Nawet 200 zł z darmowym Nest Kontem dla Ciebie i Twojej rodziny

Nawet 200 zł z darmowym Nest Kontem dla Ciebie i Twojej rodziny

200 zł
z kontem

Szukasz taniego konta osobistego? Koniecznie sprawdź ofertę Nest Banku. W ramach promocji „200 zł z Nest Kontem dla Ciebie i Twojej rodziny” możesz otrzymać do 200 złotych premii. Wystarczy, że przez 3 miesiące uzyskiwać będziesz wpływy na konto (minimum 500 złotych) i aktywnie będziesz płacił kartą. Zgłoszenia do promocji przyjmowane są do 31 lipca 2019 roku lub momentu zarejestrowania 500 uczestników.

W Nest Banku nowi Klienci mogą zyskać nawet 200 złotych premii. Warto wobec tego założyć konto w ramach promocji „200 zł z Nest Kontem dla Ciebie i Twojej rodziny”. Co ważniejsze, wystarczy dochód na poziomie 500 złotych miesięcznie, aby na konto uczestnika trafiły dodatkowe środki. Jest to oczywisty ukłon w stronę beneficjentów programu 500+, ale i studenci z niewielkimi dochodami czy też stypendium naukowym mogą sporo zyskać. Zgłoszenia do promocji przyjmowane będą do 31 lipca 2019 roku lub do momentu uzyskania limitu 500 uczestników. 

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • osoby fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych;
 • osoby, które ukończyły 18 lat; 
 • osoby posiadające polski dowód osobisty lub paszport;
 • osoby, które na 24 miesiące przed złożeniem wniosku o otwarcie konta, nie były posiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Nest Banku;
 • osoby, które w momencie rozpoczęcia promocji nie posiadały aktywnego wniosku o uruchomienie rachunku.

Do 200 zł premii na nowe konto

Kolejny raz Nest Bank zachęca swoich klientów do aktywnego korzystania z rachunku i karty płatniczej. Z tego też powodu nagroda podzielona została na 3 części. Jedna w wysokości 100 złotych oraz dwie nagrody po 50 złotych każda. 

Aby zyskać 100 złotych premii należy: 

 1. Do 31 lipca 2019 r. (lub momentu uzyskania 500 zgłoszeń) złożyć wniosek o otwarcie Nest Konta poprzez stronę promocji
 2. Najpóźniej do 31 sierpnia 2019 r. zawrzeć z Nest Bankiem umowę ę o prowadzenie Nest Konta.
 3. Najpóźniej do 30 września 2019 r. zapewnić wpływ wynagrodzenia na nowy rachunek, przy czym wymagalna minimalna kwota wynagrodzenia to 500 złotych.
 4. Najpóźniej do 30 września 2019 r. wykonać co najmniej jedną transakcję za pomocą karty wydanej do rachunku, przy czym wymagalna kwota minimalna transakcji wynosi 500 złotych (w przypadku kilku transakcji, poszczególne kwoty łączą się ze sobą).

Aby zyskać dodatkowe premie w wysokości 50 złotych każda (jeden uczestnik może zyskać maksymalnie dwie premie), w dwóch kolejnych miesiącach kalendarzowych należy:

 1. Zapewnić wpływ wynagrodzenia na nowy rachunek, przy czym minimalna kwota wynagrodzenia to 500 złotych.
 2. Wykonać co najmniej jedną transakcję za pomocą karty wydanej do rachunku, na kwotę minimum 500 złotych (w przypadku kilku transakcji, poszczególne kwoty łączą się ze sobą).

Wypłata premii nastąpi do 20 dnia miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków promocji.

Uwaga! Za wpływy wynagrodzenia uznawane są wpłaty z tytułu: 

 • umowy o pracę, umów zlecenia/o dzieło (a także innych form wynagrodzenia za pracę);
 • świadczeń w tym rent, emerytur oraz świadczeń rodzinnych (np. z programu 500+);
 • stypendium naukowego.

O Nest Koncie

Zdobywca tytuł Najtańszego Konta Osobistego 2018 (według rankingu portalu Bankier.pl) wciąż cieszy się dużą popularnością wśród Polaków. Bezwarunkowo darmowe konto z darmową obsługą transakcji bankowych (internetowych) oraz darmową kartą płatniczą, nie ma sobie równych w kategorii standardowych rachunków osobistych.  

Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie konta;
 • brak opłat za wydanie i obsługę karty płatniczej; 
 • brak opłat za krajowe przelewy internetowe;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce;
 • brak opłat za wpłaty we wpłatomatach sieci Euronet.

Podsumowanie

To jedna z najlepszych promocji Nest Banku, z której skorzystać mogą nawet te osoby, których dochody wynoszą minimum 500 złotych. Wystarczy aktywnie korzystać z rachunku i karty przez 3 miesiące, aby bank wypłacił dodatkowe 200 złotych premii. Można wobec tego stwierdzić, że „200 zł z Nest Kontem dla Ciebie i Twojej rodziny” to promocja adresowana właściwie do każdego, kto posiada stałe źródło dochodów. 

Zalety promocji:

 • proste warunki aktywności,
 • niski pułap wymaganego wynagrodzenia,
 • oferta skierowana do każdego, kto posiada nawet niewielkie dochody (np. stypendium naukowe, emeryturę, rentę itd.,
 • uczestnik nie traci premii, nawet wówczas, gdy spełni warunki promocji tylko w pierwszym lub w dwóch pierwszych miesiącach promocji.

Wady promocji:

 • limit przyjmowanych zgłoszeń,
 • konieczność złożenia wniosku o konto poprzez dedykowaną stronę promocji,
 • premia rozbita na 3 mniejsze kwoty, wypłacane przez 3 kolejne miesiące, a tym samym dodatkowe wpływy na konto nie są zbyt wysokie.

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!