100 zł za otwarcie darmowego Nest Konta w Nest Banku

1 opinia
100 zł za otwarcie darmowego Nest Konta w Nest Banku

Nest Bank ogłosił kolejną promocję. W nowej akcji „Nest Konto z wiosennym bonusem” zyskać można premię w wysokości 100 złotych, spełniając proste warunki aktywnego użytkowania konta i karty debetowej Visa. Do promocji przystąpić można w okresie od 16 kwietnia do 30 kwietnia 2019 roku, przy czym bank zastrzega sobie prawo do wcześniejszego zakończenia promocji. W puli nagród znalazło się 600 premii finansowych. 

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • osoby fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych;
 • osoby, które ukończyły 18 lat; 
 • osoby posiadające stałe miejsce zamieszkania na terenie Polski;
 • osoby, które na 24 miesiące przed złożeniem wniosku o otwarcie konta, nie były posiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Nest Banku;
 • osoby, które w momencie rozpoczęcia promocji nie posiadały aktywnego wniosku o uruchomienie rachunku.

Jak otrzymać 100 zł od Nest Banku? 

Ograniczona pula nagród i proste warunki promocji sprawiają, że w nowej akcji „Nest Konto z wiosennym bonusem” zyskają te osoby, które podejmą szybką decyzję o uruchomieniu nowego rachunku.

Aby zyskać 100 złotych premii należy: 

 1. Do 30 kwietnia 2019 r. (lub momentu zakończenia promocji) złożyć wniosek o otwarcie Nest Konta poprzez stronę promocji
 2. Najpóźniej do 15 maja 2019 r. zawrzeć z mBankiem umowę ramową oraz umowę o prowadzenie Nest Konta.
 3. Zapewnić wpływ wynagrodzenia na nowy rachunek, przy czym minimalna kwota wynagrodzenia to 1000 złotych.
 4. Wykonać co najmniej jedną transakcję za pomocą karty wydanej do rachunku, na kwotę minimum 500 złotych (w przypadku kilku transakcji, poszczególne kwoty łączą się ze sobą).

Wypłata premii nastąpi do 20 dnia miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia wszystkich warunków promocji.

O Nest Koncie

Akcje promocyjne z Nest Kontem zwykle wzbudzają ogromne zainteresowanie nowych klientów. Nic w tym dziwnego, ponieważ rachunek Nest Konto uzyskał  tytuł Najtańszego Konta Osobistego 2018, w rankingu portalu Bankier.pl. Tego typu konto należy do najbardziej uniwersalnych rachunków osobistych, a przy tym jest bezwarunkowo bezpłatne. 

Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie konta;
 • brak opłat za wydanie i obsługę karty płatniczej; 
 • brak opłat za krajowe przelewy internetowe;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce;
 • brak opłat za wpłaty we wpłatomatach sieci Euronet.

Dodatkowym atutem Nest Konta jest oferta specjalna „Nest Lokata Witaj”. Nowi klienci banku mogą zyskać oprocentowanie lokaty terminowej na poziomie 4% w skali roku, nawet przez 6 miesięcy. Ważne jest jednak to, aby lokata została uruchomiona w ciągu 30 dni od momentu założenia Nest Konta.

Podsumowanie

To już kolejna akcja promująca Nest Konto i kartę płatniczą Visa. Warunki promocji są bardzo proste i zdecydowanie każda osoba posiadająca stałe źródło dochodu może je spełnić. Godnym uwagi jest również Nest Konto, które nie jest obarczone ukrytymi kosztami i prowizjami. Można wobec tego stwierdzić, że uruchomienie konta w ramach promocji to idealne rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje funkcjonalnego i taniego rachunku osobistego. Warto również zwrócić uwagę na promocję lokaty terminowej, gdzie do 6 miesięcy można korzystać z podwyższonego oprocentowania.

Komentarze i opinie o promocji

 • opiekunnestbank
  Szanowni Państwo, zachęcam do zapoznania się z ofertą Nest Konta w Nest Banku, które jest darmowym kontem bankowym.

  Pozdrawiam,
  Opiekun Klienta Nest Bank
  nestbank pl
  Odpowiedz