200 zł za założenie konta 360° w promocji „200 zł na Nowy Rok”

200 zł za założenie konta 360° w promocji „200 zł na Nowy Rok”
Źródło: strona promocji
Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

Bank Millennium S.A. postanowił promocją „200 zł na Nowy Rok” przywitać nowych klientów, którzy do końca stycznia zawrą umowę o prowadzenie Konta 360° lub Konta 360° Student. Premiowani będą jednak tylko ci klienci, którzy przez trzy kolejne miesiące zapewnią odpowiednie wpływy na rachunku, a przy tym zrealizują co najmniej jedną transakcję bezgotówkową miesięcznie.

Promocja prowadzona będzie od 8 stycznia 2019 roku. Zgłoszenia poprzez stronę promocyjną przyjmowane będą do 28 stycznia 2019 roku.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą brać osoby:

 • pełnoletnie;
 • mające pełną zdolność do czynności prawnych;
 • które do 8 stycznia 2019 roku nie miały zawartej żadnej umowy z Bankiem Millennium (w tym także osoby, które nie posiadają uprawnień do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku lub pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku);
 • które nie mają żadnych innych produktów bankowych, w tym  karty przedpłaconej pre-paid;
 • które do dnia rozpoczęcie promocji, nie zostały zarejestrowane przez Bank jako wnioskodawca jakiegokolwiek produktu oferowanego przez bank.

Warunki promocji

Premia w ramach promocji „200 zł na Nowy Rok” to w rzeczywistości dwie premie finansowe, wypłacane w zamian za spełnienie określonych w regulaminie warunków. Premie wypłacane będą w dwóch częściach, odpowiednio w wysokości 50 złotych oraz 150 złotych.

Osoby przystępujące do promocji muszą spełnić dwa podstawowe warunki:

 1. W terminie od 8 stycznia do 28 stycznia 2019 roku złożyć wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową (z równoczesnym zaakceptowanie regulaminu, a także wyrażenie zgodny na przetwarzanie danych),
 2. Do 31 stycznia 2019 roku zawrzeć z bankiem umowę o prowadzenie konta wraz z kartą debetową.

Aby otrzymać 50 złotych premii w lutym 2019 roku należy:

 1. Aktywować Aplikację Mobilną Banku Millennium.
 2. Zasilić konto kwotą wynoszącą minimum 1000 złotych.
 3. Zrealizować co najmniej 1 transakcję bezgotówkową za pomocą karty lub BLIK.

Aby otrzymać 150 złotych premii w marcu oraz kwietniu 2019 roku należy:

 1. Zasilić konto kwotą wynoszącą minimum 1000 złotych.
 2. Zrealizować co najmniej 1 transakcję bezgotówkową za pomocą karty lub BLIK.

Premia w wysokości 50 złotych zostanie przekazana na aktywne konto uczestnika, w terminie do 18 marca 2019 roku. Druga premia, w wysokości 150 złotych, wypłacona będzie w terminie do 20 maja 2019 roku.

Konto 360° - to warto wiedzieć

Rachunek osobisty w Banku Millennium to propozycja przede wszystkim dla osób mających stałe dochody. Wystarczą regularne wpływy na poziomie minimum 1000 złotych oraz realizacja jednej transakcji bezgotówkowej miesięcznie, a Konto 360° staje się całkowicie bezpłatne.                                                                                      

Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie konta i użytkowanie karty płatniczej;
 • brak opłat za krajowe przelewy internetowe oraz mobilne;
 • brak opłat za przelewy na telefon;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie;
 • brak opłat za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach bankowych;
 • brak opłat za wypłaty środków w ramach usługi cash back;
 • limit w koncie bez odsetek (dla środków wykorzystywanych nie więcej niż przez 7 dni w miesiącu rozliczeniowym);
 • możliwość dołączenia do programu „Lubię to polecam”, w którym za aktywne użytkowanie karty płatniczej lub BLIK uczestnicy otrzymują nagrody, takich jak bony zakupowe do partnerów akcji, kupony rabatowe czy preferencyjne warunki lokaty.

Podsumowanie

Bank Millennium kolejny raz zachęca nowych klientów do aktywnego korzystania z Konto 360°. W noworocznej promocji premia to 200 złotych, a jej zdobycie nie wymaga nadmiernego wysiłku. Wystarczy założyć konto, zasilić je kwotą minimum 1000 złotych i wykonać jedną transakcję bezgotówkową. W zamian za trzy miesiące aktywnego korzystania z bezpłatnego rachunku, bank zapłaci 200 złotych. Zdecydowanie jest to jedna z atrakcyjniejszych promocji, która powinna przypaść do gustu osobom poszukującym funkcjonalnego i taniego konta bankowego.

Informacje o Millennium Banku

Obecnie Bank Millenium w ramach rankingu największych banków w Polsce (opracowanego w oparciu o sumę aktywów pod koniec 2014 roku), zajmuje siódmą lokatę. Od wielu lat znajduje się on w czołówce bankowości uniwersalnej.

Konta, promocje i opinie w Millennium Banku
Więcej o Millennium Banku

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!