promocja

Nawet 650 zł zwrotu za płatności i gwarancja bezpłatnych usług w III edycji promocji „Lepiej z eKontem” w mBanku

Nawet 650 zł zwrotu za płatności i gwarancja bezpłatnych usług w III edycji promocji „Lepiej z eKontem” w mBanku

Pod koniec ubiegłego roku mBank rozpoczął kolejną edycję znanej już akcji promocyjnej „Lepiej z eKontem”. I tym razem po założeniu eKonta w pakiecie Standard lub Plus w ramach promocji, klienci otrzymują 24 miesiące gwarancji niezmienności opłat, a do tego możliwość otrzymywania zwrotu za realizację transakcji bezgotówkowych przez 5 miesięcy. Maksymalna kwota zwrotu to 650 złotych. Do promocji można przystąpić w okresie od 18 grudnia 2017 roku do 31 marca 2018 roku.

Jako nowego klienta uznaje się osoby, które nie były posiadaczem lub współposiadaczem rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego lub konta oszczędnościowego po 1 stycznia 2016 roku.

Do 650 zł premii i stałość opłat przez 2 lata

W III edycji promocji „Lepiej z eKontem” maksymalna wysokość premii finansowej to 650 złotych. Premia ta wydawana jest w formie zwrotu (4%) za realizację transakcji bezgotówkowych, które obsługiwane są za pomocą karty płatniczej oraz BLIK.

Zgodnie z regulaminem, maksymalny okres otrzymywania zwrotu to 5 miesięcy i 650 złotych (przy czym miesięczny limit zwrotu to 130 złotych).

Dodatkowo nowi klienci uruchamiający konto w pakiecie standard lub plus, otrzymują gwarancję niezmienności opłat za prowadzenie konta oraz użytkowanie karty płatniczej, przez 24 miesiące od dnia zawarcia umowy.

Jak zyskać z eKontem?

 1. Aby zyskać premię w promocji „Lepiej z eKontem” należy spełnić łącznie następujące warunki:
 2. Do 31 marca 2018 r.:
 3. Utrzymać wpływy na rachunek na poziomie minimum 1000 złotych, przy czym nie mogą one pochodzić z innego rachunku, którego uczestnik promocji jest posiadaczem lub współposiadaczem.
 4. Zrealizować w danym miesiącu kalendarzowym transakcje bezgotówkowe (rozumiane jako płatności za zakupy w punktach handlowo-usługowych) za pomocą karty płatniczej i/lub płatności BLIK, na kwotę minimum 250 złotych.
 5. Zalogować się do aplikacji mobilnej mBanku, przynajmniej raz w danym miesiącu kalendarzowym.

Premia stanowiąca zwrot 4% od wartości zrealizowanych transakcji, jednak nie więcej niż 130 złotych miesięcznie, wypłacana będzie na rachunek uczestnika promocji, w kolejnym miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji.

Uwaga – premia naliczana będzie od początku kolejnego miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji, maksymalnie przez 5 kolejnych miesięcy).

eKonto Standard

Konto w pakiecie Standard to już klasyka w ofercie rachunków osobistych mBanku. Dzięki kolejnej edycji promocji „Lepiej z eKontem” i tym razem nowi klienci mogą skorzystać z możliwości uzyskania gwarancji stałości opłat przez 2 lata. Korzystając z tej gwarancji, przy zachowaniu minimalnych warunków aktywności, można użytkować w pełni za darmo zarówno rachunek, jak i kartę płatniczą.

Najważniejsze cechy konta dla aktywnych posiadaczy:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku;
 • 0 zł za wydanie i używanie karty debetowej (przy realizacji minimum 5 transakcji miesięcznie);
 • 0 zł za realizację krajowych przelewów przez Internet;
 • 0 zł za usługę Cashback;
 • 0 zł za wypłatę gotówki (od 100 złotych) z bankomatów sieci Planet Cash, BZ WBK oraz Euronet;
 • 0 zł za SMS kody potwierdzające operacje;
 • możliwość korzystania z płatności BLIK,
 • możliwość przystąpienia do programu PolecamBank (trwającego do 28 lutego 2018 roku, w którym można zyskać do 760 złotych miesięcznie).

Podsumowanie

W III edycji promocji „Lepiej z eKontem” maksymalny zwrot to 650 złotych, jakie bank wypłaci nowym klientom na przestrzeni 5 kolejnych miesięcy. Wysokość przyznanego zwrotu warunkowana jest poziomem wydatków klienta, które rozliczane są za pomocą karty płatniczej lub usługi BLIK. Zakładając, że przeciętny poziom miesięcznych wydatków to 250 złotych, maksymalna premia to 50 złotych.

Warto jednak zauważyć, że premia zwiększa się, gdy wartość transakcji bezgotówkowych rośnie. W ten sposób realizując transakcje na poziomie 1000 złotych zyskuje się 200 złotych w skali 5 miesięcy, natomiast maksymalna premia w wysokości 130 złotych wypłacana jest za transakcje o równowartości 3250 złotych. Dodatkowe korzyści promocji to gwarancja stałości opłat przez 24 miesiące, a także możliwość dołączenia do programu PolecamBank, w którym zdobyć można nawet 760 złotych miesięcznie.

 

Otwórz eKonto i zgarnij 650 zł

 

Opinie użytkowników

(Ocena 5 z 1 opinii)
 • yupi
  do mBanku miałem przejść już dawno.. ta promocja przyspieszyła moje plany i zmotywowała mnie do tego. Super dzięki!
  Odpowiedz