Zgarnij 100 zł za założenie Konta 360° i do 360 zł premii moneyback w Banku Millennium

Zgarnij 100 zł za założenie Konta 360° i do 360 zł premii moneyback w Banku Millennium
Źródło: strona promocji
Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

Bank Millennium kontynuując aktywne promowanie dwóch kont - Konto 360º oraz Konto 360º Student już po raz piąty przygotował promocję, w której można zyskać do 360 złotych dodatkowych środków na rachunku. Równolegle prowadzona jest promocja „Zgarnij Premię z Bankiem Millennium – III edycja”, w której portal Bankier.pl przyznaje dodatkowe 100 złotych każdemu, kto w okresie od 12 czerwca do 30 czerwca 2017 roku zdąży złożyć wniosek i zawrzeć umowę o prowadzenie Konta 360º lub Konta 360º Student, a następnie spełni warunek aktywnego użytkowania konta.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą brać osoby:

 • pełnoletnie;
 • posiadające pełną zdolność do czynności prawnych;
 • nie posiadały (ani też nie były współposiadaczami) w Banku Millennium rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub rachunku technicznego w okresie od 26.02.2016 roku do 25.02.2017 roku.

Podwójny zysk z Kontem 360º

Osoby, które w okresie prowadzonych promocji złożą wniosek o Konto 360º lub Konto 360º Student mogą zyskać podwójny nagrody pieniężne:

 1. 100 złotych premii przyznawane jest w ramach promocji „Zgarnij Premię z Bankiem Millennium – III edycja” od portalu Bankier.pl. Warunkiem otrzymania premii jest złożenie wniosku i zawarcie umowy o prowadzenie konta osobiste w Banku Millenium, a także spełnienia warunku aktywnego użytkowania rachunku;
 2. 360 złotych premii od Banku Millenium za realizację płatności bezgotówkowych za pomocą karty debetowej oraz BLIK. Maksymalna wysokość miesięcznej premii wynosi 60 złotych, która może być wypłacana przez 6 kolejnych miesięcy.

Warunki uczestnictwa w promocji

Dwie promocje, jedno konto, czyli prosty sposób pozyskania dodatkowych środków przez nowych klientów Banku Millenium.

Aby móc zyskać 100 złotych od Bankier.pl, należy:

 1. W okresie od 12 czerwca 2017r. do 28 czerwca 2017r. złożyć wniosek o otwarcie Konta 360º lub Konta 360º Student.
 2. Do 30 czerwca 2017r. zawrzeć umowę o prowadzenie wybranego rachunku z Bankiem Millennium S.A..
 3. W lipcu oraz sierpniu 2017 roku zasilić Konto 360º kwotą ma poziomie minimum 1000 złotych, a także zrealizować co najmniej jedną transakcję bezgotówkową za pomocą wydanej do rachunku karty debetowej, systemu BLIK lub w formie płatności przez Internet. W przypadku osób korzystających z Konta 360º Student wymagane jest jedynie zrealizowanie minimum jednej płatności bezgotówkowej w każdym z tych dwóch miesięcy.

Wypłata premii zrealizowana będzie w ciągu 14 dni od dnia powiadomienia uczestnika promocji o przyznanej nagrodzie, przy czym organizator promocji zastrzega, że powiadomienia mogą być wysyłane najpóźniej do 30 września 2017 roku.

Dodatkowe 360 złotych premii w ramach promocji „Zgarnij 360 zł – 5 edycja” przyznawane będzie przez Bank Millennium w formie zwrotu części wydatków za realizację transakcji bezgotówkowych:

 • 2% za płatności kartą (nie więcej niż 30 złotych miesięcznie),
 • 5% za płatności BLIKIEM (nie więcej niż 30 złotych miesięcznie).

Premia naliczana będzie od zaksięgowanych w danym miesiącu kalendarzowym transakcji, przy czym może ona wynosić maksymalnie 60 złotych miesięcznie.

Naliczona premia przekazywana będzie na aktywny rachunek klienta, przez maksymalnie 6 kolejnych miesięcy.

Regulamin promocji „Zgarnij Premię z Bankiem Millennium – III edycja”

Regulamin promocji „Zyskaj 360 zł – 5 edycja”

Dlaczego warto wybrać Konto 360°?

Konto 360º to propozycja konta osobistego dla każdego, kto poszukuje prostego w obsłudze, jednak nowoczesnego i taniego rachunku bankowego.

Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie konta;
 • brak opłat za wydanie i obsługę karty debetowej VISA Konto 360 payWave;
 • brak opłat za krajowe przelewy przez Internet oraz mobilne;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie;
 • brak opłat za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach bankowych;
 • brak opłat za wypłaty środków w ramach usługi cash back;
 • limit w koncie bez odsetek (dla środków wykorzystywanych nie więcej niż przez 7 dni w miesiącu rozliczeniowym).

Podsumowanie

Dwie łączące się ze sobą promocje - „Zgarnij Premię z Bankiem Millennium – III edycja” oraz „Zgarnij 360 zł – 5 edycja” to atrakcyjna propozycja dla osób, które rozważają zmianę rachunku osobistego lub poszukują swojego pierwszego konta. Warto bowiem zwrócić uwagę na to, że z promocji mogą skorzystać także studenci i osoby uczące się w wieku od 18 do 26 lat, dla których warunki promocji są jeszcze bardziej przystępne i w pełni możliwe do spełnienia.

Wszystko co należy zrobić w przypadku Konta 360º Student to złożyć wniosek i zawrzeć umowę z bankiem, a następnie aktywnie korzystać z karty płatniczej oraz BLIK. W przypadku standardowego Konta 360º wymagane jest zasilenie konta kwotą minimum 1000 złotych przez dwa kolejne miesiące, co nie powinno stanowić problemu dla osób dysponujących stałym źródłem dochodów.

 

 

Informacje o Millennium Banku

Obecnie Bank Millenium w ramach rankingu największych banków w Polsce (opracowanego w oparciu o sumę aktywów pod koniec 2014 roku), zajmuje siódmą lokatę. Od wielu lat znajduje się on w czołówce bankowości uniwersalnej.

Konta, promocje i opinie w Millennium Banku
Więcej o Millennium Banku

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!