Do 250 złotych premii z kartą kredytową w BZ WBK

Do 250 złotych premii z kartą kredytową w BZ WBK

„Wakacje z kartą kredytową” to promocja Banku Zachodniego WBK, do której przystąpić można od 1 czerwca do 31 sierpnia 2017 roku. Tym razem z promocji skorzystać mogą nie tylko nowi klienci, ale i ci, którzy z karty kredytowej już korzystają. Co więcej, osoby zawierające umowę o kartę kredytową Masterworld mogą dodatkowo zyskać bon zakupowy o wartości 100 złotych, dzięki promocji „Priceless Specials”.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • pełnoletnie osoby fizyczne;
 • osoby mające pełną zdolność do czynności prawnych,
 • osoby, które na trzy miesiące przed przystąpieniem do promocji nie posiadały karty kredytowej w BZ WBK (lub mobilnej karty kredytowej w przypadku obecnych klientów).

Gotówka i bony na zakupy

W promocji z kartą kredytową BZ WBK można zdobyć nagrody o łącznej wartości 250 złotych, a w tym:

 1. 100 złotych – nagroda główna w promocji „Wakacje z kartą kredytową”, przyznawana za zawarcie umowy o prowadzenie karty kredytowej i zrealizowanie nią minimum 5 transakcji w miesiącu otwarcia karty i/lub kolejnym miesiącu;
 2. 50 złotych – nagroda dodatkowa za zawarcie umowy o dodatkową kartę kredytową do karty głównej oraz zrealizowanie co najmniej 5 płatności kartą dodatkową w miesiącu jej otwarcia i/lub kolejnym miesiącu;
 3. Voucher o wartości 100 złotych – nagroda w promocji „Priceless Specials”, którą można uzyskać przy zawarciu umowy o kartę kredytową Masterworld i wykonaniu nią minimum 5 transakcji. Pula nagród to 3000 bonów do: sieci kin Cinema City (950 sztuk), RTV Euro AGD (950 sztuk), New Balance (280 sztuk), Decathlon (670 sztuk) oraz w formie cegiełek fundacji World Food Programme (150 sztuk).

Jak zyskać do 150 złotych premii?

„Wakacje z kartą kredytową” to podstawowa promocja, w której zyskać można do 150 złotych.

Aby otrzymać premię w wysokości 100 złotych należy:

 1. W okresie od 01.06.2017r. do 31.08.2017r. złożyć wniosek i w oparciu o pozytywną decyzję kredytową zawrzeć z bankiem umowę o dowolną kartę kredytową, lub w przypadku obecnych klientów – zawrzeć umowę o mobilną kartę kredytową.
 2. Wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz działania marketingowe banku.
 3. Podać numer telefonu komórkowego do kontaktu w sprawie promocji.
 4. W miesiącu otwarcia karty i/lub w miesiącu kolejnym zrealizować co najmniej 5 transakcji wydaną w promocji kartą kredytową.

Dodatkowe 50 złotych można otrzymać jeżeli:

 1. Zostanie zawarta umowa z bankiem o wydanie dodatkowej karty kredytowej do karty głównej otwartej w ramach promocji.
 2. Zostanie zrealizowanych co najmniej 5 transakcji bezgotówkowych za pomocą dodatkowej karty kredytowej, w miesiącu jej otwarcia i/lub w kolejnym miesiącu.

Wypłata premii (głównej oraz dodatkowej) zostanie zrealizowana w formie przelewu na konto głównej karty kredytowej, w drugim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu otwarcia karty.

Z Masterworld jeszcze więcej korzyści

Osoby, które zdecydują się na zawarcie umowy o kartę kredytową Masterworld mogą zyskać dodatkowo elektroniczny bon zakupowy o wartości 100 złotych, w ramach promocji „Priceless Specials”.

Aby zyskać voucher należy:

 1. W okresie od 01.06.2017r. do 31.08.2017r. zawrzeć z bankiem umowę o kartę kredytową Masterworld.
 2. Podpisać Formularza przystąpienia do Programu Priceless Specials.
 3. W miesiącu otwarcia karty i/lub w miesiącu kolejnym zrealizować co najmniej 5 transakcji wydaną w promocji kartą kredytową.

Nagrody w formie elektronicznego bonu zakupowego przesyłane będą na adres mailowy uczestnika, który znajdzie się na liście osób upoważnionych do odbioru nagrody i odbierze telefon od konsultanta, który poinformuje go o przyznanej nagrodzie.

Więcej o promocji – strona regulaminu

Karta kredytowa Masterworld

Karta kredytowa to alternatywne rozwiązane dla kredytów czy pożyczek, a przy tym odsetki naliczane są tylko od kwoty wykorzystanej w danym okresie rozliczeniowym.

Najważniejsze cechy karty kredytowej Masterworld:

 • 0 zł za opłaty roczne, przy realizacji minimum 5 transakcji w ciągu 3 miesięcy od uzyskania pozytywnej decyzji kredytowej i zawarcia umowy);
 • 0 zł prowizji za przewalutowanie transakcji zrealizowanej w innej walucie niż PLN;
 • limit kredytowy do 100 000 złotych;
 • oprocentowanie 4% w skali roku (przez 12 miesięcy);
 • fast cash – możliwość przelania na inny rachunek środków przyznanych w ramach karty kredytowej, już w dniu zawarcia umowy;
 • możliwość realizowania przelewów na dowolny rachunek;
 • radio – możliwość rozłożenia na raty transakcji zawartych kartą oraz przelewów zrealizowanych z karty kredytowej;
 • 0 zł za ubezpieczenie podróżne;
 • 0 zł za ubezpieczenie Ochrona Zakupów;
 • możliwość korzystania z atrakcyjnych promocji w ramach program Priceless Specials.

Podsumowanie

Oferta BZ WBK z kartą kredytową to ciekawa i atrakcyjny propozycja dla osób, które poszukują źródła dodatkowych pieniędzy na niespodziewane wydatki. Korzystając z promocji „Wakacje z kartą kredytową” zyskać można co najmniej 100 złotych, za sam fakt zawarcia umowy i zrealizowania co najmniej 5 transakcji za pomocą wydanej karty. Wybierając przy tym kartę Masterworld i realizując warunki promocji podstawowej, zyskać można dodatkowe 100 złotych w formie elektronicznego bonu zakupowego, do jednego z partnerów program Priceless Specials. Istotne jest również to, że z promocji mogą skorzystać również obecni klienci BZ WBK korzystający z karty kredytowej. Wystarczy, że zawrą oni umowę o wydanie mobilnej karty kredytowej i spełnią warunek aktywnego jej użytkowania. Czy warto skorzystać z promocji BZ WBK? Tak, o ile w rzeczywistości poszukuje się alternaty kredytu lub pożyczki, a przy tym chce się opłacić odsetki tylko od rzeczywiście wykorzystanej kwoty kredytu.

Opinie użytkowników

Dodaj własną opinię
Bądź pierwszy, napisz opinię!

Przeanalizowane konta w Banku Zachodnim WBK

 • Konto Jakie Chcę

  Konto Jakie Chcę w BZ WBK

  Konto Jakie Chcę w Banku Zachodnim WBK S.A. to konto, które zmienia się wraz z potrzebami jego posiadacza.
 • Konto<20

  Konto<20 w BZ WBK

  Bezwarunkowo darmowe, oprocentowane i w pełni funkcjonalne Konto<20 w BZ WBK to konto dla młodzieży, w wieku od 13 do 20 lat.

Bank Zachodni WBK

Konta, promocje i opinie w Banku Zachodnim WBK

Bank Zachodni WBK w roku 2015 zajmował trzecią pozycję na rynku usług finansowych. Suma jego aktywów została oceniona na 134 501 milionów złotych. Obecnie posiada on blisko 1000 placówek na terenie całego kraju.

Słownik finansowy

Zapoznaj się ze znaczeniem pojęć bankowych, używanych w naszych artykułach i poradnikach.