200 zł premii z jesienną promocją darmowego Nest Konta w Nest Banku

200 zł premii z jesienną promocją darmowego Nest Konta w Nest Banku
Źródło: strona promocji

200 zł
premii

Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

W Nest Banku pojawiła się kolejna szansa na ekstra kasę. Złóż wniosek w ramach promocji „Jesienna premia z Nest Kontem” i zyskaj do 200 zł premii. Pełną kwotę premii uzyskasz wówczas, gdy Twoje miesięczne dochody wynoszą minimum 2000 złotych, a przy tym zrealizujesz transakcje kartą na co najmniej 500 złotych miesięcznie.

Nest Bank S.A. przygotowuje się na nadejście jesieni. W nowej promocji „Jesienna premia z Nest Kontem” zyskać można do 200 złotych ekstra środków na koncie. Wystarczy przez trzy kolejne miesiące zapewnić wpływy wynagrodzenia na konto, a także aktywnie korzystać z karty debetowej wydanej do rachunku.

Promocja Nest Banku S.A. prowadzona jest w okresie od 17 do 30 września 2019 roku, lub do momentu otrzymania 500 zgłoszeń. 

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • osoby fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych;
 • osoby, które ukończyły 18 lat; 
 • osoby posiadające polski dowód osobisty lub paszport;
 • osoby, które na 24 miesiące przed złożeniem wniosku o otwarcie konta, nie były posiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Nest Banku;
 • osoby, które w momencie rozpoczęcia promocji nie posiadały aktywnego wniosku o uruchomienie rachunku.

Do 200 zł premii na nowe konto

W najnowszej promocji „Jesienna premia z Nest Kontem” zyskać można nawet 200 złotych dodatkowych środków na rachunku. Istotne jest to, że nowi klienci chcący uzyskać pełną kwotę premii, muszą przez 3 miesiące spełniać warunek aktywnego korzystania z konta i karty debetowej. 

Aby zyskać 100 złotych premii na start należy: 

 1. Do 30 września 2019 r. złożyć wniosek o otwarcie Nest Konta poprzez stronę promocji
 2. W terminie do 31 października 2019 r. zawrzeć z Nest Bankiem umowę ramową oraz umowę o prowadzenie Nest Konta.
 3. Najpóźniej do 30 listopada 2019 r. zapewnić wpływ wynagrodzenia na nowy rachunek, przy czym wymagalna minimalna kwota wynagrodzenia to 2000 złotych.
 4. Najpóźniej do 30 listopada 2019 r. wykonać co najmniej jedną transakcję za pomocą karty wydanej do rachunku, przy czym wymagalna kwota minimalna transakcji wynosi 500 złotych (w przypadku kilku transakcji, poszczególne kwoty łączą się ze sobą).

Aby otrzymać po 50 złotych premii w drugim i trzecim miesiącu promocji należy:

 1. Zapewnić wpływ wynagrodzenia na nowy rachunek, przy czym minimalna kwota wynagrodzenia to 2000 złotych miesięcznie.
 2. Wykonać co najmniej jedną transakcję za pomocą karty wydanej do rachunku, na kwotę minimum 500 złotych (w przypadku kilku transakcji, poszczególne kwoty łączą się ze sobą) miesięcznie.

Wypłata premii nastąpi do 20 dnia roboczego miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków promocji. Oznacza to, że kwota 200 złotych premii wypłacana będzie w trzech częściach: 100 złotych oraz dwa razy po 50 złotych. 

Uwaga! Jako wpływy wynagrodzenia Nest Bank S.A. uznaje wpłaty z tytułu: 

 • umowy o pracę, umów zlecenia/o dzieło (a także innych form wynagrodzenia za pracę);
 • świadczeń w tym rent, emerytur oraz świadczeń rodzinnych (np. z programu 500+);
 • stypendium naukowego.

O Nest Koncie

W 2018 roku Nest Konto zyskało tytuł Najtańszego Konta Osobistego, według rankingu przygotowanego przez portal Bankier.pl. Zarówno rachunek, jak i karta debetowa, pozostają bezwarunkowo darmowe, a przy tym posiadacz Nest Konta może korzystać z bezpłatnych bankomatów w całej Polsce i wolnych od zbędnych opłat przelewów internetowych. 

Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie konta;
 • brak opłat za wydanie i obsługę karty płatniczej; 
 • brak opłat za krajowe przelewy internetowe;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce;
 • brak opłat za wpłaty we wpłatomatach sieci Euronet.

Podsumowanie

„Jesienna premia z Nest Kontem” to nie jest oferta skierowana do każdego. W przeciwieństwie do poprzednich promocji tym razem bank stawia na klientów posiadających stałe źródło dochodów wynoszące co najmniej 2000 złotych. Oznacza to, że osoby uzyskujące płacę minimalną nie będą w stanie spełnić warunków promocji. Na szczęście wynagrodzenie z tytułu pracy łączy się ze świadczeniami przyznawanymi m.in. w ramach programu „500+”, a tym samym pracujący rodzice mają szansę na otrzymanie premii od Nest Banku. 

Zalety promocji:

 • przejrzyste warunki promocji,
 • premia naliczana i wypłacana za każdy miesiąc promocji, dzięki czemu uczestnik otrzyma nagrodę nawet wówczas, gdy spełni warunki promocji tylko w pierwszym lub w dwóch pierwszych miesiącach promocji.

Wady promocji:

 • limit przyjmowanych zgłoszeń,
 • konieczność złożenia wniosku o konto poprzez dedykowaną stronę promocji,
 • dość wysoka kwota minimalna wymaganych wpływów (2000 złotych to więcej, niż wynosi aktualne najniższe wynagrodzenie);
 • premia rozbita na 3 mniejsze kwoty, wypłacane przez 3 kolejne miesiące, a tym samym dodatkowe wpływy na konto nie są zbyt wysokie. 

Informacje o Nest Banku

Nest Bank SA to nowa marka na rynku usług finansowych, która z końcem października 2016 roku oficjalnie zastąpiła FM Bank PBP. Nest Bank SA zastąpił tym samym Bank SMART oraz BIZ Bank. Nowy bank koncentruje się na obsłudze klientów detalicznych oraz mikroprzedsiębiorstw, poprzez bankowość tradycyjną i mobilną.

Konta, promocje i opinie w Nest Banku
Więcej o Nest Banku

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!