150 zł za otworzenie Konta 360° w Banku Millennium w 15 edycji promocji MoneyMania

150 zł za otworzenie Konta 360° w Banku Millennium w 15 edycji promocji MoneyMania
Źródło: strona promocji
Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

W 15 edycji akcji „Money Mania” organizator wypłaci premię w wysokości 150 złotych każdemu, kto korzystając z aplikacji Money Mania złoży wniosek o uruchomienie Konta 360° lub Konta 360° Student, zawrze z bankiem umowę, a następnie aktywnie będzie korzystać z nowego rachunku i karty debetowej przez co najmniej 2 miesiące. Akcja prowadzona jest do 15 września 2018 roku, jednak zgłoszenie do promocji należy przesłać najpóźniej w dniu 22 czerwca 2018 roku.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą wziąć:

 • osoby pełnoletnie;
 • osoby posiadające pełną zdolność do czynności prawnych;
 • osoby posiadające obywatelstwo polskie;
 • osoby zamieszkujące na terenie Polski;
 • osoby, które do 24 maja 2018 roku nie były posiadaczem, współposiadaczem, pełnomocnikiem, przedstawicielem ustawowym, opiekunem lub kuratorem posiadacza rachunku w Banku Millennium S.A., ani też nie były użytkownikami produktów bankowych, takich jak karty kredytowe czy karty przedpłacone pre-paid;
 • osoby, które do 24 maja 2018 roku nie występowały w roli osoby poręczającej kredyt bankowy, ani też nie posiadały jednostki uczestnictwa Millennium TFI;
 • osoby, które nie są byłymi klientami banku, a które uczestniczyły w akcjach promocyjnych organizowanych przez Bank Millennium S.A., związanych z Kontem 360° lub Kontem 360° Student.

Warunki promocji

Aby otrzymać premię w wysokości 150 złotych należy spełnić łącznie następujące warunki:

 1. W okresie do 22 czerwca 2018 roku:
  1. zarejestrować się przez Aplikację Money Mania. Przy rejestracji należy podać adres e-mail oraz imię i nazwisko uczestnika promocji, a także kliknąć w link rejestracyjny przesłany w wiadomości mailowej;
  2. kliknąć w aktywny link „weź udział” (po zalogowaniu do Aplikacji Money Mania), aby przekierować widok na stronę serwisu Banku Millennium S.A.;
  3. wypełnić wniosek (dostępny po przekierowaniu na stronę Banku Millennium S.A.) o otwarcie i prowadzenie Konta 360° lub Konta 360° Student.
 2. Do 30.06.2018 roku zawrzeć z bankiem umowę o otwarcie i prowadzenia Konta 360° lub Konta 360° Student razem z kartą debetową, a także wyrazić zgodę (i nie wycofanie jej przynajmniej do 15.09.2018 roku) na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych.
 3. Przez dwa kolejne miesiące (lipiec oraz sierpień) uzyskać wpływy na konto, o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 1000 złotych, a także wykonać w danym miesiącu minimum jedną płatność bezgotówkową za pomocą karty płatniczej wydanej do rachunku.

Premia zostanie przekazana na uruchomione w promocji konto, w terminie do 15 września 2018 roku

Konto 360º i Konto 360º Student

Zarówno Konto 360º jak i Konto 360º Student, to nowoczesne, funkcjonalne i tanie rachunki osobiste, jakie odnaleźć można w ofercie Banku Millennium S.A.

Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie konta (przy wpływach na poziomie minimum 1000 zł);
 • brak opłat za wydanie i obsługę karty debetowej;
 • brak opłat za krajowe przelewy internetowe, mobilne, na adres e-mail oraz telefon;
 • brak opłat za wypłaty z bankomatów w całej Polsce.

Opłaty za prowadzenie konta, kartę oraz wypłaty z bankomatów nie są pobierane, jeżeli:

 1. Posiadacze Konta 360º uzyskują comiesięczne wpływy zewnętrzne na poziomie minimum 1000 złotych i realizują w miesiącu przynajmniej 1 transakcję bezgotówkową za pomocą karty lub usługi BLIK.
 2. Posiadacze Konta 360º Student (osoby w wieku 18-26 lat) realizują miesięcznie co najmniej 1 transakcję bezgotówkową za pomocą karty lub usługi BLIK.

Podsumowanie

15 edycja „Money Mania” to szansa na dodatkowe zasilenie konta, dla każdego, kto zdecyduje się w okresie promocyjnym uruchomić Konto 360° lub Konta 360° Student w Banku Millennium S.A. Przewidywana w akcji premia to 150 złotych, które można przeznaczyć na dowolny cel. Warunki akcji są proste i przejrzyste, a wszystko co należy zrobić sprowadza się do zawarcia umowy z bankiem i aktywnego korzystania z konta oraz karty debetowej, przez co najmniej 2 miesiące. Uwzględniając atrakcyjność oferty rachunków oferowanych przez Bank Millennium S.A., premia w wysokości 150 złotych stanowi miły upominek na powitanie nowych klientów.

Informacje o Millennium Banku

Obecnie Bank Millenium w ramach rankingu największych banków w Polsce (opracowanego w oparciu o sumę aktywów pod koniec 2014 roku), zajmuje siódmą lokatę. Od wielu lat znajduje się on w czołówce bankowości uniwersalnej.

Konta, promocje i opinie w Millennium Banku
Więcej o Millennium Banku

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!