200 zł premii za założenie konta 360° w promocji „Ustrzel 200 zł z Bankiem Millennium”

200 zł premii za założenie konta 360° w promocji „Ustrzel 200 zł z Bankiem Millennium”
Źródło: strona promocji
Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

W atmosferze piłkarskich emocji Bank Millennium przygotował nową promocję, w której zyskać można 200 złotych, za założenie Konta 360° lub Konta 360º Student. Promocji „Ustrzel 200 zł z Bankiem Millennium S.A” rozpoczyna się 26 czerwca i można do niej przystąpić najpóźniej do 27 lipca 2018 roku.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą brać osoby:

 • pełnoletnie;
 • mające pełną zdolność do czynności prawnych;
 • które do 26 czerwca 2018 roku nie miały zawartej żadnej umowy z Bankiem Millennium (w tym także osoby, które nie posiadają uprawnień do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku lub pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku);
 • które nie mają żadnych innych produktów bankowych, w tym  karty przedpłaconej pre-paid;
 • które do dnia poprzedzającego rozpoczęcie promocji, nie zostały zarejestrowane przez Bank jako wnioskodawca jakiegokolwiek produktu oferowanego przez bank.

Warunki promocji

Jednorazową premię w wysokości 200 złotych otrzymają osoby, które spełnią łącznie następujące warunki:

 1. W terminie od 26 czerwca do 27 lipca 2018 roku złożą wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową
 2. Do 31 lipca 2018 roku podpiszą z bankiem umowę o prowadzenie konta wraz z kartą debetową. Warunkiem przystąpienia do promocji jest zaakceptowanie regulaminu, a także wyrażenie zgodny na przetwarzanie danych.
 3. W sierpniu i we wrześniu 2018 roku zapewnią wpływy na nowe konto w wysokości minimum 1000 złotych.
 4. W sierpniu i we wrześniu 2018 roku zrealizują co najmniej jedną płatność bezgotówkową za pomocą wydanej karty debetowej, płatności BLIK, lub za pomocą karty przez Internet.

Premia w wysokości 200 złotych zostanie przekazana na aktywne konto uczestnika, w terminie do 15 października 2018 roku.

Konto 360° - to warto wiedzieć

To dobrze już znany produkt Banku Millennium. Konto 360° to rachunek osobisty, który staje się niemal bezpłatny w przypadku aktywnych użytkowników. Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie konta, kartę płatniczą;
 • brak opłat za krajowe przelewy internetowe oraz mobilne;
 • brak opłat za przelewy na telefon;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie;
 • brak opłat za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach bankowych;
 • brak opłat za wypłaty środków w ramach usługi cash back;
 • limit w koncie bez odsetek (dla środków wykorzystywanych nie więcej niż przez 7 dni w miesiącu rozliczeniowym);
 • możliwość dołączenia do programu „Lubię to polecam”, w którym za aktywne użytkowanie karty płatniczej lub BLIK uczestnicy otrzymują nagrody, takich jak bony zakupowe do partnerów akcji, kupony rabatowe czy preferencyjne warunki lokaty.

Podsumowanie

Warunki najnowszej promocji „Ustrzel 200 zł z Bankiem Millennium S.A.” są przejrzyste i proste do spełnienia. Z uzyskaniem premii nie będą miały problemów przede wszystkim osoby posiadające stałe źródło dochodu (w przypadku Konta 360°) i realizujące płatności kartą. Bank nie wymaga od uczestników wpływów na wygórowanym poziomie, ponieważ już 1000 złotych wpływu na konto wystarczy, aby na konto uczestnika promocji wpłynęły dodatkowe środki. Zakładając Konto 360° (lub jego wersję dla studentów) warto zwrócić uwagę na program „Lubię to polecam”, w którym zyskać można dodatkowe pieniądze na zakupy (m.in. do empik.com, zelando.pl) lub bilety do sieci kin Helios oraz Multikino.

Informacje o Millennium Banku

Obecnie Bank Millenium w ramach rankingu największych banków w Polsce (opracowanego w oparciu o sumę aktywów pod koniec 2014 roku), zajmuje siódmą lokatę. Od wielu lat znajduje się on w czołówce bankowości uniwersalnej.

Konta, promocje i opinie w Millennium Banku
Więcej o Millennium Banku

Komentarze i opinie o promocji

 • jir
  piękna promocja, już od jakiegoś czasu planowałam założyć te konto bo z obecnego (pko) nie jestem zadowolona, a tu taka promocja. Dzięki!
  Odpowiedz