150 zł do wykorzystania na Allegro za założenie Konta 360° w 12 edycji Money Manii

150 zł do wykorzystania na Allegro za założenie Konta 360° w 12 edycji Money Manii
Źródło: strona promocji
Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

W październiku ruszyła po raz dwunasty akcji „Money Mania”. Tym razem do zdobycia jest 150 złotych premii w formie elektronicznego bonu, który wykorzystać można na zakupy w portalu allegro.pl. Warunki jak zwykle są proste. Istotne jest jednak to, że tym razem osoby chcące skorzystać z promocji, muszą zarejestrować się przez Aplikację Money Mania. Wniosek o uruchomienie konta w ramach promocji można składać w terminie od 4 do 6 listopada 2017 roku.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • osoby pełnoletnie;
 • osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych;
 • osoby posiadające obywatelstwo polskie;
 • osoby zamieszkujące na terenie Polski;
 • osoby, które po 01.04.2015 roku nie posiadały żadnej umowy zawartej z Bankiem Millennium dotyczącej świadczonych przez bank usług, w tym także osoby posiadające uprawnienia do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem jako posiadacz, współposiadacz, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku.

Jak zdobyć bon o wartości 150 złotych?

Warunki promocji Money Manii jak zwykle są proste i przejrzyste. Tym razem należy spełnić łącznie następujące warunki:

 1. W okresie od 04 października 2017 roku do 6 listopada 2017 roku:
  • Zalogować się na stronie promocji (lub zalogować się do istniejącego konta);
  • kliknąć w aktywny link „weź udział” (po zalogowaniu do Aplikacji Money Mania), aby przekierować widok na stronę serwisu Banku Millennium;
  • wypełnić wniosek (dostępny po przekierowaniu na stronę Banku Millennium) o otwarcie i prowadzenie rachunku Konto 360˚ lub Konto 360˚ Student, wyrażając przy tym zgody dotyczące przetwarzania danych osobowych oraz przekazania organizatorowi promocji informacji objętych tajemnicą bankową.
 2. Do 06 listopada 2017 roku zawrzeć z bankiem umowę o otwarcie i prowadzenia Konta 360˚ lub Konta 360˚ Student oraz karty debetowej
 3. Aktywować nowy rachunek w Banku Millennium wraz z kartą płatniczą.
 4. Przez dwa kolejne miesiące (listopad i grudzień 2017 roku) uzyskiwać wpływy na konto na poziomie minimum 1000 złotych miesięcznie.
 5. Wykonać przynajmniej jedną płatność bezgotówkową w każdym z dwóch miesięcy (listopadzie i grudniu 2017 roku), przy czym za transakcje bezgotówkowe uznawane są płatności kartą debetową wydaną do nowego rachunku, które realizowane są zarówno w punktach stacjonarnych, jak i przez Internet, a także jako płatności BLIK.

Bon o wartości 150 złotych zostanie przesłany do uczestnika promocji w formie kodu poprzez wiadomość mailową, w terminie do 22 stycznia 2018 roku.

Konto 360° w Banku Millennium

Konto 360° to wciąż sztandarowy produkt w Banku Millennium, który zapewnia dostęp do nowoczesne, funkcjonalne i taniego rachunku osobistego, z dostępem przez Internet.

Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie konta;
 • brak opłat za wydanie i obsługę karty debetowej VISA Konto 360 payWave;
 • brak opłat za krajowe przelewy przez Internet oraz mobilne;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie;
 • brak opłat za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach bankowych;
 • brak opłat za wypłaty środków w ramach usługi cash back;
 • limit w koncie bez odsetek (dla środków wykorzystywanych nie więcej niż przez 7 dni w miesiącu rozliczeniowym).

Podsumowanie

Tym razem w puli nagród kolejnej edycji Money Manii znajduje się jedynie bon elektroniczny o wartości 150 złotych, przeznaczony na zakupy w portalu allegro.pl. Biorąc pod uwagę spektakularne akcje tego portalu jeszcze z tego roku, 150 złotych nie jest imponujące, jednak osoby rozważające zmianę rachunku lub uruchomienie konta osobistego w Banku Millennium S.A. mają w październiku ku temu całkiem dobry powód. Wystarczy jedynie założyć konto poprzez Aplikację Money Mania, a następnie aktywnie korzystać z niego przez minimum dwa miesiące, aby cieszyć się dodatkowymi środkami. Jeżeli jednak ktoś liczy na dodatkowy bonus na święta, to niestety musi wziąć po uwagę to, że będzie to wyjątkowo spóźniony prezent – bony wysyłane będą dopiero w styczniu 2018 roku.

Informacje o Millennium Banku

Obecnie Bank Millenium w ramach rankingu największych banków w Polsce (opracowanego w oparciu o sumę aktywów pod koniec 2014 roku), zajmuje siódmą lokatę. Od wielu lat znajduje się on w czołówce bankowości uniwersalnej.

Konta, promocje i opinie w Millennium Banku
Więcej o Millennium Banku

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!