Bony o wartości 100 zł na zakupy w Intersport za otwarcie Konta dla Młodych w PKO BP

Bony o wartości 100 zł na zakupy w Intersport za otwarcie Konta dla Młodych w PKO BP
Źródło: Strona WWW Promocji

„Sport za 0” to kolejna promocja w PKO BP skierowana do Klientów w wieku 18-26 lat. W nowej ofercie do zdobycia jest komplet bonów zakupowych do sieci sklepów sportowych Interport. Aby zyskać 100 złotych na zakupy w Intersport wystarczy, w terminie od 21 marca do 5 maja 2017 roku, założyć PKO Konto dla Młodych i zrealizują co najmniej jedną płatność bezgotówkową przy pomocy karty Mastercard.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • osoby fizyczne posiadające pełną zdolność do czynności prawnych;
 • osoby mieszkające na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
 • osoby, które w okresie od 1 grudnia 2016 roku do 20 marca 2017 roku nie posiadały rachunku typu ROR w PKO BP (w tym rachunku Inteligo);
 • osoby, które wyraziły zgodę na otrzymywanie informacji o charakterze marketingowym, drogą elektroniczną oraz za pomocą urządzeń telekomunikacyjnych i automatycznych systemów wywołujących.

Zgarnij bony na zakupy w Intersport

Całkowita pula nagród to 4500 bonów zakupowych o wartości 50 złotych każdy, przeznaczonych na zakupy w sieci sklepów sportowych Intersport działających na terenie Polski, oraz w internetowym sklepie www.esklep.intersport.pl

Zgodnie z regulaminem, każdemu uczestnikowi spełniającemu warunki promocji przysługuje prawo do otrzymania kompletu 2 bonów zakupowych w postaci kodów elektronicznych, przy czym nie mogą być one użyte jednocześnie w trakcie jednego zakupu.

Wartość nagrody to 100 złotych brutto.

Warunki uczestnictwa w promocji

Nagroda w postaci 2 bonów zakupowych przysługuje osobom, które spełnią łącznie następujące warunki:

 1. W terminie od 21 marca do 21 kwietnia 2017 r. zawrą umowę o otwarcie i prowadzenie PKO Konta dla Młodych wraz z kartą Mastercard, lub złożą elektronicznie wniosek o otwarcie konta wraz z kartą poprzez stronę internetową (uwaga - w przypadku złożenia wniosku przez Internet, umowa o prowadzenie konta i wydanie karty musi być zawarta do 5 maja 2017 roku).
 2. W czasie trwania promocji (od 21 marca do 5 maja 2017 roku) wyrażą zgodę na otrzymywanie od PKO BP informacji o charakterze marketingowym i handlowym, przesyłanych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, telekomunikacyjnych urządzeń końcowych i automatycznych systemów wywołujących.
 3. W terminie od 21 marca do 5 maja 2017 roku wykonają co najmniej 1 płatność za pomocą wydanej karty płatniczej (transakcja musi być zaksięgowana w czasie trwania promocji).
 4. W terminie od 21 marca do 5 maja 2017 roku zgłoszą chęć udziału w promocji, poprzez rejestrację na stronie www.pkobp.pl/lpk/sport-za-0-zarejestruj-sie.

Komplety 2 kodów elektronicznych wydawane będą w dwóch turach:

 • do 18 kwietnia 2017 roku (osobom, które spełnią warunki promocji do 7 kwietnia 2017 roku);
 • do 15 maja 2017 roku (osobom, które spełnią warunki promocji do 5 maja 2017 roku).

Bony zakupowe (w formie kodów elektronicznych) zostaną przekazane na pocztę obsługiwaną w serwisie bankowości elektronicznej iPKO.

PKO Konto dla Młodych

Rachunek dedykowany młodym Klientom PKO Banku Polskiego to jedna z atrakcyjniejszych propozycji, jakie obecnie można znaleźć na rynku.

Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie konta;
 • brak opłat za wydanie i obsługę karty debetowej;
 • brak opłat za krajowe przelewy internetowe oraz mobilne;
 • brak opłat za pakiet 5 SMS-ów w usłudze Powiadomienia SMS;
 • możliwość skorzystania z debetu na koncie do 500 złotych na 30 dni;
 • dostęp do programów rabatowych i promocji;
 • brak opłat za wypłaty z bankomatów w całej Polsce i zagranicą.

Podsumowanie

PKO BP już od pewnego czasu przekonuje młodych Polaków do korzystania z rachunku osobistego - PKO Konto dla Młodych, nie tylko atrakcyjną ofertą samego konta, ale i kolejnymi promocjami. Tym razem, korzystając z wiosennej aury, PKO BP rozdaje komplety dwóch bonów zakupowych do sieci sklepów sportowych, o łącznej wartości 100 złotych. Proste, przejrzyste i niewygórowane warunki zachęcają do udziału w promocji, a tym samym do aktywnego korzystania z konta, karty i bankowości elektronicznej PKO BP.

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!