150 zł premii za otwarcie Konta 360° i rejestrację w serwisie Goodie w promocji Banku Millennium

150 zł premii za otwarcie Konta 360° i rejestrację w serwisie Goodie w promocji Banku Millennium
Źródło: strona promocji
Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

Bank Millennium przygotował kolejną już promocję związaną z Kontem 360° oraz Kontem 360º Student. W promocji „Zyskaj 150 zł z Bankiem Millennium i Goodie” bank przyznaje jednorazową premię w wysokości 150 złotych, w zamian za założenie konta oraz zarejestrowanie się w aplikacji Goodie. Promocja trwa od 13.11.2017 roku do 14.03.2018 roku, jednak czas na zawarcie umowy z bankiem kończy się 31.12.2017 roku.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą brać osoby:

 • pełnoletnie;
 • mające pełną zdolność do czynności prawnych;
 • posiadające obywatelstwo polskie;
 • które nie mają zawartej żadnej umowy z Bankiem Millennium (w tym także osoby, które nie posiadają uprawnień do składania dyspozycji dotyczących jakiegokolwiek rachunku w Banku po 01.04.2015 r., jako posiadacz, współposiadacz rachunku lub pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun lub kurator posiadacza rachunku);
 • które nie mają żadnych innych produktów bankowych, w tym karty przedpłaconej pre-paid;
 • które do dnia poprzedzającego rozpoczęcie promocji, nie zostały zarejestrowane przez Bank jako wnioskodawca jakiegokolwiek produktu oferowanego przez bank.

Regulamin znajduje się pod tym adresem.

Warunki promocji

Jednorazowa premia w wysokości 150 złotych na konto, przysługuje osobom, które spełnią łącznie następujące warunki:

 1. W terminie od 13 listopada do 20 grudnia 2017 roku złożą wniosek o Konto 360° lub Konto 360° Student wraz z kartą debetową, korzystając ze strony promocji
 2. Do 31 grudnia 2017 roku podpiszą z bankiem umowę o prowadzenie konta wraz z kartą debetową.
 3. Do 31 grudnia 2017 roku pobiorą aplikacje Goodie i zarejestrują się w niej, korzystając z adresu mailowego wskazanego we wniosku o otwarcie Konta 360° lub Konta 360° Student.
 4. W styczniu i lutym 2018 roku zapewnią wpływy na nowe konto w wysokości 1000 złotych.
 5. W styczniu i lutym 2018 roku zrealizują co najmniej jedną płatność bezgotówkową za pomocą wydanej karty debetowej, płatności BLIK, lub za pomocą karty przez Internet.

Uwaga! Aby móc przystąpić do promocji, konieczne jest zaakceptowanie regulaminu promocji, a także wyrażenie zgodny na przetwarzanie danych.

Premia w wysokości 150 złotych zostanie przekazana na konto uczestnika, w terminie do 14 marca 2018 roku.

O Koncie 360°

Bank Millennium przygotował ciekawą propozycję rachunku osobistego, który staje się niemal bezpłatny w przypadku aktywnych użytkowników. Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie konta, kartę płatniczą;
 • brak opłat za krajowe przelewy internetowe oraz mobilne;
 • brak opłat za przelewy na telefon;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie;
 • brak opłat za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach bankowych;
 • brak opłat za wypłaty środków w ramach usługi cash back;
 • limit w koncie bez odsetek (dla środków wykorzystywanych nie więcej niż przez 7 dni w miesiącu rozliczeniowym).

Podsumowanie

Nowa promocja Banku Millennium to w rzeczywistości znacznie więcej korzyści niż tylko premia gotówkowa w wysokości 150 złotych. Wynika to z funkcjonalności aplikacji Goodie, która zapewnia dostęp do licznych ofert specjalnych i rabatów punktów handlowych i usługowych w całej Polsce. Osoby korzystające z Goodie błyskawicznie otrzymują informacje o bieżących promocjach, kuponach rabatowych, a nawet wyprzedażach. Specjalna platforma zapewnia możliwość otrzymywania powiadomień dotyczących wybranych obiektów, a tym samym nie trzeba już samodzielnie kontrolować ulubionych sklepów, restauracji czy kin, by być na bieżąco ze wszystkimi promocjami. Oczywiście Konta 360° to również dobry wybór dla tych osób, które nie chcą przepłacać za usługi bankowe, a przy tym oczekują nowoczesnych rozwiązań, takich jak np. przelewy na telefon.

 

 

Informacje o Millennium Banku

Obecnie Bank Millenium w ramach rankingu największych banków w Polsce (opracowanego w oparciu o sumę aktywów pod koniec 2014 roku), zajmuje siódmą lokatę. Od wielu lat znajduje się on w czołówce bankowości uniwersalnej.

Konta, promocje i opinie w Millennium Banku
Więcej o Millennium Banku

Komentarze i opinie o promocji

 • gracz87
  z usługi goodie nie korzystałem ale premia otrzymana i to się liczy. Czekam na kolejne promocje widzę, że można tak sobie dorabiać!
  Odpowiedz