promocja

Nawet do 400 zł za otwarcie konta osobistego Citi Priority w Citibanku

Nawet do 400 zł za otwarcie konta osobistego Citi Priority w Citibanku

Bank Handlowy w Warszawie S.A. po raz drugi w tym roku kusi nowych klientów premiami gotówkowymi. Druga edycja „Do 400 zł premii z kontem Citi Priority” prowadzona będzie od 1 lipca do 31 października 2017 roku i mogą z niej skorzystać tylko nowi klienci banku.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • osoby fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych;
 • osoby, które w okresie od 30.06.2016r. do 01.07.2017r. nie były posiadaczami lub współposiadaczami konta osobistego lub rachunku oszczędnościowego w Citi Handlowym, ani nie posiadały pełnomocnictwa do tych kont.

Premia gotówkowa dla aktywnych

Dokładnie tak samo jak w poprzedniej edycji promocji, tak i tym razem zyskać można do 400 złotych premii. Bank przyznawać będzie premie w ramach dwóch odrębnych nagród:

I Nagroda – do 300 złotych premii, przyznawana jest za aktywne korzystanie z karty płatniczej Citicard. Premia stanowi zwrot w wysokości 6% od transakcji bezgotówkowych. Maksymalny miesięczny limit premii to 50 złotych. Premia może być wypłacana przez 6 kolejnych miesiącach kalendarzowych, co daje maksymalną premię na poziomie 300 złotych.

II Nagroda – 100 złotych, jest to jednorazowa premia za spełnienie warunków bezpłatnego prowadzenia konta Citi Priority.

Jak zyskać do 400 złotych premii?

Podstawowe warunki oferty jakie należy spełnić, aby móc zyskać premię to:

 1. W okresie od 01 lipca 2017r. do 31 października 2017r. wypełnić i przesłać formularz kontaktowy na stronie promocji.
 2. Najpóźniej do 30 listopada 2017r. zawrzeć z bankiem umowę produktów depozytowych (rachunków bankowych, elektronicznych instrumentów płatniczych oraz o korzystanie z kanałów bankowości elektronicznej).
 3. Aktywować Konto Citi Priority, jednak nie później niż do 30 listopada 2017r.

Dodatkowe warunki oferty, z podziałem na nagrody:

1. Do 300 złotych premii – należy aktywnie korzystać z karty płatniczej Citicard, aby móc uzyskać zwrot w wysokości 6% od wartości wszystkich transakcji bezgotówkowych zrealizowanych w danym miesiącu kalendarzowym. Wymagane jest zrealizowanie co najmniej 1 transakcji miesięcznie (o wartości minimum 50 złotych). Maksymalna miesięczna premia to 50 złotych, którą można otrzymywać przez 6 kolejnych miesięcy.

Premia wyliczana jest dla transakcji:

 • bezgotówkowych, zrealizowanych w punktach handlowo-usługowych lub przez Internet;
 • zaksięgowanych w danym miesiącu kalendarzowym;
 • niebędących transakcjami hazardowymi;
 • które nie zostały zwrócone.

Zgodnie z regulaminem, wyliczona premia będzie wypłacana na konto uczestnika promocji, do 15. dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki jej uzyskania. Premia wypłacana będzie przez 6 kolejnych miesięcy, przy czym łączna kwota nie może przekroczyć 300 złotych.

2. 100 złotych – premia jednorazowa, przysługująca osobom spełniającym warunek bezpłatnego prowadzenia konta. Aby zyskać dodatkowe 100 złotych należy spełnić jeden z dwóch warunków:

 • zgromadzić i utrzymać na rachunkach prowadzonych w Citi Handlowym średniomiesięczne saldo w wysokości min. 30 000 złotych;
 • uzyskiwać wpływy z tytułu wynagrodzenia w łącznej wysokości minimum 5000 złotych, a także aktywnie korzystać z dowolnego produktu kredytowego (np. karty kredytowej lub pożyczki).

Premia w wysokości 100 złotych będzie wypłacona na konto uczestnika do 15. dnia roboczego w miesiącu następującym po miesiącu, w którym spełniono wymagane warunki oferty.

Konto Citi Priority

To oferta skierowana przede wszystkim do zamożnych, a przy tym wymagających Klientów. Konta Citi Priority może uruchomić każdy, jednak jego w pełni bezpłatna wersja dostępna jest dopiero wówczas, gdy miesięczne dochody utrzymywane są na poziomie minimum 5000 złotych lub średniomiesięczne saldo utrzymywane jest na poziomie ok. 30 000 złotych.

Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie konta (należy spełnić warunek zwolnienia z opłat, w przeciwnym wypadku bank pobiera miesięczną opłatę w wysokości 30 zł);
 • brak opłat za subkonto prowadzone w zagranicznej walucie;
 • brak opłat za wydanie i obsługę karty płatniczej;
 • brak opłat za krajowe przelewy internetowe oraz mobilne;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów w całej Polsce;
 • brak opłat za wpłaty we wpłatomatach Euronet;
 • brak opłat za transakcje zagraniczne w EUR, USD oraz GBP;
 • możliwość korzystania z pakietów prywatnej opieki medycznej, już od 28 zł miesięcznie;
 • awaryjna wypłata gotówki poza Polską;
 • Citi Rabaty, czyli zniżki dla klientów banku u ponad 5000 partnerów programu.

Podsumowanie

Citibank powraca z drugą edycją promocji, w której można zyskać do 400 złotych. Tym razem bank podkreśla to, że konto Citi Priority doskonale sprawdzi się w przypadku osób podróżujący. Zgodnie z założeniami, w przypadku Citi Priority granice nie mają znaczenia, ponieważ korzystanie z zagranicznych terminali płatniczych i bankomatów jest tak samo wolne od opłat jak w Polsce. Co więcej, w przypadku utraty gotówki oraz karty płatniczej, klient może pobrać gotówkę ze swojego konta w dowolnym zagranicznym oddziale Citibanku.

Nowa promocja w połączeniu z pełną ofertą konta jest niezwykle atrakcyjna, przy czym należy pamiętać o tym, że w przypadku osób o dochodach poniżej 5000 złotych miesięcznie bank będzie pobierać miesięczną opłatę w wysokości 30 złotych za prowadzenie rachunku.

 

[[produktWniosekButton produkt="322" text="Otwórz Konto City Priority z premią"]]

 

Opinie użytkowników