Polecaj konto i zarabiaj w programie „PolecamBank” mBanku

Polecaj konto i zarabiaj w programie „PolecamBank” mBanku
Źródło: Strona WWW mBanku

Z początkiem marca ruszyła kolejna edycja programu „PolecamBanku”, w którym każdy Klient bankowości detalicznej mBanku zyskuje szansę na dodatkowe pieniądze. Najbardziej skuteczni mogą otrzymać nawet 760 złotych miesięcznie. Program rozpoczął się 3 marca i potrwa do 31 sierpnia 2017 roku.

Zgodnie z regulaminem, udział w programie mogą wziąć:

 • pełnoletnie osoby fizyczne;
 • osoby, które posiadają dowolny rachunek osobisty w mBanku;
 • osoby posiadające numer PESEL;
 • osoby, które w terminie od 3 marca do 31 sierpnia 2017 roku przystąpią do programu.

Polecaj i zarabiaj do 760 zł miesięcznie

W ramach programu „PolecamBank – edycja 1/2017” przyznawane są premie w czterech kategoriach, które mogą być sumowane:

 • 100 zł – za polecenie nowego Klienta, który w dniu składania wniosku ma skończone 18 lat i otworzy przynajmniej jeden rachunek osobisty typu eKonto lub mKonto;
 • 50 zł – za polecenie nowego Klienta, który w dniu składania wniosku nie ma skończonych 18 lat i otworzy rachunek osobisty typu eKonto;
 • 200 zł – za polecenie nowego Klienta, który założy jeden z rachunków firmowych mBiznes Konto w ofercie standardowej lub promocyjnej;
 • 300 zł – za polecenie nowego Klienta, który założy jeden z rachunków firmowych mBiznes Konto (oferta standardowa lub promocyjna), a także w ciągu 60 dni od daty uruchomienia rachunku aktywuje usługę mKsięgowość.

Maksymalna miesięczna premia to 760 złotych, przy czym kwota przekraczająca limit przechodzi na poczet wypłaty premii w kolejnym miesiącu kalendarzowym.

Jak zarabiać z mBankiem?

Zaledwie 4 proste kroki muszą wykonać Klienci mBanku, którzy chcą zyskać dodatkowe środki w ramach programu poleceń:

 1. Rejestracja w programie – korzystając z serwisu transakcyjnego na stronie www.mBank.pl należy wypełnić formularz rejestracyjny uczestnika programu „PolecamBank – edycja 1/2017”, wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych, a także zaakceptować regulamin program.
 2. Stworzenie Identyfikatora Poleceń – uczestnik programu będący klientem mBanku musi utworzyć indywidualny Identyfikator Poleceń, składający się z cyfr i/lub liter (łącznie od 3 do 20 znaków, bez użycia znaków specjalnych).
 3. Polecenia – polecając rachunki osobiste lub firmowe innym osobom, które nie są Klientami mBanku (i nie posiadały w mBanku żadnego rachunku osobistego po 31 grudnia 2009 roku), należy korzystać z indywidualnego Identyfikatora Poleceń.
 4. Aktywne korzystanie z konta – zarówno uczestnik programu, jak i nowy Klient muszą aktywnie korzystać ze swoich rachunków, aby mBank wypłacił polecającemu premię.

Za aktywne korzystanie z rachunku w przypadku obecnego Klienta uznaje się jedno z poniższych:

 • realizację minimum jednego przelewu w miesiącu, na rachunek prowadzony w innym banku i/lub:
 • realizację minimum jednej płatności kartą kredytową lub debetową i/lub:
 • zasilenie rachunku osobistego (zgłoszonego w programie) przelewem zrealizowanym z rachunku prowadzonego w innym banku. 

W przypadku nowego Klienta, za aktywne korzystanie z rachunku uznaje się sytuację, gdy w okresie do 60 dni od dnia otwarcia rachunku realizowanych zostanie minimum 5 transakcji bezgotówkowych, za pomocą karty debetowej wydanej do nowego rachunku.

Uwaga! – Aby móc zyskać premię za polecenie, nowy Klient w trakcie składania wniosku (przez Internet na stronie www.mBank.pl, w placówce mBanku lub poprzez kontakt z mLinią) musi podać prawidłowy numer Identyfikatora Poleceń osoby polecającej, wpisując go w odpowiednim polu formularza.

Zgodnie z regulaminem, wypłata premii za skuteczne polecenie rachunku osobistego lub firmowego realizowana będzie po 20 dniu kalendarzowym miesiąca następującego po miesiącu kalendarzowym, w którym zostały spełnione warunki jej otrzymania.

Podsumowanie

mBank kolejny raz udowadnia, że docenia lojalność swoich Klientów i chętnie nagradza ich za wspieranie akcji marketingowych. „PolecamBank – edycja 1/2017” to nic innego jak projekt służący promowaniu rachunków osobistych i firmowych, w którym zarabiają Klienci mBanku.

W ramach programu można zyskać od 50 złotych do nawet 300 złotych, za pojedyncze polecenie i do 760 złotych miesięcznie, co niewątpliwie zachęca do aktywnego promowania usług mBanku.

Komentarze i opinie o promocji

Bądź pierwszy, napisz opinię!