aktualna promocja

Nawet 900 zł premii za założenie Konta Firmowego Godnego Polecenia w Santander Bank Polska

Nawet 900 zł premii za założenie Konta Firmowego Godnego Polecenia w Santander Bank Polska

Z Kontem Firmowym Godnym Polecenia każdy nowy klient Santander Banku S.A. zyskać może nawet 900 zł ekstra premii oraz 2-letnią gwarancję bezpłatnych usług bankowych dla firm. Wystarczy do 31 lipca 2019 r. założyć Konto Firmowe Godne Polecenia i aktywnie korzystać z karty debetowej.

Jeżeli prowadzisz własną działalność gospodarczą i poszukujesz taniego rachunku dla swojej firmy, to Konto Firmowe Godne Polecenia jest właśnie dla Ciebie! Przy okazji możesz skorzystać z „Promocji dla przedsiębiorców” i cieszyć się dodatkowymi korzyściami, takimi jak preferencyjne warunki prowadzenia konta przez 24 miesiące oraz dodatkowe środki na koncie nawet przez 6 miesięcy.

Do promocji można przystąpić najpóźniej do 31 lipca 2019 roku. 

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą;
 • osoby, które do dnia 31 marca 2019 roku nie posiadały żadnego rachunku firmowego prowadzonego w Santander Bank;
 • osoby, które wyraziły zgodę na przetwarzanie danych marketingowych, a także kontakt telefoniczny i elektroniczny w celach marketingowych. 

900 zł premii i konto wolne od opłat

W ramach „Promocji dla przedsiębiorców” zyskać można przede wszystkim 2-letnią gwarancję prowadzenia rachunku firmowego na preferencyjnych warunkach, a także premie gotówkowe przyznawane przez 6 kolejnych miesięcy.

Realizując płatności kartą wydaną do Konta Firmowego Godnego Polecenia otrzymać można zwrot w wysokości 4% transakcji, jednak nie więcej niż 150 złotych miesięcznie. W ten sposób zyskać można nawet 900 złotych w skali 6 miesięcy.

Warunki promocji

Zgodnie z przyjętym regulaminem, aby otrzymywać premię przez 6 kolejnych miesięcy, należy łącznie spełnić następujące warunki:

 1. W terminie do 31 lipca 2019 roku złożyć wniosek i zawrzeć umowę o Konto Firmowe Godne Polecenia razem z kartą debetową
 2. Zawrzeć umowę na Usługi Bankowości Elektronicznej Mini Firma.
 3. W każdym miesiącu rozliczeniowym wykonać co najmniej jeden przelew do ZUS lub US, na kwotę minimum 200 złotych.
 4. Aktywnie korzystać z karty wydanej do rachunku firmowego. 

Premia będzie przekazywana na rachunek uczestnika promocji w terminie do 25 dnia każdego miesiąca, następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

O Koncie Firmowym Godnym Polecenia

Uruchamiając Konto Firmowe Godne Polecenia w ramach „Promocji dla Przedsiębiorców”, nowi klienci Santander Banku S.A. zyskują przez 24 miesiące:

 • bezwarunkowo bezpłatne prowadzenie konta firmowego;
 • brak opłat za użytkowanie karty debetowej (głównej);
 • darmowe przelewy realizowane w systemie Elixir w usługach bankowości elektronicznej Santander Mini Firma;
 • 10 darmowych przelewów w systemie BlueCash (w każdym miesiącu rozliczeniowym);
 • bezpłatne przelewy stałe na rachunki prowadzone w innych bankach;
 • bezpłatne polecenia zapłaty;
 • bezpłatne smsKody autoryzacyjne;
 • bezpłatne wypłaty ze wszystkich bankomatów i terminali obsługiwanych w kraju i za granicą. 

Podsumowanie

Nowa „Promocja dla przedsiębiorców” to atrakcyjna propozycja dla osób prowadzących własną działalność gospodarczą. Zakładając Konto Firmowe Godne Polecenia można zyskać nie tylko do 900 złotych premii za realizacji transakcji kartą debetową, ale przede wszystkim 2 lata gwarancji na korzystanie z rachunku na preferencyjnych warunkach. Zwolnienie z podstawowych opłat związanych z najczęściej realizowanymi transakcjami bankowymi sprawia, że Konto Firmowe Godne Polecenia będzie nie tylko nowoczesnym i funkcjonalnym rachunkiem firmowym, ale i najtańszym rozwiązaniem dostępnym obecnie na rynku.

Opinie użytkowników

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami!

Nie przegap żadnej promocji.
Śledź KontoManiaka na Facebooku lub na Twitterze