Zgarnij 100 zł premii i 50 zł na przejazdy PolskimBusem za założenie Konta 360° w Banku Millennium

Zgarnij 100 zł premii i 50 zł na przejazdy PolskimBusem za założenie Konta 360° w Banku Millennium
Źródło: strona promocji
Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

Portal Bankier.pl powraca z promowaniem Konta 360º oraz Konta 360º Student w Banku Millenium. W akcji „Zgarnij Premię z Bankiem Millennium – IV edycja” zyskać można 100 złotych premii na konto, a także dwa vouchery o łącznej wartości 50 złotych, do wykorzystania na przejazdy PolskimBusem. Promocja trwa od 7 września do 6 października 2017 roku, jednak wniosek o uruchomienie konta należy przesłać najpóźniej do 30 września 2017 roku.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą brać osoby:

 • pełnoletnie;
 • posiadające pełną zdolność do czynności prawnych;
 • posiadające status rezydenta w Polsce;
 • nie posiadały (ani też nie były współposiadaczami) w Banku Millennium rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku technicznego po dniu 01.04.2015 roku.

100 zł za uruchomienie konta i voucher na PolskiBus

W najnowszej edycji promocji prowadzonej przez Bankier.pl, otrzymać można:

 1. 100 złotych jednorazowej premii gotówkowej, za złożenie wniosku, zawarcie umowy o prowadzenie Konta 360º lub Konta 360º Student w Banku Millenium, a także spełnienia warunku aktywnego użytkowania rachunku;
 2. 2 vouchery po 25 złotych do wykorzystania na podróżowanie PolskimBusem – wydawane w formie elektronicznych kodów alfanumerycznych.

Warunki uczestnictwa w promocji

Warunki promocji, tak jak w poprzednich edycjach, są bardzo proste i przejrzyste.

Aby otrzymać 100 złotych premii od Bankier.pl oraz vouchery od PolskiBus, należy:

 1. W okresie od 07 września 2017r. do 30 września 2017r. złożyć wniosek o otwarcie Konta 360º lub Konta 360º Student korzystając ze strony promocyjnej.
 2. Do 06.10.2017r. zawrzeć z Bankiem Millennium S.A. umowę o prowadzenie Konta 360º lub Konta 360º Student.
 3. W październiku i listopadzie 2017 roku zapewnić na Koncie 360º zasilenie na kwotę minimum 1000 złotych (w każdym miesiącu), a także zrealizować co najmniej jedną transakcję bezgotówkową przy użyciu wydanej do rachunku karty debetowej, poprzez system BLIK lub realizując płatności przez Internet.

Uwaga! W przypadku Konta 360º Student wymagana jest jedynie realizacja minimum jednej płatności bezgotówkowej w każdym z tych dwóch miesięcy.

Premia wypłacana będzie w ciągu 14 dni od dnia powiadomienia uczestnika o przyznanej nagrodzie, przy czym organizator promocji zastrzega, że powiadomienia mogą być wysyłane najpóźniej do 31.12.2017 roku.

Vouchery o wartości 25 złotych każdy, będą przesyłane na adres mailowy wskazany we wniosku, najpóźniej do 31.12.2017 roku.

Dlaczego warto wybrać Konto 360°?

Bank Millennium oferuje swoim klientom prosty i funkcjonalny rachunek osobisty. Zarówno w wersji standardowej, jak i dla studentów, Konto 360° doskonale sprawdzi się w przypadku osób, które poszukują taniego w utrzymaniu rachunku bankowego.

Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie konta;
 • brak opłat za wydanie i obsługę karty debetowej VISA Konto 360 payWave;
 • brak opłat za krajowe przelewy przez Internet oraz mobilne;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie;
 • brak opłat za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach bankowych;
 • brak opłat za wypłaty środków w ramach usługi cash back;
 • limit w koncie bez odsetek (dla środków wykorzystywanych nie więcej niż przez 7 dni w miesiącu rozliczeniowym).

Podsumowanie

Nowa promocja przygotowana przez portal Bankier.pl niczym nie odstępuje od poprzednich edycji. Co prawda sama premia nie jest zbyt wysoka, jednak to w dalszym ciągu dodatkowe środki na rachunku, które można otrzymać w zamian za dołączenie do grona aktywnych klientów Banku Millennium.

Dla osób podróżujących po Polsce i Europie miłym dodatkiem będą dwa vouchery o łącznej wartości 50 złotych, które można wykorzystać przy zakupie biletów na stronie PolskiegoBusa. Biorąc pod atrakcyjne ceny biletów przewoźnika, w wielu przypadkach 50 złotych w zupełności wystarczy aby pokryć koszt podróży w obie strony, np. do Zakopanego lub w jedną stronę do czeskiej Pragi.

 

 

Informacje o Millennium Banku

Obecnie Bank Millenium w ramach rankingu największych banków w Polsce (opracowanego w oparciu o sumę aktywów pod koniec 2014 roku), zajmuje siódmą lokatę. Od wielu lat znajduje się on w czołówce bankowości uniwersalnej.

Konta, promocje i opinie w Millennium Banku
Więcej o Millennium Banku

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!