200 zł premii za otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student w promocji „Złap 200 zł” w Banku Millennium

200 zł premii za otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student w promocji „Złap 200 zł” w Banku Millennium
Źródło: strona promocji
Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

10 października 2018 roku rozpoczyna się kolejna promocja Banku Millennium S.A. Wystarczy założyć Konto 360° lub Konto 360º Student, zapewnić odpowiednie wpływy na konto przez dwa miesiące, wykonać po jednej transakcji bezgotówkowej i aktywować aplikację mobilną, aby bank wypłacił nowymi klientom premię w wysokości 200 złotych. Wniosek o założenie konta należy złożyć najpóźniej do 26 listopada 2018 r..

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą brać osoby:

 • pełnoletnie;
 • mające pełną zdolność do czynności prawnych;
 • które do dnia rozpoczęcia promocji nie miały zawartej żadnej umowy z Bankiem Millennium (w tym także osoby, które nie posiadają uprawnień do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku, jako posiadacz, współposiadacz rachunku lub pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku);
 • które nie mają żadnych innych produktów bankowych, w tym  karty przedpłaconej pre-paid;
 • które do dnia rozpoczęcie promocji, nie zostały zarejestrowane przez Bank jako wnioskodawca jakiegokolwiek produktu oferowanego przez bank.

Warunki promocji

Premia w ramach promocji „Złap 200 zł” zostanie przyznana osobom, które spełnią łącznie następujące warunki:

 1. W terminie od 10 października do 26 listopada 2018 r. złożą wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową.
 2. Do 30 listopada 2018 roku podpiszą z bankiem umowę o prowadzenie konta wraz z kartą debetową. Warunkiem przystąpienia do promocji jest zaakceptowanie regulaminu, a także wyrażenie zgodny na przetwarzanie danych. Co więcej, nie zrezygnuje z prowadzenia konta, ani też nie wycofa zgód do 15 lutego 2019 roku.
 3. W dwóch kolejnych miesiącach (w grudniu 2018 r. oraz w styczniu 2019 r.) zapewni wpływy na rachunek, w wysokości minimum 1000 złotych każdego miesiąca.
 4. W dwóch kolejnych miesiącach (w grudniu 2018 r. oraz w styczniu 2019 r.), wykona przynajmniej po jednej transakcji bezgotówkowej za pomocą karty lub BLIK.
 5. Do 5 grudnia 2018 roku aktywuje aplikację mobilną Banku Millennium.

Premia wypłacana będzie na aktywne konto uczestnika, w terminie do 15 lutego 2019 r.

O Koncie 360°

Oferta rachunku osobistego o nazwie Konto 360° skierowana jest przede wszystkim do osób uzyskujących stałe dochody, a przy gotowe są realizować co najmniej jedną płatność bezgotówkową w miesiącu. Tylko tyle wystarczy, aby móc korzystać z w pełni darmowego konta, a przy tym czerpać korzyści przygotowane dla klientów banku.

Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie konta i użytkowanie karty płatniczej;
 • brak opłat za krajowe przelewy internetowe oraz mobilne;
 • brak opłat za przelewy na telefon;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie;
 • brak opłat za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach bankowych;
 • brak opłat za wypłaty środków w ramach usługi cash back;
 • limit w koncie bez odsetek (dla środków wykorzystywanych nie więcej niż przez 7 dni w miesiącu rozliczeniowym);
 • możliwość dołączenia do programu „Lubię to polecam”, w którym za aktywne użytkowanie karty płatniczej lub BLIK uczestnicy otrzymują nagrody, takich jak bony zakupowe do partnerów akcji, kupony rabatowe czy preferencyjne warunki lokaty.

Podsumowanie

Konto 360° lub Konto 360° Student to szereg korzyści, takich jak możliwość korzystania z bezpłatnej bankowości internetowej, użytkowanie konta i karty debetowej bez zbędnych opłat, bezpłatne przelewy (również realizowanych na telefon), a także brak opłat za wypłaty z bankomatów na całym świecie. Klienci Banku Millennium mogą również korzystać z programu „Lubię to polecam”, w którym zyskać można pieniądze na zakupy (m.in. do empik.com, zelando.pl) lub bilety do sieci kin Helios oraz Multikino. Można wobec tego stwierdzić, że promocja „Złap 200 złotych” to jedynie miły bonus do bogatego pakietu różnorodnych korzyści, jakie bank zapewnia swoim klientom.

Informacje o Millennium Banku

Obecnie Bank Millenium w ramach rankingu największych banków w Polsce (opracowanego w oparciu o sumę aktywów pod koniec 2014 roku), zajmuje siódmą lokatę. Od wielu lat znajduje się on w czołówce bankowości uniwersalnej.

Konta, promocje i opinie w Millennium Banku
Więcej o Millennium Banku

Komentarze i opinie o promocji

 • Ilona
  Bardzo polecam te konto - ja mam od jakiś 2 lat, a teraz jest fajna promocja i działa bo koleżanka właśnie założyła! Super intuicyjny rachunek!
  Odpowiedz