promocja

Nawet 400 zł za założenie Konta Optymalnego w promocji BGŻ BNP Paribas

Nawet 400 zł za założenie Konta Optymalnego w promocji BGŻ BNP Paribas

Za sprawą dwóch odrębnych i łączących się promocji w BGŻ BNP Paribas, można zyskać nawet do 400 złotych premii, a przy tym bezwarunkowo darmowe Konto Optymalne. Warunki obu promocji są proste i przejrzyste. Pierwsza z nich - „Premia dla Ciebie” zorganizowana we współpracy z Ad Astra Sp. z o.o. trwa od 26 maja do maksymalnie 19 czerwca, jednak nie dłużej niż do momentu zgłoszenia się pierwszych 1000 osób. Jeżeli ktoś nie zdąży z rejestracją i nie zyska 100 złotych, nic straconego. W drugiej promocji – „Konto z Money Back” zyska każdy, kto w czasie od 22 maja do 31 sierpnia 2017 roku założy konto i aktywnie będzie korzystać z karty.

Uwaga! Promocja zakończyła się z powodu zgłoszenia się 1000 osób.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • osoby fizyczne o pełnej zdolności do czynności prawnych;
 • osoby, które w okresie od 26.11.2016r. do 25.05.2017r. nie były posiadaczami lub współposiadaczami rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w .BGŻ BNP Paribas;
 • osoby, które w chwili przystępowania do promocji nie są stroną Umowy ramowej o prowadzenie konta, ani też nie są w trakcie weryfikowania wniosku o otwarcie konta;
 • osoby, które zaakceptowały regulamin promocji, a także wyraziły zgodę na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do celów promocji.

Jedno konto, podwójny zysk

Z Kontem Optymalnym w BGŻ BNP Paribas zyskać można dwa razy, a wszystko za sprawą dwóch odrębnych, jednak łączących się ze sobą promocji:

 1. Nagroda w wysokości 100 złotych – wypłaconych jednorazowo na rachunek uczestnika promocji „Premia dla Ciebie”, przysługuje osobom, które znajdują się w gronie 1000 pierwszych klientów, rejestrujących się poprzez stronę www.premiadlaciebie.pl, a następnie zawrą umowę z bankiem o prowadzenie konta wraz z kartą płatniczą.
 2. Nagroda do 300 złotych – wypłacana jako 12 comiesięcznych premii, w kwocie maksymalnej 25 złotych jednorazowo, to bonus dla każdego, kto w czasie promocji założy Konto Optymalne i aktywnie będzie korzystać z karty płatniczej.

Jak zyskać do 400 złotych premii?

Aby móc zyskać 100 złotych w ramach promocji „Premia dla Ciebie” należy łącznie spelnić następujące warunki:

 1. W okresie od 26.05.2017r. Jednak nie później niż do 19.06.2017r. (lub do momentu osiągnięcia poziomu 1000 zgłoszeń):
  • zarejestrować się w promocji poprzez formularz dostępny na stronie internetowej promocji.
  • złożyć w formularzu oświadczenia wymagane przez organizatorów promocji, zaakceptować regulamin, a także wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych, niezbędnych do przeprowadzenia czynności związanych z promocją.
 2. Złożyć wniosek o Konto Osobiste Optymalne wraz z kartą (w promocji „Konto z Money Back”) przy pomocy linku widocznego na stronie promocji, który przekierowuje do strony banku.
 3. Zawrzeć umowę za pośrednictwem kuriera.
 4. W okresie od 01 lipca 2017r. do 31 lipca 2017r.:
  • uzyskać wpływy na konto w wysokości minimum 1000 złotych;
  • wykonać transakcje bezgotówkowe za pomocą wydanej do rachunku karty, na poziomie minimum 300 zł.

Nagroda pieniężna w wysokości 100 złotych, jaka przysługuje osobom biorącym udział w promocji „Premia dla Ciebie” wydana zostanie w formie przelewu na konto, w terminie do 19.09.2017 roku.

Uwaga! - odbiór nagrody wymaga zastosowania się do wskazówek otrzymanych w mailu, jaki organizator promocji prześle do uczestnika do 10.08.2017 roku.

Dodatkowe środki w wysokości maksymalnie 25 zł miesięcznie (przez okres 12 miesięcy) w ramach promocji „Konto z Money Back” otrzymają osoby, które:

 1. Zawrą umowę o prowadzenie rachunku wraz z kart płatniczą (w okresie od 22.05.2017r. do 31.08.2017r.), za pośrednictwem kureira.
 2. Każdego miesiąca zrealizują płatności bezgotówkowe przy pomocy wydanej karty.

Bank naliczać będzie premię w wysokości 2% od wartości kwoty transakcji, przy czym maksymalna wysokość premii nie może przekroczyć 25 złotych miesięcznie. Maksymalny okres wypłaty premii to 12 miesięcy.

Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas

W BGŻ BNP Paribas każdy może skorzystać z bezwarunkowo bezpłatnego, a przy tym prostego w obsłudze rachunku osobistego.

Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie konta;
 • brak opłat za wydanie i obsługę karty płatniczej;
 • brak opłat za krajowe przelewy internetowe;
 • brak opłat za wypłaty z bankomatów BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash;
 • brak opłat za wypłaty za granicą z bankomatów Grupy BNP Paribas i Global Alliance.

Podsumowanie

Nie jedna, a dwie promocje jakimi objęte jest Konto Optymalne w BGŻ BNP Paribas to podwójna możliwość zarobienia na rachunku bankowym i karcie płatniczej. Co najważniejsze, warunki obu promocji są bardzo proste i ograniczają się praktycznie do założenia konta (koniecznie poprzez wypełnienie formularza na stronie promocyjnej) i aktywnego korzystania z karty wydanej do rachunku.

W przypadku promocji „premia dla Ciebie” konieczne jest uzyskanie wpływu na poziomie 1000 złotych, jednak tylko przez 1 miesiąc. Minusem może być także konieczność zdążenia z rejestracją w pierwszym 1000 chętnych, jednak nawet osoby, które spóźnią się z rejestracją, wciąż mogą zyskać na promocji „Konto z Money Back”.

Opinie użytkowników