnia otwarcia rachunku) zrealizować co najmniej 5  płatności kartą.

Nagroda w formie elektronicznego bonu zakupowego będzie wydawana w formie kodu elektronicznego, przesyłanego na numer telefonu uczestnika promocji lub pocztę elektroniczną w systemie bankowym, w terminie do 7 dni od momentu przekazania przez organizatora informacji o przyznanej nagrodzie.

Premia finansowa zostanie wypłacona najpóźniej do 31 sierpnia 2019 roku.

Aby otrzymać dodatkowo premię w ramach promocji „150 zł za konto z wynagrodzeniem III edycja” należy w miesiącu zawarcia umowy o Konto Jakie Chcę wraz z kartą, złożyć dyspozycję przekazywania wynagrodzenia na nowe konto. Dodatkowo przez trzy kolejne miesiące należy uzyskiwać wpływy na poziomie minimum 1000 złotych, a także realizować co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych (kartą lub BLIK).

Premia w wysokości 150 złotych zostanie przekazana na konto uczestnika promocji, najpóźniej do końca miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków. 

80 zł premii w ramach „Polecam mój Bank – edycja IV” zyskać mogą osoby, które do 30 września przystąpią do programu i wygenerują specjalny kod polecenia (dostępny w ramach bankowości internetowej), a następnie przekażą go osobie polecanej.

Jeżeli polecony w terminie do 31 października 2019 roku założy Konto Jakie Chcę, zaloguje się do systemu bankowości internetowej lub mobilnej Santander, a przy tym wykona transakcje bezgotówkowe na kwotę łączną minimum 300 złotych, wówczas polecający i polecony otrzymają premię w wysokości 80 złotych każda. 

O Koncie Jakie Chcę

To jedna z najciekawszych koncepcji rachunku osobistego w polskiej bankowości. Podstawowe parametry rachunku dla wszystkich są jednakowe, jednak dodatkowe funkcjonalności i opcje wybierane są przez samego klienta. I właśnie to sprawia, że Konto Jakie Chcę jest bardzo dobrym wyborem niemal dla każdego.

Najważniejsze cechy konta: 

 • brak opłat za otwarcie i prowadzenie konta;
 • dwie karty do wyboru: Dopasowana Mastercard lub Dopasowana Visa; 
 • brak opłat za używanie karty, jeżeli w danym miesiącu rozliczeniowym wykonanych zostanie minimum 5 transakcji bezgotówkowych;
 • darmowa bankowość internetowa i mobilna;
 • brak opłat za przelewy w systemie Express Elixir i BlueCash;
 • brak opłat za polecenia zapłaty;
 • brak opłat za smsKody do zatwierdzania przelewów internetowych;
 • płatności w systemie BLIK;
 • brak opłat za wypłaty z bankomatów Santander Bank;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce, które realizowane są za pomocą BLIK;
 • zwrot 1% wartości rachunków opłacanych za prąd, gaz, Internet, TV, telefon;
 • możliwość korzystania z programu Visa Oferty;
 • możliwość korzystania z programu Mastercard Priceless Specials;
 • możliwość skorzystania z promocyjnego oprocentowania konta oszczędnościowego na poziomie 2,70%, w ramach „Aktywność procentuje 5”.

Podsumowanie

Konto Jakie Chcę w Santander Banku stanowi atrakcyjną propozycję dla większości Polaków. Dzięki połączeniu kilku promocji nowi klienci banku mogą zyskać nawet 680 złotych premii (wliczając zwrot za rachunki). Należy jednak zwrócić uwagę na to, aby do promocji przystępować w określonej kolejności i terminie. Rozpoczynając od promocji „Konto Jakie Chcę z Bonusem” można skorzystać również z premii za wynagrodzenie, a także premii za skuteczne polecenie rachunku. Dużym atutem są również zwroty za płatności rachunków, które mogą wygenerować zyski na poziomie nawet 300 złotych w skali roku.

Informacje o Santander Bank Polska

Santander Bank Polska to jedna z większych instytucji finansowych w Polsce. Suma jego aktywów została oceniona na 134 501 milionów złotych. Obecnie posiada on blisko 1000 placówek na terenie całego kraju.

Konta, promocje i opinie w Santander Bank Polska
Więcej o Santander Bank Polska

Komentarze i opinie o promocji

 • Piotr
  Super premia. Nie cała zbiorę ale kilka stowek powinno wpaść;)
  Odpowiedz