Premia 200 zł za założenie konta 360° w promocji „Zyskaj 200 zł”

Premia 200 zł za założenie konta 360° w promocji „Zyskaj 200 zł”
Źródło: strona promocji
Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

Załóż Konto 360º lub Konto 360º Student i „Zyskaj 200 zł” w ramach najnowszej promocji Banku Millennium. Wystarczy uruchomić rachunek w ramach promocji, aktywować aplikację mobilną i aktywnie korzystać z karty płatniczej (i/lub BLIK).

Promocja prowadzona będzie w okresie od 12 lutego do 16 lipca 2019 roku, jednak wniosek o uruchomienie konta można składać jedynie do 25 marca 2019 roku. 

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą brać osoby:

 • pełnoletnie;
 • posiadające pełną zdolność do czynności prawnych;
 • posiadające status rezydenta w Polsce;
 • które do 12 lutego 2019 roku nie posiadały (ani też nie były współposiadaczami, pełnomocnikami, opiekunami prawnymi lub kuratorami posiadacza) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, rachunku technicznego prowadzonego w Banku Millennium, karty kredytowej lub karty przedpłaconej pre-paid;
 • które do 12 lutego 2019 roku nie były poręczycielami kredytów w Banku Millenium, ani też nie posiadały jednostek uczestnictwa Millennium TFI;
 • nie uczestniczyły w żadnej poprzedniej promocji organizowanej przez Bank Millennium lub innego organizatora, związanej z Kontem 360° lub Kontem 360° Student;
 • które nie są byłymi klientami banku, którzy brali udział w promocji związanej z utworzeniem Konta 360º lub Konta 360º Student;
 • które wyraziły zgodę na przetwarzanie danych osobowych, a także wyraziły zgodę na otrzymywanie wiadomości marketingowych (i nie cofnęły tych zgód, do 16 lipca 2019 roku).

Warunki uczestnictwa w promocji 

Premię w wysokości 200 złotych mogą zyskać nowi klienci banku, którzy spełnią łącznie następujące warunki:

 1. Do 25 marca 2019 r.zarejestrują się w promocji i złożą wniosek o uruchomienie Konta 360º lub Konta 360º Student, wraz z kartą debetową
 2. Do 31 marca 2019 r. podpiszą umowę z Bankiem Millennium S.A., o prowadzenie Konta 360º lub Konta 360º Student, wraz z kartą debetową. 
 3. Do 31 marca 2019 r. aktywują aplikację mobilną Banku Millennium.
 4. W kwietniu, maju oraz czerwcu 2019 roku zapewnią wpływy na Konto 360º, o łącznej wartości minimum 1000 złotych (w każdym miesiącu).
 5. W każdym z trzech miesięcy (kwietniu, maju oraz czerwcu) wykonają minimum jedną transakcję bezgotówkową przy użyciu wydanej do rachunku karty debetowej lub poprzez system BLIK.

Premia wypłacana będzie w terminie do 16 lipca 2019 roku, o ile uczestnik promocji spełni wszystkie warunki, a przy tym nie wypowie umowy o prowadzenie konta, przed zakończeniem promocji.

Tanie i funkcjonalne Konto 360°

Konto 360º w Banku Millennium to atrakcyjna propozycja dla osób posiadających stałe dochody (na poziomie minimum 1000 złotych) i realizujących co najmniej jedną płatność bezgotówkową w miesiącu. W ten sposób konto staje się w pełni bezpłatne, a jego użytkownik może cieszyć się nowoczesnym i funkcjonalnym rachunkiem osobistym.

Najważniejsze cechy konta: 

 • brak opłat za prowadzenie konta;
 • brak opłat za wydanie i obsługę karty debetowej; 
 • brak opłat za krajowe przelewy przez Internet oraz mobilne;
 • brak opłat za przelewy na numer telefonu;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie;
 • brak opłat za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach bankowych;
 • brak opłat za wypłaty środków w ramach usługi cash back;
 • limit w koncie bez odsetek (dla środków wykorzystywanych nie więcej niż przez 7 dni w miesiącu rozliczeniowym).

Podsumowanie

Osoby poszukujące funkcjonalnego, a przy tym taniego rachunku osobistego mają teraz możliwość nie tylko uruchomić atrakcyjne konto w Banku Millennium, ale i zyskać dzięki temu 200 złotych premii. Warunki promocji są bardzo proste, a aktywność użytkowników ogranicza się do wykonania zaledwie jednej płatności bezgotówkowej w każdym z trzech promocyjnych miesięcy. W promocji brak ukrytych „haczyków”, co zapewnia nowym klientom łatwy i szybki zysk.

Informacje o Millennium Banku

Obecnie Bank Millenium w ramach rankingu największych banków w Polsce (opracowanego w oparciu o sumę aktywów pod koniec 2014 roku), zajmuje siódmą lokatę. Od wielu lat znajduje się on w czołówce bankowości uniwersalnej.

Konta, promocje i opinie w Millennium Banku
Więcej o Millennium Banku

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!