Zgarnij 200 zł w prostej promocji „Rusz po 200 zł” w Banku Millennium

Zgarnij 200 zł w prostej promocji „Rusz po 200 zł” w Banku Millennium
Źródło: strona promocji

200 zł
premii

Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

Sprawdź ofertę Banku Millennium i „Rusz po 200 zł”. Wystarczy, że w trakcie promocji założysz Konto 360º lub Konto 360º Student, a następnie przez kolejne 3 miesiące spełnisz warunek aktywności. Zasilaj swoje konto (minimum 1000 złotych miesięcznie) i realizuj płatności bezgotówkowe. W ten sposób zyskasz dodatkowe 200 złotych na koncie. Zgłoszenia do promocji przyjmowane są do 25 września 2019 roku, lub do momentu uruchomienia 9000 kont.

W Banku Millennium rozpoczęła się nowa promocja „Rusz po 200 zł”. To kolejna już szansa dla nowych klientów, którzy mogą otrzymać powitalną premię na swoje konto. Aby zyskać dodatkowe 200 złotych należy założyć Konto 360º lub Konto 360º Student, a następnie aktywnie z niego korzystać przez trzy kolejne miesiące. Istotne jest również to, aby w każdym z promocyjnych miesięcy, zasilić rachunek kwotą minimum 1000 złotych, a także wykonać co najmniej jedną transakcję bezgotówkową.

Promocja rozpoczyna się 21 sierpnia 2019 roku. Wnioski o uruchomienie konta przyjmowane są do 25 września 2019 roku lub do momentu zarejestrowania 9000 rachunków.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą brać osoby:

 • pełnoletnie;
 • posiadające pełną zdolność do czynności prawnych;
 • posiadające status rezydenta w Polsce;
 • które do 21 sierpnia 2019 roku nie posiadały (ani też nie były współposiadaczami, pełnomocnikami, opiekunami prawnymi lub kuratorami posiadacza) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, rachunku technicznego prowadzonego w Banku Millennium, karty kredytowej lub karty przedpłaconej pre-paid;
 • które do 21 sierpnia 2019 roku nie były poręczycielami kredytów w Banku Millennium, ani też nie posiadały jednostek uczestnictwa Millennium TFI;
 • nie uczestniczyły w żadnej poprzedniej promocji organizowanej przez Bank Millennium lub innego organizatora, związanej z Kontem 360° lub Kontem 360° Student;
 • które nie są byłymi klientami banku, którzy brali udział w promocji związanej z utworzeniem Konta 360º lub Konta 360º Student;
 • które wyraziły zgodę na przetwarzanie danych osobowych, a także wyraziły zgodę na otrzymywanie wiadomości marketingowych, w czasie składania wniosku).

Warunki uczestnictwa w promocji

Premię w wysokości 200 złotych otrzymać mogą osoby, które w trakcie prowadzenia promocji „Rusz po 200 zł” spełnią łącznie następujące warunki:

 1. Do 25 września 2019 r. (lub do momentu otwarcia 9000 kont w ramach promocji) złożą wniosek o Konta 360º lub Konta 360º Student, wraz z kartą debetową, korzystając ze strony promocji
 2. Do 30 września 2019 r. podpiszą umowę z Bankiem Millennium S.A., o prowadzenie Konta 360º lub Konta 360º Student, wraz z kartą debetową. 
 3. Do 30 września 2019 r. aktywują aplikację mobilną Banku Millennium.
 4. W październiku, listopadzie i grudniu 2019 roku zapewnią wpływy na Konto 360º, o łącznej wartości minimum 1000 złotych (w każdym z trzech miesięcy promocyjnych).
 5. W październiku, listopadzie i grudniu 2019 roku wykonają minimum po jednej transakcji bezgotówkowej przy użyciu wydanej do rachunku karty debetowej lub poprzez system BLIK.

Premia wypłacana będzie (na rachunek uruchomiony w ramach promocji) w terminie do 31 stycznia 2020 roku.

Konto 360° - bez zbędnych opłat dla aktywnych

Konto 360º stało się sztandarowym produktem w Banku Millennium. Jest to zdecydowanie propozycja dla tych osób, które posiadają stałe źródło dochodu. To właśnie klienci zapewniający regularne wpływy (minimum 1000 złotych miesięcznie), którzy chętnie realizują transakcje bezgotówkowe, mogą korzystać z rachunku osobistego całkowicie wolnego od zbędnych opłat. Godnym uwagi jest również całkowity brak opłat za wypłaty realizowane ze wszystkich bankomatów na całym świecie. 

Najważniejsze cechy konta: 

 • brak opłat za prowadzenie konta (przy zapewnieniu wpływów na poziomie minimum 1000 złotych);
 • brak opłat za wydanie karty debetowej;
 • brak opłat za obsługę karty debetowej (przy realizacji minimum 1 transakcji bezgotówkowej miesięcznie); 
 • brak opłat za krajowe przelewy przez Internet oraz mobilne;
 • brak opłat za przelewy na numer telefonu;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie;
 • brak opłat za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach bankowych;
 • brak opłat za wypłaty środków w ramach usługi cash back;
 • limit w koncie bez odsetek (dla środków wykorzystywanych nie więcej niż przez 7 dni w miesiącu rozliczeniowym).

Podsumowanie

„Rusz po 200 zł” to kolejna już akcja promująca Konto 360º. Nowi klienci banku muszą aktywnie korzystać z rachunku przez 3 kolejne miesiące. W ten sposób powitają Nowy Rok bogatsi o 200 złotych. Biorąc pod uwagę czas przeznaczony na realizację warunków promocji, nagroda nie jest zbyt wysoka. Warto jednak zwrócić uwagę na to, że Konto 360º stanowi bardzo atrakcyjną ofertę dla osób posiadających stałe źródło dochodu, które chcą korzystać z darmowego konta i podstawowych usług bankowych. 

Zalety promocji:

 • proste i przejrzyste warunki promocji,
 • atrakcyjna oferta rachunku osobistego.

Wady promocji:

 • limit przyjmowanych zgłoszeń (9000 kont), który wpływa na możliwość skrócenia terminu przyjmowania wniosków w ramach promocji,
 • długi czas oczekiwania na wypłatę premii (styczeń 2020 roku).

Informacje o Millennium Banku

Obecnie Bank Millenium w ramach rankingu największych banków w Polsce (opracowanego w oparciu o sumę aktywów pod koniec 2014 roku), zajmuje siódmą lokatę. Od wielu lat znajduje się on w czołówce bankowości uniwersalnej.

Konta, promocje i opinie w Millennium Banku
Więcej o Millennium Banku

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!