600 zł premii i 2 lata bez opłat z Kontem Mój Biznes w Banku Millennium

600 zł premii i 2 lata bez opłat z Kontem Mój Biznes w Banku Millennium

1500 zł
premii

„Konto Mój Biznes z premią 600 zł” to ciekawa akcja promocyjna dla Ciebie, jeżeli prowadzisz własną firmę. Zakładając rachunek firmowy w Banku Millennium S.A. otrzymasz powitalne 100 zł i gwarancję zwolnienia z opłat przez 2 lata. Za zapewnienie wpływów w wysokości minimum 1000 zł oraz realizację przelewów do ZUS otrzymasz dodatkowe 100 zł. Podobnie jak za realizację transakcji kartą debetową. A jeśli podpiszesz umowę o terminal płatniczy i zrealizujesz transakcje za minimum 1000 zł, to bank wypłaci Ci 300 zł premii. Zgłoszenia do promocji przyjmowane są do 30.06.2021 roku lub do momentu zarejestrowania 3000 uczestników. 

W Banku Millennium S.A. przygotowano kolejną promocję dla przedsiębiorczych. Jeżeli prowadzisz własną firmę i szukasz taniego, a przy tym funkcjonalnego rachunku, to promocja „Konto Mój Biznes z premią 600 zł” jest właśnie dla Ciebie. Załóż konto i odbierz 100 złotych premii oraz gwarancję bezpłatnego prowadzenia konta przez 2 lata. Przez 3 miesiące zapewnij wpływy w wysokości minimum 1000 złotych miesięcznie, rób przelewy do ZUS i płać kartą debetową, a otrzymasz dodatkowe 200 złotych. Za zawarcie umowy o terminal płatniczy i rozliczenie transakcji za minimum 1000 złotych otrzymasz od banku 300 złotych.

Swoje zgłoszenie do promocji „Konto Mój Biznes z premią 600 zł” możesz przesłać do 30 czerwca 2021 roku. Pamiętaj jednak o tym, że akcja obowiązuje do momentu uruchomienia 3000 promocyjnych kont.  

Promocja „Zyskaj z kontem dla Biznesu” rozpoczyna się 1 stycznia 2021 roku i prowadzona będzie do odwołania. 

Uwaga! Promocją „Zyskaj z kontem dla Biznesu” objęte jest zarówno Konto Mój Biznes, Konto Biznes, jak i firmowe konta walutowe (prowadzone w EUR, USD, GBP lub CHF). 

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą brać osoby:

 • fizyczne, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą;
 • które na 12 miesięcy przed rozpoczęciem promocji nie były związane z bankiem jakąkolwiek umową dotyczącą produktów bankowych dla przedsiębiorców;
 • które nie uczestniczyły w żadnej promocji organizowanej przez Bank Millennium lub innego organizatora, związanej z Kontem 360° lub Kontem 360° Student, a następnie zamknęły uruchomione w promocji konto;
 • które wyraziły zgodę na przetwarzanie danych osobowych, a także wyraziły zgodę na otrzymywanie wiadomości marketingowych (i nie cofnęły tych zgód, do 29 października 2021 roku).

Do 600 zł premii i 2 lata bez opłat za konto 

Biorąc udział w dwóch promocjach Banku Millennium S.A. zyskać możesz:

 • 100 złotych – to jednorazowa premia przyznawana za założenie Konta Mój Biznes;
 • 100 złotych – premia przyznawana za zapewnienie wpływów na konto (minimum 1000 złotych miesięcznie) oraz realizację przelewów do ZUS (minimum 250 złotych), przez 3 kolejne miesiące;
 • 100 złotych – premia za realizację transakcji kartą debetową przez 3 kolejne miesiące (minimum 500 złotych miesięcznie);
 • 300 złotych – to jednorazowa premia za zawarcie umowy o terminal płatniczy oraz rozliczenie transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę minimum 1000 złotych;
 • 24 miesiące prowadzenia konta za darmo – preferencyjny warunki prowadzenia rachunków firmowych w ramach promocji „Zyskaj z kontem dla Biznesu” to całkowity brak opłat dla Konta Mój Biznes, rachunków firmowych prowadzonych w walutach (USD, EUR, GBP oraz CHF), a także karty kredytowej Millennium Visa Business. W przypadku Konta Biznes naliczana będzie obniżona opłata, w wysokości 9 złotych. 

Jak możesz zyskać do 600 złotych premii? 

Aby otrzymać premię w wysokości 100 złotych musisz spełnić łącznie następujące warunki:

 1. Do 30 czerwca 2021 roku (lub do momentu wyczerpania limitu 3000 kont) złożyć wniosek o uruchomienie Konta Mój Biznes, wraz z kartą debetową Visa Mój Biznes
 2. Do 30 czerwca 2021 roku zawrzeć umowę z Bankiem Millennium S.A., o prowadzenie Konta Twój Biznes wraz z kartą debetową Visa Mój. 

Jeżeli chcesz otrzymać dodatkowe 100 złotych, musisz spełnić podstawowe warunki promocji, a także w każdym z trzech miesięcy (w lipcu, sierpniu i we wrześniu 2021 roku): 

 • zapewnić wpływ zewnętrzny w wysokości minimum 1000 złotych miesięcznie;
 • wykonać przelew do ZUS, na kwotę minimum 250 złotych.

Kolejne 100 złotych otrzymasz, jeżeli w w każdym z trzech miesięcy (w lipcu, sierpniu i we wrześniu 2021 roku) zrealizujesz płatności bezgotówkowe kartą na kwotę minimum 500 złotych. 

Aby otrzymać dodatkową premię w wysokości 300 złotych musisz spełnić łącznie następujące warunki:

 1. Od 1 maja do 30 września 2021 roku zawrzeć umowę trójstronną pomiędzy Bankiem Millennium a PayTel oraz użytkownikiem konta, w zakresie najmu terminali oraz przyjmowania, realizacji rozliczania transakcji z wykorzystaniem kart płatniczych lub/i systemu BLIK.
 2. Do 30 września 2021 roku zapewnić wpływ na Konto Mój Biznes minimum 1000 złotych z tytułu rozliczonych transakcji za pośrednictwem terminala płatniczego. 

Premia za założenie konta (100 złotych) wypłacana będzie w terminie do 17 lipca 2021 roku, natomiast pozostałe nagrody finansowe będą przekazane na Konto Mój Biznes do 29 października 2021 roku. Swoją premię otrzymasz tylko wtedy, gdy spełnisz wszystkie warunki promocji, a przy tym nie wypowiesz umowy o prowadzenie konta, przed zakończeniem promocji. 

Jak możesz zyskać darmowe konto na 2 lata? 

Aby skorzystać z preferencyjnych opłat za prowadzenie rachunku dla firmy oraz karty kredytowej Millennium Visa Business wystarczy, że zawrzesz umowę o wybrany produkt w trakcie obowiązywania promocji „Zyskaj z kontem dla Biznesu”. 

Uwaga! W tej promocji nie możesz brać udziału, jeżeli posiadałeś jakiekolwiek konto dla biznesu w okresie od 1 stycznia do 31 grudnia 2020 roku. 

O Koncie Mój Biznes

Uniwersalny rachunek firmowy, który sprosta Twoim potrzebom, bez względu na obszar prowadzonej działalności.

Konto
0 / 20 zł
Karta
0 / 7 zł
Bankomaty
0 / 1 / 3% min. 5 zł
Przelew do ZUS i US

0 zł

Charakterystyczne i najważniejsze cechy konta, można ująć w kilku punktach:

 • bezwarunkowy brak opłat za prowadzenie rachunku przez 24 miesiące (w ramach promocji „Zyskaj z kontem dla Biznesu”;
 • brak opłat za wydanie karty debetowej;
 • brak opłat za używanie karty debetowej przy realizacji transakcji na poziomie minimum 300 złotych miesięcznie;
 • brak opłat za przelewy do ZUS i US;
 • pakiet 20 bezpłatnych przelewów krajowych (za każdy kolejny pobierana jest opłata w wysokości 1 złoty);
 • 4 złote za zlecenie stałe;
 • 1 złoty za realizację polecenia zapłaty;
 • brak opłat za przelewy SEPA;
 • brak opłat za wypłaty z bankomatów Millennium;
 • 1 złoty za wypłaty z bankomatów sieci Planet Cash oraz Santander;
 • 3% (minimum 5 złotych) za wypłaty z pozostałych bankomatów krajowych.

Podsumowanie

„Konto Mój Biznes z premią 600 zł” to jedna z atrakcyjniejszych promocji dla przedsiębiorców. Warunki aktywności są bardzo proste do spełnienia, a tym samym wystarczy regularnie korzystać z konta i karty, aby zyskać 300 złotych premii. Jeżeli jeszcze nie masz terminala płatniczego, to warto założyć go właśnie teraz. Za podpisanie umowy i rozliczenie transakcji za minimum 1000 złotych przyniesie Ci dodatkowe 300 złotych na konto. Co więcej, z promocji „Zyskaj z kontem dla Biznesu” korzystasz w sposób automatyczny. Wystarczy, że zawrzesz umowę, aby bez zbędnych kosztów korzystać z Konta Mój Biznes, przez 2 lata. 

Zalety promocji:

 • bardzo proste warunki promocji;
 • oferta nawet dla osób z niskim wpływami miesięcznymi (wystarczy zaledwie 1000 złotych);
 • atrakcyjna premia finansowa;
 • premia podzielona na cztery części – 3 razy po 100 złotych oraz 300 złotych;
 • 24 miesiące bezpłatnego korzystania z rachunku firmowego.

Wady promocji:

 • konieczność zawarcia umowy o terminal płatniczy, aby uzyskać pełną kwotę premii;
 • umowę o terminal płatniczy można zawrzeć tylko w oddziale banku;
 • dość długi czas oczekiwania na wypłatę premii;
 • premia stanowi przychód podatkowy i musi być rozliczona, a tym samym rzeczywista kwota premii jest nieco niższa.

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!