Karta Orlen o wartości do 300 zł za założenie BIZnest Konta dla firm

Karta Orlen o wartości do 300 zł za założenie BIZnest Konta dla firm
Źródło: Strona WWW Promocji

Nest Bank S.A. dał się poznać jako bank nowoczesnych, funkcjonalnych i przede wszystkim ekonomicznych rozwiązań. Tym razem Nest Bank S.A. zachęca przedsiębiorców do dołączenia do grona jego Klientów, kusząc kartą ORLEN o wartości nawet 300 złotych.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, zarejestrowaną w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej;
 • osoby, które w dniu złożenia wniosku, nie posiadają rachunku rozliczeniowego w Nest Banku S.A.;
 • osoby, które w dniu złożenia wniosku nie posiadają już złożonego wniosku o BIZnest Konto, który jest w trakcie rozpatrywania przez bank.

Karta Orlen i do 300 złotych ekstra na paliwo

Nest Bank S.A. w najnowszej promocji dla przedsiębiorców przygotował premię, która została podzielona na dwie części:

 • premię podstawową w formie karty upominkowej o wartości 150 złotych, która umożliwia realizację zakupów na stacjach paliw ORLEN i BLISKA. Kartą można realizować płatności za pełną ofertę produktową i usługową stacji;
 • premię dodatkową – 50 złotych comiesięcznego zasilania karty ORLEN, przez maksymalnie 3 kolejne miesiące. 

Warunki uczestnictwa w promocji

Aby uzyskać premię podstawową w postaci karty upominkowej, w czasie trwania promocji (tj. od 09.02.2017r. do 30.04.2017r.) należy spełnić łącznie następujące warunki, z zachowaniem ich kolejności:

 1. W czasie trwania promocji złożyć wniosek poprzez stronę promocyjną banku.
 2. Wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez Nest Bank S.A. do celów marketingowych oraz kontaktowania się drogą telefoniczną, mailową oraz SMS, w celach marketingowych. Zgoda nie może być cofnięta przynajmniej do czasu uzyskania prawa do uzyskania karty upominkowej.
 3. Zawrzeć umowę z Nest Bankiem S.A. o prowadzenie rachunków bankowych oraz świadczenie usług płatniczych dla klientów biznesowych wyłącznie na podstawie złożonego wniosku oraz, w ramach umowy ramowej, umowę o prowadzenie BIZnest Konta.
 4. Zalogować się do bankowości internetowej, jednak nie później niż w okresie 30 dni od dnia zawarcia umowy.
 5. Zrealizować z nowego rachunku BIZnest Konto przelew podatku dochodowego do właściwego Urzędu Skarbowego.
 6. Zapewnić wpływy na rachunek w łącznej wysokości co najmniej 1000 złotych, najpóźniej w następnym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu otwarcia BIZnest Konta.

Premia dodatkowa przysługuje osobom, które spełnią warunki uzyskania premii podstawowej, a dodatkowo przez kolejne 3 miesiące:

 1. Będą realizować z BIZnest Konta internetowe przelewy z tytułu należnego podatku dochodowego do właściwego Urzędu Skarbowego.
 2. Utrzymają wpływy na rachunku o łącznej wartości minimum 1000 złotych miesięcznie.
 3. Nie cofną wyrażonych zgód na przetwarzanie danych i kontaktowanie się przedstawicieli Nest Banku S.A. w celach marketingowych.

Wydanie premii podstawowej nastąpi w terminie 14 dni roboczych po upływie miesiąca kalendarzowego, w którym został spełniony ostatni z warunków. Karta upominkowa zostanie wysłana pocztą na adres korespondencyjny podany przez Uczestnika promocji podczas składania wniosku o BIZnest Konto.

Dodatkowa premia przekazywana będzie w formie zasileń karty upominkowej wydanej w ramach premii podstawowej, w ciągu 14 dni roboczych po upływie miesiąca kalendarzowego, w którym zostały spełnione dodatkowe warunki uprawniające do odbioru premii.

Dodatkowa premia wydawana będzie przez maksymalnie 3 kolejne miesiące. 

Regulamin promocji „BIZnest Konto - paliwo dla Twojego biznesu”

BIZnest Konto – bezwarunkowo darmowe

Najważniejsze cechy konta:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku;
 • 0 zł za wydanie i używanie pierwszej karty debetowej;
 • 0 zł za krajowe przelewy internetowe;
 • 0 zł za przelewy do ZUS i US;
 • 0 zł za internetowe przelewy SEPA;
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w całej Polsce;
 • 0 zł za wpłaty gotówki we wpłatomatach sieci Euronet;
 • dostęp do darmowej aplikacji mobilnej.

Podsumowanie

Oferta Nest Banku S.A. to przede wszystkim nowoczesne, funkcjonalne i tanie rozwiązania, których nie sposób nie docenić. BIZnest Konto to doskonała propozycja dla przedsiębiorców, którzy nie chcą płacić za kartę, krajowe przelewy internetowe, czy też przelewy w euro. Dodając do tego kartę ORLEN o maksymalnej wartości 300 złotych, można uznać, że Nest Bank S.A. znalazł dobry sposób na powitanie nowych Klientów biznesowych.

 

 

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!