Karta podarunkowa o wartości 100 zł do empiku za otwarcie Konta Dla Młodych w PKO BP

Karta podarunkowa o wartości 100 zł do empiku za otwarcie Konta Dla Młodych w PKO BP
Źródło: strona promocji
Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

Promocja „#NAJŁATWIEJSZADECYZJA NA ŚWIECIE” to kolejna akcja zachęcająca młodych ludzi do zakładania PKO Konta dla Młodych. Warunki promocji są dziecinnie proste i sprowadzają się do zawarcia umowy o prowadzenie rachunku oraz kartę płatniczą Mastercard, a także wyrażenia zgody na udział w promocji. Warto pamiętać również o tym, że promocja trwająca od 16 kwietnia do 18 maja 2018 roku może zakończyć się wcześniej, gdy rozdane zostaną wszystkie e-karty prezentowe do empik.com o wartości 100 złotych, przy czym w puli znalazło się 1000 kart prezentowych.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych;
 • osoby mieszkające na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
 • osoby, które w okresie od 1 stycznia 2017 roku do 31 marca 2018 roku, nie posiadały w PKO BP rachunku bankowego (w tym Inteligo).

Warunki uczestnictwa w promocji

Aby otrzymać 100 złotych w postaci e-karty podarunkowej do wykorzystania w sklepie internetowym empik.com, należy spełnić łącznie 3 proste warunki:

 1. W terminie od 16 kwietnia do 18 maja 2018 roku zawrzeć umowę o otwarcie i prowadzenie PKO Konta dla Młodych wraz z kartą Mastercard
 2. Wyrazić zgodę na otrzymywanie od PKO BP informacji o charakterze marketingowym i handlowym, przesyłanych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.
 3. Przystąpić do promocji korzystając ze strony internetowej www.pkobp.pl/najlatwiejszadecyzja

Karty elektroniczne przekazywane będą w formie wiadomości dostępnej w serwisie bankowości elektronicznej iPKO, w terminie do 30 maja 2018 roku.

PKO Konto dla Młodych

To konto stworzone z myślą o młodych, aktywnych i wymagających osobach, otwartych na nowe możliwości i chętnie podróżujących po całym świecie. Co ciekawe, PKO BP zwyciężył w rankingu Retail Banker International z marca 2018 roku, jako dostawca najlepszej aplikacji mobilnej. Aplikacja mobilna PKO BP pokonała konkurencyjne aplikacje ze 100 banków z całego świata.

Warto o tym wiedzieć wybierając atrakcyjne PKO Konto dla Młodych, które dostępne jest dla osób w wieku od 18 do 26 lat.

Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie konta;
 • brak opłat za wydanie i obsługę karty debetowej (przy realizacji minimum 5 transakcji w danym miesiącu rozliczeniowym. W przeciwnym razie bank pobiera opłatę w wysokości 5 złotych);
 • brak opłat za krajowe przelewy internetowe oraz mobilne;
 • brak opłat za pakiet 5 SMS-ów w usłudze Powiadomienia SMS;
 • możliwość skorzystania z debetu na koncie do 500 złotych na 30 dni;
 • dostęp do programów rabatowych i promocji;
 • brak opłat za wypłaty z bankomatów w całej Polsce i zagranicą.

Podsumowanie

„100 złotych piechotą nie chodzi”, a szczególnie wówczas gdy jest się uczniem lub studentem. 100 złotych można jednak otrzymać od PKO Banku Polskiego, dzięki nowej promocji „#NAJŁATWIEJSZADECYZJA NA ŚWIECIE”. Co ważniejsze, poza elektronicznym bonem zakupowym do empik.com, nowi klienci banku zyskują darmowe, nowoczesne i funkcjonale rozwiązanie, jakim jest PKO Konto dla Młodych. Przy okazji, konto zapewnia dostęp do licznych ofert i programów promocyjnych, jakie stanowią źródło licznych korzyści dla młodych klientów PKO BP.

Informacje o PKO BP

Powszechna Kasa Oszczędności Bank Polski to największy, a jednocześnie jeden z najstarszych banków działających na terenie kraju. W roku 2014 zajął on 623 pozycję w rankingu największych przedsiębiorstw świata, stworzonym przez prestiżowy magazyn Forbes.

Konta, promocje i opinie w PKO BP
Więcej o PKO BP

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!