promocja

560 zł premii za założenie Konta 360° i możliwość zgarnięcia 1500 zł w Money Manii

560 zł premii za założenie Konta 360° i możliwość zgarnięcia 1500 zł w Money Manii

W 10. edycji promocji „Money Mania” organizatorowi Money.pl partneruje Bank Millennium S.A. oraz Enovatis S.A., który jest również fundatorem bonów turystycznych. Maksymalna pula nagród jaką może zdobyć jeden uczestnik akcji wynosi 1700 złotych. Co więcej, przy aktywnym użytkowaniu Konta 360˚ można zyskać nawet 360 złotych dodatkowej premii.

Promocja prowadzona jest w terminie od 12 kwietnia 2017 roku do 31 lipca 2017 roku.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć osoby:

 • pełnoletnie;
 • posiadające pełną zdolność do czynności prawnych;
 • posiadające obywatelstwo polskie;
 • mieszkające na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
 • które po 01.04.2015r. nie mają zawartej żadnej umowy z Bankiem Millennium dotyczącej świadczonych przez bank usług (w tym także osoby, które nie posiadają uprawnień do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem jako posiadacz, współposiadacz lub pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku).

Do zdobycia nawet 1700 złotych!

W najnowszej edycji akcji „Money Mania” nagrody zostały podzielone na dwie kategorie:

 1. Nagrody gwarantowane – pakiet o łącznej wartości 200 złotych:
  • 100 złotych – premia wypłacana w formie przelewu na konto,
  • elektroniczny bon turystyczny o wartości 100 złotych (ważny przez rok), przesyłany w formie unikalnego kodu w wiadomości mailowej, który można zrealizować za pośrednictwem portalu www.wakacje.pl.
 2. Nagroda dodatkowa – w puli znalazły się 4 bony turystyczne o wartości 1500 złotych każdy, które można wykorzystać na dowolną wycieczkę z serwisu www.wakacje.pl.

Jak zdobyć nagrody w „Money Mania 10”?

Aby zyskać 100 złotych premii na konto oraz bon o wartości 100 złotych, należy:

 1. W okresie od 12 kwietnia 2017 r. do 28 maja 2017 r.:
  • zarejestrować się (lub zalogować, jeżeli profil uczestnika jest już utworzony) na stronie organizatora www.moneymania.pl/moje_konto/login (w przypadku rejestracji wymagane jest podanie adresu e-mail oraz imienia i nazwiska uczestnika promocji, a także kliknięcie w link rejestracyjny przesłany w wiadomości mailowej);
  • kliknąć w aktywny link „weź udział” (po zalogowaniu do Aplikacji Money Mania), aby przekierować widok na stronę serwisu Banku Millenium;
  • wypełnić wniosek (dostępny po przekierowaniu na stronę Banku Millenium) o otwarcie i prowadzenie rachunku Konto 360˚ lub Konto 360˚ Student, wyrażając przy tym zgody dotyczące przetwarzania danych osobowych oraz przekazania organizatorowi promocji informacji objętych tajemnicą bankową.
 2. Do 31 maja 2017 r. zawrzeć z bankiem umowę o otwarcie i prowadzenia Konta 360˚ lub Konta 360˚ Student oraz karty debetowej:
  • przez Internet (dokumenty podpisywane są za pośrednictwem kuriera) lub
  • podczas wizyty w dowolnym oddziale Banku Millenium.
 3. W czerwcu i lipcu 2017 roku zapewnić wpływy na konto na poziomie minimum 1000 złotych miesięcznie.
 4. Zrealizować co najmniej jedną płatność bezgotówkową w czerwcu oraz w lipcu 2017 roku (za transakcje bezgotówkowe uznawane są płatności kartą debetową wydaną do nowego rachunku realizowane zarówno w punktach stacjonarnych, jak i przez Internet, a także płatności BLIK).
 5. Do 31 lipca 2017r. w profilu Aplikacji Money Mania podać numer aktywnego rachunku uruchomionego w ramach promocji.

Wypłata premii w wysokości 100 złotych zostanie zrealizowana do 16 sierpnia 2017 roku, pod warunkiem utrzymania aktywnego rachunku uruchomionego w ramach promocji.

W terminie do 10 sierpnia 2017 roku organizator promocji poinformuje uczestnika o przyznanej premii poprzez komunikat widoczny w profilu uczestnika (w Aplikacji Money Mania), a także w wiadomości mailowej. W wiadomościach tych zostanie zawarty także unikalny kod bonu do zrealizowania w portalu www.wakacje.pl.

Nagroda dodatkowa w postaci bonu o wartości 1500 złotych zostanie rozdana 4 uczestnikom promocji, którzy:

 1. Spełnią podstawowe warunki uczestnictwa promocji, za które przyznawane są nagrody gwarantowane.
 2. Aktywują aplikację mobilną.
 3. Zrealizują w czerwcu i lipcu 2017 roku, po minimum 5 transakcji bezgotówkowych uregulowanych za pomocą płatności BLIK.

Uwaga! Bony o wartości 1500 złotych zostaną rozdane według kolejności aktywowania aplikacji mobilnej, przy czym nagrodzone zostaną osoby, które dokonają aktywacji jako 90, 180, 270 i 360 osoba.

Konto 360° w Banku Millennium

Konto osobiste w Banku Millennium to propozycja funkcjonalnego rachunku, a przy tym prowadzonego za darmo w przypadku aktywnych użytkowników.

Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie konta;
 • brak opłat za wydanie i obsługę karty debetowej VISA Konto 360 payWave;
 • brak opłat za krajowe przelewy przez Internet oraz mobilne;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie;
 • brak opłat za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach bankowych;
 • brak opłat za wypłaty środków w ramach usługi cash back;
 • limit w koncie bez odsetek (dla środków wykorzystywanych nie więcej niż przez 7 dni w miesiącu rozliczeniowym).

Dodatkowo (przez 6 miesięcy od założenia konta):

 • zwrot 2% za płatności kartą (maksymalnie 30 złotych miesięcznie),
 • zwrot 5% za płatności BLIKIEM (maksymalnie 30 złotych miesięcznie).

Podsumowanie

Kolejna edycja programu Money Mania to doskonała okazja do założenia rachunku osobistego w Banku Millennium S.A. Za samo uruchomienie konta i aktywne korzystanie z rachunku i karty debetowej można zyskać 200 złotych wypłacane w formie przelewu o wartości 100 złotych i bonu turystycznego o wartości 100 złotych.

Na tym jednak nie koniec nagród, ponieważ tym razem do zdobycia są cztery bony turystyczne o wartości 1500 złotych każdy. Dodatkowo, korzystając z Konta 360° w Banku Millennium, przez 6 miesięcy można otrzymać zwrot za płatności bezgotówkowe w wysokości maksymalnie 60 złotych miesięcznie. W sumie to nawet 2060 złotych ekstra premii.

Opinie użytkowników

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami!

Nie przegap żadnej promocji.
Śledź KontoManiaka na Facebooku lub na Twitterze