Premia 100 zł i voucher o wartości 250 zł do wydania na fly.pl za otwarcie Konta 360° w Banku Millennium

Premia 100 zł i voucher o wartości 250 zł do wydania na fly.pl za otwarcie Konta 360° w Banku Millennium
Źródło: strona promocji
Promocja jest już zakończona!

Mamy dla Ciebie inne, aktualnie dostępne promocje:

promocje bankowe

W nowej akcji promocyjnej „Zgarnij Premię z Bankiem Millennium – V edycja” organizowanej przez portal Bankier.pl zyskać można 100 złotych premii gotówkowej oraz 250 złotych w formie elektronicznego vouchera od FLY.PL. Promocja prowadzona będzie w okresie od 1 marca do 14 lipca 2018 roku, przy czym czas na składanie wniosków o uruchomienie konta mija 28 marca 2018 roku.

Zgodnie z regulaminem, udział w promocji mogą brać osoby:

 • pełnoletnie;
 • posiadające pełną zdolność do czynności prawnych;
 • posiadające status rezydenta w Polsce;
 • które do 1 marca 2018 roku nie posiadały (ani też nie były współposiadaczami, pełnomocnikami, opiekunami prawnymi lub kuratorami posiadacza) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego, rachunku technicznego prowadzonego w Banku Millennium, karty kredytowej lub karty przedpłaconej pre-paid;
 • które do 1 marca 2018 roku nie były poręczycielami kredytów w Banku Millenium, ani też nie posiadały jednostek uczestnictwa Millennium TFI;
 • nie uczestniczyły w żadnej poprzedniej promocji organizowanej przez Bank Millennium lub innego organizatora, związanej z Kontem 360° lub Kontem 360° Student;
 • które nie złożyły wniosku o uruchomienie Konta 360º lub Konta 360º Student do 28 lutego 2018r.;
 • które wyraziły zgodę na przetwarzanie danych osobowych, a także wyraziły zgodę na otrzymywanie wiadomości marketingowych (i nie cofnęły tych zgód, do 14 lipca 2018 roku).

100 zł premii i 250 zł od FLY.PL

W nowej promocji przyznawane są dwie nagrody:

 1. 100 złotych – jednorazowa premia gotówkowa od portalu Bankier.pl, za złożenie wniosku, zawarcie umowy o prowadzenie Konta 360º lub Konta 360º Student w Banku Millenium, a także spełnienia warunku aktywnego użytkowania rachunku;
 2. Voucher o wartości 250 zł do wykorzystania na stronie FLY.PL – wydawane w formie kodu elektronicznego.

Warunki uczestnictwa w promocji

Bankier.pl zapewnia proste i przejrzyste warunki promocji, których spełnienie gwarantuje otrzymanie premii gotówkowej oraz vouchera od FLY.PL. W celu otrzymania obu nagród należy:

 1. W okresie od 01 marca 2018r. do 28 marca2018r. zarejestrować się na stronie promocji.
 2. Otworzyć stronę internetową, która uruchamiana jest poprzez link wysyłany na adres e-mail. Uzupełnić swoje dane. Ważne by na tym etapie wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych.
 3. Do 28 marca 2018r. złożyć wniosek o uruchomienie Konta 360º lub Konta 360º Student, wraz z kartą debetową.
 4. Do 04 kwietnia 2018r. zawrzeć z Bankiem Millennium S.A. umowę o prowadzenie Konta 360º lub Konta 360º Student, wraz z kartą debetową.

Co dalej?

W kwietniu i maju 2018 roku zapewnić na Koncie 360º zasilenie na kwotę minimum 1000 złotych (w każdym miesiącu), a także zrealizować co najmniej jedną transakcję bezgotówkową przy użyciu wydanej do rachunku karty debetowej lub poprzez system BLIK.

Uwaga! W przypadku Konta 360º Student wymagana kwota zasilenia to 500 złotych miesięcznie. Dodatkowo należy zrealizować minimum jedną płatności bezgotówkową w każdym z tych dwóch miesięcy.

Informacja o przyznanej premii przekazywana będzie do uczestników promocji w formie wiadomości mailowej, przesyłanej na adres zarejestrowany w promocji, najpóźniej do 30 czerwca 2018r. Uczestnik promocji zobowiązany jest odpowiedzieć na otrzymaną wiadomość w ciągu 14 dni od jej otrzymania. W przypadku braku odpowiedzi w wyznaczonym terminie, premia nie będzie wypłacana.

Voucher od FLY.PL przekazany będzie w formie kodu alfanumerycznego, na adres mailowy podany w czasie rejestracji, najpóźniej do 30 czerwca 2018r.

Dlaczego warto wybrać Konto 360°?

proste w obsłudze i nowoczesne. Takie jest Konto 360º w Banku Millennium, które doskonale sprawdza się jako rachunek podstawowy, dla większości klientów banku.

Najważniejsze cechy konta:

 • brak opłat za prowadzenie konta;
 • brak opłat za wydanie i obsługę karty debetowej VISA Konto 360 payWave;
 • brak opłat za krajowe przelewy przez Internet oraz mobilne;
 • brak opłat za wypłaty ze wszystkich bankomatów na całym świecie;
 • brak opłat za wpłaty i wypłaty gotówki w oddziałach bankowych;
 • brak opłat za wypłaty środków w ramach usługi cash back;
 • limit w koncie bez odsetek (dla środków wykorzystywanych nie więcej niż przez 7 dni w miesiącu rozliczeniowym).

Podsumowanie

Bankier.pl kolejny raz zorganizował promocję we współpracy z Bankiem Millennium. Tym razem warunki nieco się zmieniły, jednak w dalszym ciągu nie są one szczególnie wygórowane. Otrzymanie gwarantowanej nagrody finansowej oraz vouchera od FLY.PL wymaga zarejestrowania się przez stronę promocji, zawarcie umowy o prowadzenie rachunku, wykonanie łącznie 2 transakcji bezgotówkowych, a także zapewnienie przez dwa kolejne miesiące wpływów na poziomie minimum 1000 złotych (w przypadku Konta 360º) lub 500 złotych ( dla Konta 360º Student). Promocja z całą pewnością przypadnie do gustu osobom, które poszukują prostego i taniego rachunku osobistego, a przy tym chciałyby dołączyć do grona klientów Banku Millennium.

 

 

Informacje o Millennium Banku

Obecnie Bank Millenium w ramach rankingu największych banków w Polsce (opracowanego w oparciu o sumę aktywów pod koniec 2014 roku), zajmuje siódmą lokatę. Od wielu lat znajduje się on w czołówce bankowości uniwersalnej.

Konta, promocje i opinie w Millennium Banku
Więcej o Millennium Banku

Komentarze i opinie o promocji

 • dronn
  Konto założone, ciekawe kiedy będą wysyłać kupony. Kiedyś miałem millennium. Jest okazja, żeby wrócić ;)
  Odpowiedz
 • Flor
  Fajna promocja a kupon się na wakacje przyda :))
  Odpowiedz