200 zł premii za otwarcie konta 360° w promocji „Zbliż się do 200 zł” w Banku Millennium

200 zł premii za otwarcie konta 360° w promocji „Zbliż się do 200 zł” w Banku Millennium
Źródło: strona promocji
Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

W połowie sierpnia rozpoczyna się kolejna promocja Banku Millennium S.A. Przy zachowaniu prostych warunków promocji zyskać można do 200 złotych premii.  Wystarczy założyć Konto 360° lub Konto 360º Student, wykonać jedną płatność telefonem, a także zapewnić odpowiednie wpływy na konto, aby bank wypłacił dwie premie po 100 złotych. Promocji „Zbliż się do 200 zł rozpoczyna się 13 sierpnia i można do niej przystąpić najpóźniej do 24 września 2018 roku.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą brać osoby:

 • pełnoletnie;
 • mające pełną zdolność do czynności prawnych;
 • które do 13 sierpnia 2018 roku nie miały zawartej żadnej umowy z Bankiem Millennium (w tym także osoby, które nie posiadają uprawnień do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku lub pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku);
 • które nie mają żadnych innych produktów bankowych, w tym  karty przedpłaconej pre-paid;
 • które do dnia rozpoczęcie promocji, nie zostały zarejestrowane przez Bank jako wnioskodawca jakiegokolwiek produktu oferowanego przez bank.

Warunki promocji

Premia w ramach promocji „Zbliż się do 200 zł” wypłacana jest w dwóch odrębnych częściach. Osoby przystępujące do promocji muszą spełnić dwa podstawowe warunki:

 1. Do 24 września 2018 roku złożą wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową, korzystając ze strony www.bankmillennium.pl/Zbliz-sie-do-200
 2. Do 30 września 2018 roku podpiszą z bankiem umowę o prowadzenie konta wraz z kartą debetową. Warunkiem przystąpienia do promocji jest zaakceptowanie regulaminu, a także wyrażenie zgodny na przetwarzanie danych. Co więcej, nie zrezygnuje z prowadzenia konta, ani też nie wycofa zgód do 12 grudnia 2018 roku.

Aby otrzymać 100 złotych premii należy:

 1. Do 14 października 2018 roku aktywować Aplikację Mobilną Banku Millennium.
 2. Do 14 października 2018 roku wykonać płatności na dowolną kwotę, za pomocą telefonu (przy użyciu BLIK lub HCE).

Dodatkowe 100 złotych premii otrzymają osoby, które w październiku i listopadzie 2018 roku zapewnią wpływy na nowe konto w wysokości:

 • minimum 1000 złotych – w przypadku wnioskowania o Konto 360°
 • minimum 360 złotych – w przypadku wnioskowania o Konto 360° Student

Premia wypłacana będzie w dwóch etapach. Premia w wysokości 100 złotych za spełnienia warunku wykonania płatności telefonem zostanie przekazana na aktywne konto uczestnika, w terminie do 18 października 2018 roku. 100 złotych premii za zasilenie konta odpowiednią kwotą wypłacone będzie w terminie do 12 grudnia 2018 roku.

Konto 360° - to warto wiedzieć

Konto osobiste w Banku Millennium to konto, które dla osób mających stałe dochody (wymagany jest wpływ zewnętrzny na poziomie minimum 1000 złotych miesięcznie) oraz realizujących co najmniej jedną płatność bezgotówkową w miesiącu, staje się całkowicie bezpłatne.

Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie konta i użytkowanie karty płatniczej;
 • brak opłat za krajowe przelewy internetowe oraz mobilne;
 • brak opłat za przelewy na telefon;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie;
 • brak opłat za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach bankowych;
 • brak opłat za wypłaty środków w ramach usługi cash back;
 • limit w koncie bez odsetek (dla środków wykorzystywanych nie więcej niż przez 7 dni w miesiącu rozliczeniowym);
 • możliwość dołączenia do programu „Lubię to polecam”, w którym za aktywne użytkowanie karty płatniczej lub BLIK uczestnicy otrzymują nagrody, takich jak bony zakupowe do partnerów akcji, kupony rabatowe czy preferencyjne warunki lokaty.

Podsumowanie

Nową promocję „Zbliż się do 200 zł” można traktować jako dość atrakcyjną zachętę dla nowych klientów, którzy poszukują funkcjonalnego i taniego rachunku osobistego. Zakładając Konto 360° lub Konto 360° Student zyskuje się możliwość korzystania z bezpłatnej bankowości internetowej, w tym z darmowego prowadzenia konta i użytkowania karty, bezpłatnych przelewów (również realizowanych na telefon) czy też wolne od opłat wypłaty z bankomatów na całym świecie. Dodatkową korzyścią dla posiadaczy konta w Banku Millennium jest program „Lubię to polecam”, w którym zyskać można pieniądze na zakupy (m.in. do empik.com, zelando.pl) lub bilety do sieci kin Helios oraz Multikino.

Informacje o Millennium Banku

Obecnie Bank Millenium w ramach rankingu największych banków w Polsce (opracowanego w oparciu o sumę aktywów pod koniec 2014 roku), zajmuje siódmą lokatę. Od wielu lat znajduje się on w czołówce bankowości uniwersalnej.

Konta, promocje i opinie w Millennium Banku
Więcej o Millennium Banku

Komentarze i opinie o promocji

 • Sandra
  B. prosta promocja, dziś założyłam konto, zobaczymy co dalej ale z tych okazji, w których już uczestniczyłam to ta jest najłatwiejsza a 200 zł piechotą nie chodzi ;)
  Odpowiedz