Zyskaj 600 zł premii i 2 lata z darmowym Kontem Mój Biznes w Banku Millennium

Zyskaj 600 zł premii i 2 lata z darmowym Kontem Mój Biznes w Banku Millennium

1500 zł
premii

„Wiosenna promocja z kontem firmowym” Mój Biznes w Banku Millennium to Twoja szansa na dodatkowe 600 złotych. Dodatkowo możesz skorzystać z promocji „Zyskaj z kontem dla Biznesu”, w której bank gwarantuje 2 lata bezpłatnego prowadzenia konta. Wystarczy, że założysz Konto Mój Biznes, a następnie spełnisz proste warunki aktywności przez 3 kolejne miesiące. Zgłoszenia do „Wiosennej promocji z kontem firmowym” przyjmowane są do 30.04.2021 roku lub do momentu przyjęcia 3000 zgłoszeń.

Jeżeli prowadzisz własną firmę, to koniecznie sprawdź najnowszą ofertę Banku Millennium S.A. Bank przygotował dla klientów biznesowych powitalną premię, w wysokości do 600 złotych. Dodatkowo możesz skorzystać z promocji, w której bank gwarantuje Ci 24 miesiące zwolnienia z opłat za użytkowanie Konta Mój Biznes. Aby skorzystać z obu promocji wystarczy, że założyć konto, przez trzy miesiące będziesz aktywnie korzystać z konta oraz karty debetowej, a przy tym zawrzesz umowę o terminal płatniczy. 

Zgłoszenia do „Wiosennej promocji z kontem firmowym” przyjmowane są do 30 kwietnia 2021 roku, lub do momentu uruchomienia 3000 promocyjnych kont.  

Promocja „Zyskaj z kontem dla Biznesu” rozpoczyna się 1 stycznia 2021 roku i prowadzona będzie do odwołania. 

Uwaga! Promocją „Zyskaj z kontem dla Biznesu” objęte jest zarówno Konto Mój Biznes, Konto Biznes, jak i firmowe konta walutowe (prowadzone w EUR, USD, GBP lub CHF). 

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą brać osoby:

 • fizyczne, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą;
 • które na 12 miesięcy przed rozpoczęciem promocji nie były związane z bankiem jakąkolwiek umową dotyczącą produktów bankowych dla przedsiębiorców;
 • które nie uczestniczyły w żadnej promocji organizowanej przez Bank Millennium lub innego organizatora, związanej z Kontem 360° lub Kontem 360° Student, a następnie zamknęły uruchomione w promocji konto;
 • które wyraziły zgodę na przetwarzanie danych osobowych, a także wyraziły zgodę na otrzymywanie wiadomości marketingowych (i nie cofnęły tych zgód, do 30 czerwca 2021 roku).

Do 600 zł premii i 2 lata bez opłat za konto 

Biorąc udział w dwóch  promocjach Banku Millennium S.A. zyskać możesz:

 • 100 złotych – to jednorazowa premia przyznawana za założenie Konta Mój Biznes;
 • do 200 złotych – premia przyznawana za spełnienie warunków aktywności przez 3 kolejne miesiące, przy czym 100 złotych przyznawane jest za realizację przelewu do ZUS lub płatności kartą debetową, natomiast dodatkowe 100 złotych przyznawane jest za wpływ minimum 1000 złotych miesięcznie;
 • 300 złotych – to jednorazowa premia za zawarcie umowy o terminal płatniczy oraz rozliczenie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę minimum 1000 złotych;
 • 24 miesiące prowadzenia konta za darmo – preferencyjny warunki prowadzenia rachunków firmowych w ramach promocji „Zyskaj z kontem dla Biznesu” to całkowity brak opłat dla Konta Mój Biznes, rachunków firmowych prowadzonych w walutach (USD, EUR, GBP oraz CHF), a także karty kredytowej Millennium Visa Business. W przypadku Konta Biznes naliczana będzie obniżona opłata, w wysokości 9 złotych. 

Jak możesz zyskać do 600 złotych premii? 

Aby otrzymać premię w wysokości 100 złotych musisz spełnić łącznie następujące warunki:

 1. Do 30 kwietnia 2021 roku (lub do momentu wyczerpania limitu 3000 kont) złożyć wniosek o uruchomienie Konta Mój Biznes, wraz z kartą debetową Visa Mój Biznes
 2. Do 30 kwietnia 2021 roku zawrzeć umowę z Bankiem Millennium S.A., o prowadzenie Konta Twój Biznes wraz z kartą debetową Visa Mój. 

Jeżeli chcesz otrzymać dodatkowe 100 złotych, musisz spełnić podstawowe warunki promocji, a także w każdym z trzech miesięcy (w maju, czerwcu i lipcu 2021 roku) zapewnić wpływ zewnętrzny w wysokości minimum 1000 złotych.

Kolejne 100 złotych otrzymasz, jeżeli w każdym z trzech miesięcy (w maju, czerwcu i lipcu 2021 roku) wykonasz przelew do ZUS, na kwotę minimum 250 złotych lub zrealizujesz płatności bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 500 złotych. 

Aby otrzymać dodatkową premię w wysokości 300 złotych musisz spełnić łącznie następujące warunki (w okresie od 2 marca do 31 lipca 2021 roku):

 1. Zawrzeć umowę trójstronną pomiędzy Bankiem Millennium a PayTel oraz użytkownikiem konta, w zakresie najmu terminali oraz przyjmowania, realizacji rozliczania transakcji z wykorzystaniem kart płatniczych lub/i systemu BLIK.
 2. Do 31 lipca 2021 roku zapewnić wpływ na Konto Mój Biznes minimum 1000 złotych z tytułu rozliczonych transakcji za pośrednictwem terminala płatniczego. 

Premia wypłacana będzie w terminie do 15 maja 2021 roku, o ile spełnisz wszystkie warunki promocji, a przy tym nie wypowiesz umowy o prowadzenie konta, przed zakończeniem promocji. 

Jak możesz zyskać darmowe konto na 2 lata? 

Aby skorzystać z preferencyjnych opłat za prowadzenie rachunku dla firmy oraz karty kredytowej Millennium Visa Business wystarczy, że zawrzesz umowę o wybrany produkt w trakcie obowiązywania promocji „Zyskaj z kontem dla Biznesu”. 

Uwaga! W tej promocji nie możesz brać udziału, jeżeli posiadałeś jakiekolwiek konto dla biznesu w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2020 roku. 

O Koncie Mój Biznes

Uniwersalny rachunek firmowy, który sprosta Twoim potrzebom, bez względu na obszar prowadzonej działalności.

Konto
0 / 20 zł
Karta
0 / 7 zł
Bankomaty
0 / 1 / 3% min. 5 zł
Przelew do ZUS i US

0 zł

Charakterystyczne i najważniejsze cechy konta, można ująć w kilku punktach:

 • bezwarunkowy brak opłat za prowadzenie rachunku przez 24 miesiące (w ramach promocji „Zyskaj z kontem dla Biznesu”;
 • brak opłat za wydanie karty debetowej;
 • brak opłat za używanie karty debetowej przy realizacji transakcji na poziomie minimum 300 złotych miesięcznie;
 • brak opłat za przelewy do ZUS i US;
 • pakiet 20 bezpłatnych przelewów krajowych (za każdy kolejny pobierana jest opłata w wysokości 1 złoty);
 • 4 złote za zlecenie stałe;
 • 1 złoty za realizację polecenia zapłaty;
 • brak opłat za przelewy SEPA;
 • brak opłat za wypłaty z bankomatów Millennium;
 • 1 złoty za wypłaty z bankomatów sieci Planet Cash oraz Santander;
 • 3% (minimum 5 złotych) za wypłaty z pozostałych bankomatów krajowych.

Podsumowanie

Połączenie dwóch promocji Banku Millennium S.A. to doskonała okazja właśnie dla Ciebie, jeżeli poszukujesz darmowego konta dla firmy. Dużym autem jest to, że z promocji „Zyskaj z kontem dla Biznesu” korzysta w sposób automatyczny. Wystarczy, że zawrzeć umowę, abyś bez zbędnych kosztów korzystał z Konta Mój Biznes. Warto również zwrócić uwagę na „Wiosenną promocję z kontem firmowym”, w której możesz zyskać nawet 600 złotych.

Zalety promocji:

 • bardzo proste warunki promocji;
 • oferta nawet dla osób z niskim wpływami miesięcznymi (wystarczy zaledwie 1000 złotych);
 • atrakcyjna premia finansowa;
 • premia podzielona na cztery części – 3 razy po 100 złotych oraz 300 złotych;
 • 24 miesiące bezpłatnego korzystania z rachunku firmowego.

Wady promocji:

 • konieczność zawarcia umowy o terminal płatniczy, aby uzyskać pełną kwotę premii;
 • umowę o terminal płatniczy można zawrzeć tylko w oddziale banku;
 • dość długi czas oczekiwania na wypłatę premii;
 • premia stanowi przychód podatkowy i musi być rozliczona, a tym samym rzeczywista kwota premii jest nieco niższa.

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!